بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
افراد سودجو در طراحی سایت

افراد سودجو در طراحی سایت

متاسفانه در فضای مجازی و در حرفه طراحی سایت همانند بسیاری از مشاغل دیگر افراد سودجو و فرصت طلب بسیاری وجود دارند که از نداشتن اطلاعات طراحی سایت افرادی که قصد دارند با ساخت وب سایت وارد فضای مجازی شوند سوء استفاده می کنند و با عباراتی مانند طراحی سایت ارزان و یا طراحی ارزان قیمت سایت قصد فریب آنها را دارند. در این مقاله به معرفی افراد سودجو در طراحی سایت پرداخته و دلایل عدم انتخاب آنها را بیان خواهیم کرد.

افراد سودجو در طراحی سایت چه کسانی هستند

آنچه که در مقاله افراد سودجو در طراحی وب سایت بسیار حائز اهمیت می باشد این است که منظور از افراد سودجو در بازار طراحی سایت چه افرادی هستند؟ افراد سودجو در طراحی سایت به افرادی گفته می شود که با وجود اینکه می دانند از دانش طراحی سایت کافی برای ساخت وبسایت برخوردار نیستند باز هم ادعای حرفه ای گری داشته و با سر دادن شعارهای دروغین در طراحی وب سایت قصد دارند داوطلبین طراحی سایت را به سوی خود جذب کنند که متاسفانه افراد بسیاری در دام این گروه گرفتار خواهند شد.

راه شناسایی افراد سودجو در طراحی سایت

در ایران حدود هشتاد درصد شرکت های طراحی سایت فاقد دانش لازم برای طراحی حرفه ای سایت می باشند. پروژه های طراحی سایتی که توسط این شرکت ها اجرا می شوند غالبا به پیروزی در طراحی سایت دست پیدا نخواهند کرد. اما راه شناسایی افراد سودجو در طراحی سایت چیست؟ در ادامه مقاله چند فاکتور مهم را در شناسایی افراد سودجو در طراحی وبسایت را بیان خواهیم کرد.

بارگذاری در طراحی سایت یکی از راههای مهم شناسایی افراد سودجو در ساخت سایت می باشد. در طراحی سایت آماتور صفحات سایت دیر بارگذاری شده و ت افیک زیادی را مصرف می کنند.

یکی دیگر از فاتور های طراحی غیرحرفه ای سایت رنگ قالب در طراحی سایت می باشد. از رنگ ها در طراحی وب سایت آماتور به شیوه صحیح و اصولی استفاده نشده است.

امنیت در طراحی وب سایت غیرحرفه ای بسیار نامناسب و پایین می باشد بطوری که به راحتی توسط هکرها مورد نفوذ قرار خواهند گرفت. قالب در طراحی که بوسیله افراد سودجو در طراحی سایت انجام می گیرد در هم ریخته و نامناسب است. این آشفتگی احساس بدی را به بازدیدکنندگان طراحی سایت منتقل خواهد کرد.

اغلب افراد سودجو در طراحی وبسایت با استفاده از نرم افزار های طراحی سایت آماده اقدام به طراحی می کنند این امر می تواند موجب ایجاد کدهای تکراری و غیر اصولی شده که به راحتی در مرورگر ها قابل شناسایی می باشد.استفاده از جی کوئری در طراحی سایت آماتور غالبا دارای حجم بالایی می باشد که موجب خسته شدن کاربرین طراحی وبسایت خواهد شد. فونت در طراحی سایت غیرحرفه ای به شیوه مناسب به خدمت گرفته نشده است. تصاویر در طراحی سایت ی که توسط افراد سودجو صورت می پذیرد از بهینه سازی مناسب برخوردار نبوده و در بارگذاری سایت را با مشکل مواجه خواهند کرد.

مرکز حرفه ای وبساز با ارائه خدمات ویژه در طراحی سایت و ارائه سیستم های منحصربفرد در سی ام اس خود سعی کرده است تا طراحی پیشرفته سایت را برای شما به ارمغان بیاورد بطوری که حتی اگر یک وب مستر آماتور مدیریت یک سایت را به عهده بگیرد بتواند به طراحی محتوی سایت با استاندارد های جهانی بپردازد. سئو هوشمند و سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت از این دسته امکانات منحصر بفرد در وبساز محسوب می شوند. با انتخاب مرکز طراحی سایت وب ساز از شر افراد سودجو در طراحی سایت در امان باشید.