بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
استاندارد های قالب در طراحی سایت

استاندارد های قالب در طراحی سایت

قالب در طراحی سایت برای اینکه قدرت لازم را داشته باشد تا کارفرمایان طراحی سایت را به خواسته هایشان برساند باید دارای شرایط و قواعدی باشد به این شرایط که در طراحی حرفه ای سایت توسط گرافیست حرفه ای رعایت می شود استانداردهای قالب در طراحی سایت گفته می شود. در این مقاله می خواهیم پیرامون استانداردهای قالب در طراحی سایت صحبت کرده و باید و نباید های طراحی قالب وب سایت را برشماریم.

رنگ مناسب از استانداردهای قالب در طراحی سایت

یکی از استاندادرهای مهمی که متخصص گرافیک در طراحی قالب سایت باید لحاظ کنند انتخاب رنگ مناسب در ساخت وبسایت می باشد. رنگ در طراحی سایت باید بر اساس استانداردهای روانشناسی و مناسب با اهداف طراحی سایت انتخاب شده تا موجب جذب مخاطبین گشته و آنها را به ماندگاری در سایت تشویق کند. اهمیت رنگ در طراحی وب سایت به اندازه ای می باشد که آنرا یکی از مهمترین استانداردهای قالب در طراحی سایت قرار داده است. موضوع رنگ در طراحی قالب وب سایت در مورد تمامی اجزای طراحی سایت مطرح می باشد که باید در آن دقت کرد.

تصاویر از استانداردهای قالب در طراحی سایت

تصاویر در طراحی سایت یکی از مهمترین اجزای قالب محسوب می شوند که سهم بسزایی در رساندن مفهوم متون در طراحی سایت و در یک کلمه اهداف طراحی سایت خواهند داشت. انتخاب مناسب تصاویر سبب می شود که بازدیدکنندگان طراحی سایت از گردش در وب سایت احساس طراوت و تازگی کرده و دیرتر سایت را ترک کنند. از طرف دیگر تصاویر می توانند مفاهیمی را به بازدیدکنندگان منتقل کنند که چندین صفحه نوشته قدرت آنرا نداشته باشد. با توجه به آنچه که در مورد مزایای استفاده از تصاویر در ساخت قالب سایت بیان شد باید گفت اگر استانداردهای قالب در طراحی سایت رعایت نشود می تواند جنبه معکوس در طراحی وب سایت داشته باشد و کارفرمایان طراحی سایت را به جای اینکه به اوج برساند به شکست در طراحی سایت مبتلا کند.

از دیگر استانداردهای قالب در طراحی سایت انتخاب فونت مناسب می باشد. انتخاب فونت توسط گرافیست انجام می گیرد و معیارهای مختلفی مانند هدف کارفرما و نوع طراحی سایت و میزان حجم صفحه و فاکتورهای زیبایی می تواند در آن دخیل باشد. از استانداردهای دیگر قالب در طراحی وب سایت حجم صفحات سایت  ، سرعت بارگذاری ، اسلاید شو و منو قابل اشاره می باشد.

رعایت تمامی استانداردها قالب در طراحی سایت وب ساز

مدیران طراحی سایت وب ساز با آگاهی کامل به اهمیت قالب در موفقیت یا ناکامی وب سایت ، با به خدمت گرفتن گرافیست کاران باتجربه و متخصصین کد نویسی حرفه ای سعی کرده اند تا تمامی استانداردها قالب در طراحی سایت را رعایت کرده تا با طراحی قالب سایت حرفه ای بتوانند کا فرمایان خود را به اهداف و آرمان های شان برساند. ماژول ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت یکی از ماژول های حرفه ای می باشد که در زمینه رعایت استانداردهای قالب در طراحی سایت توسط کارشناسان وبساز طراحی شده است . این ماژول قدرتمند بصورت حرفه ای تصاویر را مورد آنالیز قرار می دهد و تصاویری با حجم و اندازه مناسب در هاست ذخیره می کند. رعایت تمامی استانداردهای قالب در طراحی سایت را با ماژول های حرفه ای وب ساز تجربه کنید.