بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت

ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت

یکی از ارکان های طراحی سایت که در نقش بسیار بالایی در موفقیت وب سایت می تواند داشته باشند تصاویر هستند. تصاویر تاثیر بسیار زیادی روی فاکتور زیبایی در طراحی سایت خواهد گذاشت و می تواند سبب محبوبیت سایت طراحی شده در بین مخاطبین خود گردد. اگرچه قرار دادن تصاویر کوچک و بزرگ می تواند زیبایی منحصر بفردی به قالب وب سایت بخشد اما هرگز نخواهد توانست موفقیت یک وب سایت را در دنیای مجازی تضمین کند زیرا سایت های زیبای بسیاری را در فضای مجازی می توان یافت که هرگز نتوانسته اند آرمان های طراحی وب صاحبان خود را محقق کنند

اگر تصاویر بکار گرفته شده در ساخت سایت موجب کاهش سرعت بار گذاری گردد به راحتی میتواند وب سایت را در دید موتورهای جستجوگر به عنوان وب سایت غیر حرفه ای معرفی کند و کارفرمایان سایت ساخته شده را به فرجام تلخ طراحی سایت آماتور گرفتار کند. بنابر این در استفاده از تصاویر در طراحی وب سایت باید بسیار محتاط عمل کرد. در این مقاله قصد داریم به توضیح یکی از ماژول های استثنایی وبساز تحت عنوان سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت بپردازیم و تاثیر زیاد آن را در وب سایت بیان کنیم.

ماژول ویرایش خودکار تصاویر از ضروریات طراحی سایت حرفه ای

بهینه سازی تصاویر از شاخه های اصلی بهینه سازی در ساخت وب سایت به شمار می آید که سهم بسیار بسزایی در موفقیت وب سایت خواهد داشت. بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت به معنای کاهش حجم و اندازه تصاویر برای سرعت بخشیدن به بارگذاری سایت و سپس اصلاح ابعاد تصاویر برای نمایش مطلوب قالب در مرورگر می باشد.

با توجه به اهمیت زیاد این مطلب تنها در صد کوچکی از تصاویری که در طراحی قالب سایت بکار گرفته شده است توسط گروه طراحی حرفه ای سایت مورد بهینه سازی قرار خواهد گرفت در مقابل بخش اعظمی از تصاویری که در سایت قرار می گیرد از طریق وب مستر سایت به وب سایت تزریق خواهند شد. اگر وب مستر از دانش ویرایش تصاویر بهره مند نباشد سایت هرگز نخواهد توانست در بین رقبای طراحی سایت خود حرفی برای گفتن داشته باشد و سرانجام به علت عدم توجه موتورهای جستجوگر به شکست در طراحی وبسایت مبتلا خواهد شد.

متخصصین طراحی سایت وب ساز برای حل این مشکل بزرگ ماژول منحصر بفردی را طراحی کرده اند که سبب ویرایش خودکار تصاویر در طراحی وب سایت خواهد شد. به عقیده کارشناسان طراحی سایت وب ساز ماژول ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت از ضروریات طراحی سایت حرفه ای به شمار می آید که باید در هر سی ام اس حرفه ای لحاظ شود.

طریقه عملکرد ماژول ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت

یکی از قویترین و راحت ترین نرم افزار های ویرایش تصاویر تحت وب ماژول ویرایش خودکار تصاویر وبساز می باشد. استفاده از این نرم افزار احتیاج به هیچ آموزش خاصی ندارد فقط کافی است که شما از سی ام اس یا نرم افزار مدیریت محتوی وب ساز دکمه آپلود تصاویر را فشار دهید و تصویر مورد نظر خود را انتخاب کنید بعد از آن ماژول بصورت خودکار وارد عمل شده و تصویر مورد نظر شما را با توجه به محل به نمایش در آمدن آن مورد ویرایش قرار می دهد.

علاوه بر کاهش قابل ملاحضه حجم تصاویر بدون افت کیفیت از مزایای دیگر ماژول ویرایش خودکار تصاویر وب ساز اصلاح اندازه های عکس با توجه به محل قرار گیری آن می باشد. با این امکان ویژه دیگر در وب سایت شما از تصاویر کشیده و عریض که جلوه نامطلوبی به قالب می دهد خبری نخواهد بود.

منفعت های که با ماژول ویرایش خودکار تصاویر وب ساز نصیب شما می شود عبارتند از استفاده از پهنای باند کمتر که موجب کاهش هزینه نگهداری سایت خواهد شد ، امکان تعرف اندازه های متفاوت در وسایل ارتباطی گوناگون ، افزودن سرعت وب مستر در طراحی محتوی سایت ، نمایش مطلوب قالب در مرورگرها که نهایتا رعایت حقوق کاربر در طراحی سایت را به دنبال خواهد داشت.

کلام آخر در ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت

کارشناسان طراحی سایت وبساز علاوه بر ماژول ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت امکانات طلایی فراوانی را در سیستم مدیریت محتوی وب ساز برای مشتریان خود فراهم کرده اند تا مسیر پیروزی در طراحی سایت را برای آنها هموار سازد.

فرقی نمی کند که شما با نکات طراحی و مدیریت سایت آشنایی داشته باشید یا نه ، این امکانات ویژه تمامی متقاضیان طراحی سایت وب ساز به یک وب مستر حرفه ای تبدیل خواهد کرد. با ماژول قدرتمند ویرایش خودکار تصاویر در طراحی وب سایت لذت موفقیت را در ساخت وبسایت تجربه کنید.