بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امکانات ویژه در طراحی سایت

امکانات ویژه در طراحی سایت

در پکیج های طراحی سایت وبساز امکانات ویژه ای در نظر گرفته شده است که متقاضیان طراحی سایت در طراحی وبسایت های شرکت های دیگر نظیر چنین امکاناتی با چنین گسترده گی هرگز نمی توانند مشاهده کنند. در این مقاله قصد داریم تا بعضی از امکانات ویژه بکاررفته در پکیج های طراحی سایت وب ساز را نام برده و به توضیح آنها بپردازیم تا روشن شود که چرا افرادی که متقاضی ساخت سایت هستند باید وب ساز را گزینه اول خود در بین شرکت های طراحی سایت قرار دهند.

بهینه سازی آسان از امکانات ویژه در طراحی سایت وب ساز

بهینه سازی در طراحی سایت همواره یکی از دغدغه های اصلی وب مستر ها و طراحان سایت می باشد. در تعریف ساده ای از بهینه سازی باید اینگونه عنوان کرد که بهینه سازی به منظم کردن کدهای سایت بر اساس قوانین خاص بین المللی گفته می شود تا وب سایت توسط موتورهای جستجوگر بهتر دیده شود. اگر بهینه سازی یا سئو در طراحی سایت به درستی رعایت نشود موجب خواهد شد رفته رفته از بازیدکنندگان سایت کم شده و نهایتا وب سایت دچار مرگ خاموش در طراحی سایت شود علت این امر نیز ریشه در نادیده گرفتن محتوی سایت توسط موتورهای جستجوگر دارد. همانطوری که می دانید بهینه سازی در ساخت سایت امری دوسویه می باشد که قسمتی از آن باید توسط گروه طراحی سایت رعایت شود و قسمت دیگری از آن باید توسط وب مستر اجرا گردد.

شرکت طراحی حرفه ای سایت وب ساز علاوه بر اینکه تمامی مراحل طراحی سایت بخوبی و با دقت کامل رعایت می کند که نتیجه آن اجرای تمامی استاندارد های طراحی سایت و اصول سئو در طراحی های وب ساز می باشد با ارائه ماژول سئو هوشمند وب ساز با وب مستر سایت خود نیز همراه شده و خیال وب مستر را از بابت هرگونه سئو یا بهینه سازی تا حدود بسیار زیادی راحت کرده است. کار کردن با نرم افزار ویژه سئو هوشمند وب ساز به حدی آسان است که هر کس آشنایی مختصری با کامپیوتر داشته باشد به راحتی قادر به  استفاده از آن در سیستم مدیریت محتوی وب ساز خود می باشد.

ویرایش خودکار تصاویر از امکانات ویژه طراحی سایت وب ساز

یکی دیگر از امکانات ویژه ای که گروه طراحی سایت وب ساز را از سایر رقبای او برتر می سازد وجود سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت می باشد. به عقیده متخصصین طراحی سایت وبساز سیستم‌ویرایش خودکار تصاویر در طراحی وب از ماژول های ضروری در ساخت سایت به شمار می آید زیرا اگر طراح سایت در طراحی قالب سایت ، بخوبی بهینه سازی تصاویر را رعایت کرده باشد ولی وب مستر در تصاویری که بعدها از طریق سیستم مدیریت محتوی به قالب اضافه می کند این امر را نادیده بگیرد سرعت بارگذاری در طراحی سایت در اثر همین تصاویر وارد شده کاهش یافته و وب سایت رفته رفته نزد موتورهای جستجوگر اعتبار خود را از دست خواهد داد.

با استفاده از سیستم ویرایش خودکار تصاویر وب ساز وظیفه کاربر تنها وارد کردن عکس می باشد پس از آن نرم افزار موجود در سیستم بر حسب موقعیت قرار گرفتن عکس ، بصورت خودکار اندازه عکس را کروپ کرده و حجم عکس را تا مقدار زیادی کاهش خواهد داد.

قالب متفاوت از دیگر امکانات ویژه در طراحی سایت

یکی از بارزترین امکانات ویژه در طراحی سایت وب ساز را می توان قالب های حرفه ایی دانست که با توجه به اهداف کارفرما بصورت اختصاصی طراحی می شوند. این قالب های ویژه در طراحی سایت وبساز کاملا بروز بوده و مطابق با تمامی استاندادها و اصول طراحی سایت ساخته می شوند.

برای آگاهی از اهمیت قالب در طراحی سایت لازم است نکاتی را یادآوری کنیم. همانطور که می دانید یکی از مهمترین زمینه های مانور در ساخت سایت ، قالب وب سایت می باشد. تنها در قالب است که طراح سایت می تواند فاکتورهای زیبایی در طراحی سایت را اعمال کند و به جذب مخاطب در طراحی سایت بپردازد. او با تسلط بر اصول روانشانسی رنگ در طراحی سایت می تواند ماندگاری مخاطب را در سایت بالا برده و با این اقدام به محبوبیت نزد موتورهای جستجوگر دست پیدا کند.

ازدیگر امکانات ویژه در طراحی سایت وب ساز که سبب محبوبیت آن شده است تخفیف های ویژه در طراحی سایت آن می باشد که امکانات طلایی را با قیمت کاملا متفاوت و ارزان به کاربرین طراحی وبسایت خود عرضه می کند. آنچه که گفته شد تنها گوشه ای از امکانات ویژه در طراحی وب متخصصین وب ساز بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله امکانات طراحی سایت وب ساز مراجعه فرمائید. وب ساز گروه طراحی سایت فوق حرفه ای است که می تواند انتخاب اول بسیاری ازمتقاضیان ساخت وب سایت سایت باشد. با انتخاب وب ساز امکانات ویژه در طراحی سایت را تجربه کنید.