بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی قالب وردپرس

طراحی قالب وردپرس

سیستم مدیریت محتوی وردپرس

از جمله سی ام اس های آماده طراحی سایت موجود درفضای مجازی می باشد

که توانسته است به محبوبیت های زیادی دست پیدا کند

استفاده بیش از دویست هزار نفردر سطح جهان از سی ام اس وردپرس

می تواند بر صحت ادعای محبوبیت وردپرس در بین متقاضیان طراحی سایت تاکید داشته باشد

بر همین اساس شرکت طراحی سایت وبساز

برای دادن پاسخ مثبت به این نیاز مشتریان یکی از لینک های اصلی منو خدمات طراحی سایت خود را به طراحی قالب وردپرس اختصاص داده است

در تعریف ساده وردپرس باید گفت که وردپرس یک بسته نرم افزار ی مدیریت محتوی در طراحی سایت می باشد که هسته آن توسط هزاران نفر نوشته شده است و به مرور زمان تکمیل شده است زبان مورد استفاده در ورد پرسphp می باشد و از پایگاه داده قدرتمند mysql پشتیبانی می کند. استفاده از سی ام اس های وردپرس کاملا رایگان بوده اما برای ساخت وبسایت با آن باید بر یک سری از پیش فرض های طراحی وب با وردپرس مسلط باشید . برای تکمیل اطلاعات خود در این زمینه به مقاله طراحی سایت با وردپرس مراجعه کنید.

چرا طراحی سایت با وردپرس

رایگان بودن سی ام اس وردپرس سبب کاهش هزینه طراحی سایت خواهد شد بطوری که داوطلبین طراحی سایت با انتخاب یکی از قالب های پیش فرض وردپرس می توانند تنها با هزینه خرید دامنه و هاست در فضای مجازی حاضر شوند. پس در جواب سئوال چرا طراحی سایت با وردپرس باید گفت که قیمت طراحی سایت ارزان و امکانات گسترده موجود در وردپرس می تواند از دلایل اصلی انتخاب وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوی برشمرد.

چرا طراحی قالب وردپرس به صورت اختصاصی

قالب های وردپرس رایگان فراوانی در بیرون موجود می باشد که با استفاده از این قالب ها هزینه طراحی سایت با وردپرس ارزان و تقریبا رایگان خواهد بود. حال سئوال اینجاست که چرا برای طراحی قالب وب سایت وردپرس به صورت اختصاصی باید متحمل هزینه شد؟ در جواب این پرسش باید گفت که طراحی سایت موفق نیازمند این بینش خواهد بود که طراح سایت با توجه به هدف اصلی در طراحی سایت به طراحی قالب سایت بپردازد و مخاطبین را به سمت و سوی مورد نظرخود هدایت کند.

از طرف دیگرقالب های که برای ساخت سایت وردپرسی در فضای مجازی به صورت رایگان عرضه می شوند قالب های ساده ای هستند که تنها گوشه ای از امکانات موجود در وردپرس را به نمایش در خواهد آورد ، این مطلب به این معناست که قالب های ساده وردپرسی مناسب برای افرادی که به دنبال اهداف طراحی سایت ویژه هستند نمی باشد. در ضمن باید عنوان کرد که قالب های انگلیسی موجود در فضای مجازی اجزای طراحی سایت را از سمت چپ به راست به نمایش در خواهند آورد که هنگام استفاده برای فارسی زبانان نمایش مطلوبی نخواهند داشت که نهایتا موجب خراب شدن شخصیت وب مسترسایت در نزد بازدیدکنندگان طراحی سایت خواهد شد.

با توجه به آنچه گفته شد از دید کارشناسان طراحی سایت استفاده از قالب های آماده وردپرس برای افرادی که با ساخت وب سایت به دنبال اهداف ویژه هستند جز ناکامی در طراحی سایت ثمره دیگری نخواهد داشت و همین مسئله آنها را مجبور به طراحی قالب وردپرس به صورت اختصاصی خواهد کرد.

چرا طراحی قالب وردپرس بوسیله وبساز

گروه طراحی سایت وب ساز شامل مجموعه ای از متخصصین و افراد حرفه ای در زمینه طراحی قالب سایت و بهینه سازی می باشند که تمامی پروژه های انجام شده بوسیله آنها ، توسط شش مدیر ویژه با تحصیلات عالی کنترل و نظارت میگردد تا باگ های احتمالی موجود در آنها بر طرف شود. این امر نشان دهنده دقت وبساز در طراحی قالب وردپرس می باشد که دارای دو مرحله ویژه می باشد.

در مرحله اول طراحی قالب وردپرس توسط یگ گرافیست ماهر و آشنا با زبانهای طراحی سایت به صورت psd انجام خواهد شد وسپس در مرحله دوم بوسیله تیم های طراحی سایت توانمند کدنویسی خواهد شد. در کد نویسی قالب وردپرس توسط وب ساز تمامی استانداردهای جهانی در طراحی سایت رعایت خواهد شده و همین امر موجب موفقیت در طراحی قالب وردپرس توسط وبساز خواهد شد.

استخدام طراح قالب وردپرس

وبساز بر اساس سیاست کاری اتخاذ شده توسط مدیران خود اقدام به جذب و استخدام افراد توانمند در طراحی قالب سایت وردپرس کرده است. دوستانی که مایلند به استخدام مرکز طراحی سایت وبساز در آیند قبلا باید دارای حداقل ده نمونه کاری در بازار طراحی سایت وبساز بوده و بعد از آن درخواست خود را از طریق صفحه تماس با ما به اطلاع وبساز برسانند تا کارهای آنها مورد بررسی لازم قرار گرفته و پیرامون استخدام طراح قالب وردپرس جدید تصمیم گیری شود.

کلام آخردر طراحی قالب ورد پرس

اگرچه طراحی قالب وردپرس حرفه ای می تواند شما را به اهداف طراحی سایت تان برساند اما معایب مخصوص به خود را دارد از دید متخصصین طراحی سایت بهتر است افرادی که قصد سرمایه گذاری در فضای مجازی را دارند با طراحی سایت اختصاصی در فضای مجازی حاضر شوند زیرا هزینه ای که صرف طراحی اختصاصی سایت می شود اگر به دست افراد کاردان انجام گیرد در مدت زمان بسیار کوتاهی دوباره برگشت خواهد کرد.

گروه طراحی سایت وبساز با ارائه پکیج های طراحی سایت حرفه ای با قیمت طراحی سایت بسیار مناسب و ارائه تخفیف های ویژه هفتاد درصدی یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی خواهد بود که دوست دارند در فضای مجازی با تمام قدرت حاضر شوند و بر سایر رقبای خود برتری پیدا کنند.