بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
وب مستر سایت

وب مستر سایت

وب مستر در طراحی سایت به کسی گفته می شود که مدیریت وب سایت را به عهده دارد. وب مستر سایت می تواند با مراجعه به سی ام اس یا سیستم مدیریت محتوی مطالب وب سایت را به روز رسانی کرده و یا متون قبلی وارد شده در سایت را مورد ویرایش قرار دهد و یا بر اجزای طراحی سایت مانند اسلاید شو ، منو و.. تغییراتی را اعمال کند. یک وب سایت حرفه ای تنها در صورت داشتن یک وب مستر حرفه ای است که می تواند در رقابت فشرده در فضای مجازی پروز میدان بوده و کارفرمایان طراحی سایت را به اهداف انها برساند.

شرط اول موفقیت برای وب مستر سایت

اولین و مهمترین گام برای دستیابی به موفقیت در ساخت سایت ، انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه‌ای می باشد. شرکت های مختلفی دایه حرفه ای گری دارند ولی باید دانست که از ادعا تا واقعیت فاصله زیادی وجود دارد. در بازار طراحی سایت افراد آماتور فراوانی وجود دارند که با گرفتن یک مدرک تحصیلی فکر می کنند که بر تمامی اصول طراحی سایت مسلط شده و قادر به طراحی حرفه ای سایت هستند. این افکار غلط آنها را به بازار طراحی وبسایت می کشاند. آنها به دلیل ضعف اطلاعاتی خود و رعایت نکردن بسیاری از زیرو بم های طراحی سایت ، زمان کوتاهی را صرف ساخت وب سایت کرده و همین امر باعث کاهش قیمت طراحی سایت توسط آنها شده و منجر به سردادن شعارهای دروغین در طراحی می گردد. از این نمونه شعارها می توان به عبارتهای مانند طراحی سایت ارزان و یا تعرفه طراحی سایت پایین اشاره کرد.

گروه دیگری علاوه بر افراد آماتور ، در حرفه طراحی سایت وجود دارند که از آنها تعبیر به افراد سودجو می شود. این دسته افراد پا را فراتر گذاشته و شعار طراحی رایگان سایت را وسیله ای برای جذب مردم قرار داده اند. اعتماد به هر یک از این دو گروه توسط وب مستر سایت چیزی جز شکست برای آنها به دنبال نخواهد داشت.

دانش وب مستر شرط دوم موفقیت

شرط دوم دستیابی به پیروزی در طراحی سایت وابسته به معلومات سئو وب مستر سایت می باشد. وب مستر سایت طراحی شده باید از اطلاعات کافی در زمینه بهینه سازی در طراحی سایت برخوردار باشد تا بتواند اقدام به طراحی محتوی سایت استاندارد کند. نداشتن این اطلاعات توسط وب مستر سایت می تواند منجر به زیر پا گذاشتن حقوق مخاطبین در طراحی سایت شده و وب مستر سایت را در ادامه مسیر با ناکامی مواجه خواهد کرد.

با وب ساز وب مسترسایت حرفه ای باشید

عدم آشنایی بسیاری از کارفرمایان طراحی سایت با مسئله سئو ، متخصصین طراحی سایت وب ساز را بر آن داشت که با کار فشرده ماژول های پیشرفته ای مانند سئو هوشمند و یا سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت را اماده کرده و با تعبیه کردن این ماژول های فوق حرفه ای در سی ام اس های مدیریتی خود نیاز به یادگیری مسائل بهینه سازی را توسط وب مستر سایت برطرف کنند.

در سیستم مدیریت محتوی وبساز وب مستر سایت فقط کافی است فیلدهای خالی خواسته شده را تکمیل کند پس از آن تمامی مراحل اجرای اصول سئو به صورت خودکار انجام گرفته و محتوی بهینه شده‌ در هاست ذخیره خواهد شد. آسودگی خاطر وب مستر سایت خود را با انتخاب گزینه وب ساز برای طراحی وب سایت فراهم کنید.