بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
تیم های طراحی سایت

تیم های طراحی سایت

شرکت های طراحی سایت برای اینکه بتوانند به موفقیت در طراحی وبسایت دست پیدا کنند پروژه های خود را از صورت طراحی انفرادی به طراحی های گروهی تغییر دادند. در این روش استفاده از تیم های طراحی سایت در دستور کار شرکت ها قرار گرفت. اما چرا طراحی وب سایت بصورت تیمی یا گروهی بهتر از ساخت سایت بصورت انفرادی است؟ در جواب این سئوال باید گفت که دانش طراحی سایت ، دانش وسیع و رو به رشدی می باشد این رو به رشد بودن سبب شده است که سالیانه شاهد تغییرات زیادی در علم طراحی سایت باشیم که بی اطلاع بودن از آنها می تواند ضربات جدی به پروژه های طراحی سایت وارد کند.

استفاده از تیم های طراحی سایت و تقسیم کردن وظایف بین اعضای گروه می تواند زمینه تخصصی شدن کار را فراهم کند با این شیوه بجای اینکه یک نفر با زبان های طراحی سایت متعددی به صورت سطحی آشنایی داشته باشد می تواند یک زبان را بصورت حرفه ای بیاموزد و همواره دانش خود را به روز کند. در تیم های طراحی سایتی که چندین متخصص حرفه ای حضور دارند حاصل کار مطمئنا بصورت حرفه ای و خالی از هر گونه اشتباهات رایج در طراحی سایت آماتور می باشد.

اعضای تیم های طراحی سایت

شرکت های طراحی حرفه ای سایت براینکه کارفرمایان بهتر و سریعتر به اهدافشان ساخت وب سایت برسانند در هر تیم طراحی سایت خود حداقل پنج عضو حرفه ای را به خدمت می گیرند. اولین عضو از اعضای تیم های طراحی سایت ، متخصص گرافیست می باشد. آنچه که به عهده متخصص گرافیست در تیم های طراحی سایت می باشد ترسیم و طراحی اولیه سایت می باشد. در شرکت طراحی سایت وب ساز در طراحی اختصاصی سایت معمولا چند طرح اولیه ترسیم خواهد شد و پس از تایید یکی از آنها توسط کارفرمایان متخصص گرافیست به ترسیم طرح نهایی مشغول خواهد شد.

پس از کارشناس گرافیک نوبت به طراح قالب سایت در تیم های طراحی سایت می رسد. طراحی قالب سایت بوسیله زبانهای اچ تی ام ال و سی اس اس صورت می پذیرد. پس از طراحی قالب وب سایت ، متخصص جی کوئری به واردکردن پلاگین های این زبان پرداخته و سپس پروژه برای طراحی سیستم مدیریت محتوی به متخصص پی اچ پی سپرده خواهد شد. بعد از آن متخصص پی اچ پی به کد نویسی سیستم مدیریت محتوی مشغول خواهد شد و با وارد کردن کدهای پی اچ پی به سایت بین پایگاه داده و قالب وب سایت ارتباط برقرار خواهد کرد. نقش متخصص php در طراحی سایت بسیار حساس و سرنوشت ساز می باشد و پیروزی در طراحی سایت تا حد بسیار زیادی به او مرتبط خواهد شد.

عضو دیگری نیز در تیم های طراحی سایت وجود دارد که نقش بسیار مهم و‌ پراهمیت ی بر عهده اوست و او مدیر وبسایت نامیده می شود. مدیر وب سایت وظیفه هماهنگی اعضایی که در ساخت وبسایت حضور دارند را به عهده دارد. در گروه طراحی سایت وبساز علاوه بر اعضای نام برده عضو دیگری به منظور برقراری امنیت در طراحی سایت وجود دارد. متخصص امنیت در تست های مختلفی که از سایت به عمل می آورد میزان مقاوت سایت را سنجیده و باگ های احتمالی موجود در کد نویسی را از بین می برد. لذت طراحی حرفه ای سایت را با تیم های طراحی سایت وب ساز تجربه کنید.