بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراح قالب سایت

طراح قالب سایت

شاید در برنامه های آینده شما این برنامه گنجانده شده باشد که در آینده نزدیک با طراحی سایت در فضای مجازی برای خود اعتباری دست و پا کنید. یکی از نکاتی که برای حضور پررنگ خود در فضای مجازی به آن نیازمند می باشید انتخاب طراح قالب سایت خوب می باشد. در این رابطه باید گفت که در صد بالایی از جذب مشتری در طراحی سایت بوسیله کار حرفه ای طراح قالب سایت صورت خواهد گرفت. همچنین طراح وب سایت نقش فراوانی در رعایت حقوق کاربران در طراحی سایت دارد که رمز اصلی پیروزی در طراحی سایت به شمار می آید. در حقیقت طراحی قالب سایت به منزله خشت اول در ساخت وب سایت می باشد که تاثیر فراوانی روی موفقیت در طراحی سایت خواهد داشت و اگر طراحی قالب سایت توسط افراد آماتور در طراحی صورت پذیرد زمینه ساز اصلی ناکامی در طراحی وب سایت خواهد شد.

ویژگی های طراح قالب سایت حرفه ای

در طراحی قالب سایت حرفه ای باید تمامی مراحل طراحی سایت به خوبی رعایت شود. اولین مرحله در ساخت قالب در طراحی سایت پیاده کردن طرح اولیه قالب روی کاغذ می باشد پس از اینکه طرح اولیه با سلیقه مشتری هماهنگی داشت و مطابق با هدف اصلی طراحی سایت بود باید اقدام به طراحی قالب پی اس دی کرد در طراحی پی اس دی محل دقیق اجزای طراحی سایت توسط یک گرافیست حرفه ای روشن خواهد شد. طراح قالب سایت خوب به کسی گفته می شود که تمامی این مراحل را دقیقا طی کند و در عین حال به تمامی کدهای برنامه نویسی نیز تسلط داشته باشد. به چنین طراح قالب سایتی ، طراح قالب سایت حرفه ای نیز گفته می شود.

موارد رعایت حقوق مراجعه کنندگان توسط طراح قالب سایت

همانطوری که عنوان شد از ویژگی های طراح قالب سایت خوب رعایت حقوق بازدیدکنندگان در طراحی سایت می باشد. در نظر گرفتن حقوق مراجعین سایت به معنای رعایت استانداردها در فاکتورهای  مانند رنگ ، فونت ، تصاویر و … در قالب وب سایت می باشد. برای توضیح بیشتر باید گفت که رنگ باید طوری انتخاب شود که به چشم کاربر فشار نیاورده و موجب تحریک سیستم عصبی او نگردد و یا تصاویر نباید دارای حجم بالا باشد که موجب استفاده از پهنای باند بیشتر و کاهش سرعت بار گذاری در طراحی سایت گردد. بهینه سازی در طراحی سایت از گزینه های دیگری است که طراح قالب سایت باید رعایت کند.

آیا طراح قالب سایت باید یک گرافیست باشد

بنا برآنچه که گفته شد می توان گفت که طراح قالب سایت باید گرافیست خوبی باشد و با زبان های پایه طراحی وبسایت نیز آشنایی داشته باشد تا بتواند مطابق با استانداردهای جهانی اقدام به طراحی قالب پی اس دی کند تا نهایتا منجر به طراحی قالب سایت حرفه ای گردد. قالب حرفه ای در طراحی سایت به قالبی گفته می شود که از ابتدا توسط یک گرافیست ماهر طراحی شده و سپس یک کدنویس حرفه ای اقدام به کدنویسی ساختار سایت کند.

مرکز طراحی سایت وب ساز مرکزی فوق تخصصی در زمینه طراحی سایت ، بهینه سازی ، طراحی لوگو و سایر خدمات طراحی ساخت وبسایت می باشد که با بیش از سی و پنج کارشناس حرفه ای ارائه دهنده انواع سایت پیشرفته می باشد. پروژه های طراحی شده توسط وبساز علاوه بر حرفه ای بودن در ساخت سایت شامل تخفیف های ویژه نیز می باشند. با انتخاب وب ساز به عنوان طراح قالب سایت خود حضور حرفه ای را در دنیای مجازی تجربه کنید.