بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی قالب سایت حرفه ای

طراحی قالب سایت حرفه ای

یکی از شرط های لازم در طراحی سایت حرفه ای ، طراحی قالب سایت مطابق با استانداردهای جهانی در طراحی وب سایت می باشد. اهمیت طراحی قالب سایت حرفه ای سبب شده است که در تیم های طراحی سایت وجود یک متخصص گرافیست که با اصول ساخت سایت آشنایی داشته باشد به عنوان یک ضرورت مطرح شود.

همانطور که از جمله بالا قابل دریافت است گرافیست برای ساخت قالب سایت حرفه ای باید اصولی را رعایت کند که نادیده گرفتن این اصول فرجام طراحی سایت آماتور را برای پروژه طراحی سایت به همراه خواهد داشت. بر همین اساس در مقاله طراحی قالب سایت حرفه ای سعی کرده ایم تا شما را با اصول مهم در طراحی قالب وبسایت حرفه ای آشنا کنیم.

هدف در طراحی قالب سایت حرفه ای

طراح قالب سایت قبل از اینکه اقدام به طراحی کند باید با هدف کارفرمایان طراحی سایت آشنایی کامل داشته باشد و با توجه به اهداف طراحی وبسایت اقدام به ساخت قالب سایت کند. اگر این موضوع نادیده گرفته شود و طراح سایت بدون در نظر گرفتن نوع سایت اقدام به ساخت قالب سایت کند مسلما چنین قالبی ویژگی های طراحی قالب سایت حرفه ای را نخواهد داشت و نمی تواند وب مستر را به هدف طراحی وب سایت او برساند و نهایتا به شکست در طراحی سایت ختم خواهد شد.

طراحی قالب سایت حرفه ای و رنگ

آشنایی طراحی قالب سایت با اصول و قوانین روانشناسی رنگ در طراحی سایت می تواند زمینه ساز جذب مخاطب در طراحی وبسایت شده و روی مقوله زیبایی در طراحی وبسایت تاثیر بسزایی داشته باشد. تسلط گرافیست در بکار گیری رنگ با توجه به هدف اصلی طراحی سایت باعث ایجاد اعتماد کاربر در طراحی وبسایت شده و می تواند در بالا بردن محبوبیت در طراحی سایت بسیار مفید عمل کند.

در بیان نقش تصاویر در طراحی قالب سایت حرفه ای باید گفت که طراحی قالب سایت با تصاویر گره خورده است و هیچ قالبی را در فضای مجازی نمی توان یافت که تصاویر در آن وجود نداشته باشد. از این رو اگر تصاویر در اولین مرحله یعنی ساخت قالب پی اس دی وبسایت درست به خدمت گرفته شود می تواند ماندگاری مخاطب در طراحی سایت را افزایش دهد و زمینه ساز رفع خستگی روحی کاربر در ساخت سایت شود.

به همان اندازه که نقش تصاویر در طراحی قالب سایت حرفه ای بسیار پررنگ است اگر طراح قالب وبسایت ، از دانش طراحی سایت مناسبی برخوردار نباشد و با اصول بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت بیگانه باشد این قضیه می تواند باعث کاهش سرعت بارگذاری در طراحی سایت شده و پروژه طراحی سایت را دچار چالش های جدی سازد.

علاوه بر طراحی قالب سایت حرفه ای ، اگر وب مستر سایت طراحی شده نیز از دانش سئو مناسب در تصاویر بهره مند نباشد می تواند طراحی قالب سایت حرفه ای را با خطر جدی مواجه ساخته سازد. گروه طراحی سایت وبساز با قرار دادن امکانات استثنایی در طراحی سایت این مشکل را برای مشتریان خود کاملا برطرف کرده اند. امکانات ویژه ای مانند سئو هوشمند وبساز برای بهینه سازی و طراحی متون سایت حرفه ای و یا ماژول ویرایش خودکار تصاویر برای طراحی قالب سایت حرفه ای ابزارهای کمکی هستند که متخصصین طراحی سایت وبساز برای افرادی که وبساز را به عنوان شرکت طراحی سایت خود در نظر گرفته اند انتخاب کرده اند. با وبساز طراحی قالب سایت حرفه ای را تجربه کنید.