بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
تیم حرفه ای طراحی سایت

تیم حرفه ای طراحی سایت

مراحل طراحی سایت مراحلی کاملا تخصصی و پیچیده می باشند که طی کردن هر پله از آنها به دانش طراحی سایت بالایی نیاز خواهد داشت و تخصص ویژه ای را طلب خواهد کرد. اما آنچه که در ساخت سایت قابل تامل می باشد این است که طراحی حرفه ای سایت به دلیل رعایت تمامی اصول و زیر و بم های آن بصورت انفردای قابل اجرا نیست.

در پروژه های طراحی سایت حرفه ای که در صد موفقیت بسیار بالایی دارند طراحی وب به صورت گروهی یا تیمی انجام می گیرد. تیم های حرفه ای طراحی وب سایت شامل حداقل چهار متخصص طراحی می باشد که هر کدام در رشته های کاری خود دارای دانشی بالا و تخصصی بروز می باشند. در مقاله تیم حرفه ای طراحی سایت در زمینه تعداد متخصصینی که در یک تیم حرفه ای طراحی وبسایت باید حضور داشته باشند تا پروژه طراحی سایت به ثمر بنشیند صحبت خواهد شد.

متخصصین تیم حرفه ای طراحی سایت

اولین متخصص طراحی که حضور آن در هر تیم طراحی حرفه ای سایت واجب خواهد بود متخصص گرافیست می باشد. متخصص گرافیست مسئول طراحی قالب سایت می باشد او باید با تمامی اجزای طراحی سایت آشنا بوده و نحوه استفاده از آنها را در رسیدن به هدف طراحی سایت بخوبی آموخته باشد و با بکار گیری این آموخته های خود نوع رنگ در طراحی سایت و جایگاه اجزا را تعیین کرده و سپس قالب پی اس را طراحی کند و به متخصص کدنویسی قالب سایت تحویل دهد.

در این مرحله متخصص اچ تی ام ال در تیم حرفه ای طراحی سایت تگ های مهم صفحات سایت را مشخص کرده و کلمات کلیدی طراحی سایت را تعیین می کند‌ و سپس به کد نویسی قالب سایت می پردازد. متخصص دیگری که در تیم حرفه ای طراحی وب سایت وجود آن الزامی می باشد و مسئولیت ایجاد زیبایی و آسانی وظایف کاربر در تیم حرفه ای ساخت سایت به عهده اوست متخصص جی کوئری در طراحی سایت می باشد.

اما آخرین و مهمترین متخصص در تیم طراحی حرفه ای طراحی سایت متخصص پی اچ پی می باشد. متخصص پی اچ پی مسئول طراحی سیستم مدیریت محتوی سایت می باشد. وب مستر سایت طراحی شده با کمک سیستم مدیریت می تواند به ویرایش ، اضافه و یا حذف محتوی در طراحی سایت پرداخته و کنترل و طراحی متون سایت را به عهده بگیرد.

تیم حرفه ای طراحی سایت وب ساز

تیم های فوق حرفه ای ساخت وبسایت در وبساز علاوه بر چهار متخصص نام برده شده در بالا به یک متخصص امنیت در طراحی سایت نیز مجهز است تا به دقت تمامی نکات امنیتی در سایت را مورد بررسی قرار گرفته و باگ های نفوذ هکرها در سایت کاملا بسته شود. علاوه بر کارشناس طراحی سایت امنیتی که در وب ساز وجود دارد تمامی کدهای نوشته شده توسط گروه های طراحی سایت وب ساز بوسیله شش مدیر ویژه نظارت شده و پس از تایید این مدیران آماده قرار گیری در هاست خواهند شد.

سیستم مدیریت در طراحی انواع سایت های که توسط وب ساز اجرا شده است به ماژول های حرفه ای مجهز می باشد تا وب مستر سایت با داشتن کمترین اطلاعات طراحی سایت هم بتواند به مدیریت حرفه ای سایت بپردازد. تیم حرفه ای طراحی سایت وب ساز تمامی امکانات را برای مدیریت حرفه ای برای کاربران خود فراهم خواهد کرد تا موفقیت آنها را در فضای مجازی تضمین کند. با تیم حرفه ای طراحی سایت وب ساز دستیابی به آرزوهای بزرگ آسان خواهد بود.