بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
شعارهای دروغین در طراحی سایت

شعارهای دروغین در طراحی سایت

در حرفه طراحی سایت همانند بسیاری از مشاغل دیگر افراد فرصت طلب بسیاری وجود دارند که از کمبود اطلاعات در دیگران سوء استفاده کرده و با حرف های که هیچ اساس و ریشه ای ندارند مانند نرخ طراحی سایت پایین و یا طراحی سایت ارزان قیمت سعی در فریب مردم دارند. از این الفاظ غیر واقعی تحت عنوان الفاظ دروغین در طراحی سایت نامبرده می شود. در مقاله شعارهای دروغین در طراحی سایت سعی شده است تا به بررسی این شعارها و دلایل واهی بودن آنها پرداخته شود.

طراحی سایت رایگان نمونه بارز از شعارهای دروغین در طراحی سایت

یکی از نمونه های روشن از شعارهای دروغین در طراحی سایت می توان به طراحی سایت رایگان اشاره کرد. اگر از فردی که این شعار را می دهد بپرسید شما با چه هدفی دست به طراحی سایت رایگان می زنید معمولا هیچ پاسخی نخواهد داشت. زیرا گربه محض رضای خدا موش نمی گیرد. او تله ای ساخته است تا شما را به دام بیندازد. سایت او در حقیقت وبلاگی است که می خواهد از طریق زحمات شما به رنکینگ خوبی در فضای مجازی دست پیدا کند و سپس با قرار دادن تبلیغات در آن کسب درآمد کند. اختیار چنین سایتی به هیچ عنوان دست شما نخواهد بود و نه تنها امتیاز مثبتی برای شما به حساب نخواهد آمد بلکه موجب از بین رفتن اعتبار شما در دنیای مجازی نیز خواهد شد.

طراحی سایت ارزان قیمت از دیگر شعارهای دروغین در طراحی سایت

پروژه های طراحی سایت معمولا کاری سنگین و زمانبری می باشند و همین زمانبری موجب خواهد شد تا قیمت طراحی سایت گران به نظر برسد. در این میان افرادی وجود دارند که نرخ طراحی سایت را پایین تر از آنچه که می باشد اعلام کرده و شعار دروغین ساخت وب سایت ارزان قیمت را سر می دهند؟

این افراد یا کلاهبرداران حرفه طراحی سایت هستند که قصد پر کردن جیب های خود را دارند و یا افراد آماتور در طراحی محسوب می شوند که به دلیل داشتن دانش طراحی سایت پایین اقدام به طراحی وب می کنند و همین نداشتن اطلاعات طراحی سایت در آنها موجب می شود فاکتورهای حرفه ای در طراحی سایت نادیده گرفته شود تا نهایتا پروژه به شکست در طراحی سایت ختم گردد. در هر دو صورت افرادی که به طراحی سایت ارزان قیمت تن می دهند این عمل آنها نه تنها موجب تباه شدن سرمایه اقتصادی آنها خواهد شد بلکه موجب خراب شدن چهره آنها در فضای مجازی نیز می شود.

تمامی شعارهای دروغین در طراحی سایت در وب ساز با اتخاذ شیوه ارائه وب سایت ها بگونه جدید به واقعیت تبدیل شده است. متخصصین طراحی سایت وب ساز با نوآوری های ویژه ای در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت انجام داده اند هم توانسته اند قیمت طراحی سایت حرفه ای را تا حد قابل توجه ای بدون افت کیفیت طراحی سایت کاهش دهند و هم طراحی رایگان سایت حرفه ای برای متقاضیان طراحی سایت امکان پذیر ساخته اند.

در پکیج های طراحی سایت وب ساز که جزو دسته های طراحی سایت ارزان قیمت به شمار می آید با طراحی سیستم مدیریت محتوا قدرتمند امکان عرضه شدن وب سایت به چندین نفر از متقاضیان طراحی سایت فراهم شده است و همین عرضه به چند نفر تعرفه طراحی سایت پکیج ها را تا مرز هفتاد درصد کاهش داده است. لازم به یاد آوری می باشد که عرضه شدن پکیج ها به چندین نفر سبب نخواهد شد که قالب وب سایت های مشابه در دنیای مجازی بوجود آید بلکه سیستم مدیریت قدرتمند پکیج ها به وب مستر این قدرت را می دهد که به تغییر کامل قابل وب سایت پرداخته و قالب جدید را در برای خود اتخاذ کنند. مراجعه به مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز شما را بیشتر با چگونگی ارائه تخفیف هفتاد درصدی برای پکیج های حرفه ای آشنا خواهد کرد.

از طرف دیگر وب ساز زمینه ای را فراهم کرده است تا داوطلبین طراحی سایت بتوانند با هر سطح دانش طراحی سایتی که دارند با او مشارکت کرده و پس از رسیدن به حد نصاب طراحی سایت رایگان صاحب یکی از پکیج ها وبساز تنها با پرداخت هزینه دامنه و هاست شوند

در مقاله شعارهای دروغین در طراحی سایت به دو نمونه از شعارهای دروغینی که در طراحی وب سایت وجود دارد اشاره شده است و سپس راهکارهای وبساز را برای حقیقت دادن شعارهای دروغین در طراحی سایت بیان کردیم. در پایان اضافه می کنیم که از این دست شعارهای دروغین در طراحی وب سایت فراوان بوده و تنها راه مبارزه با آنها بالا بردن اطلاعات طراحی سایت و انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در این زمینه می باشد. با انتخاب وب ساز از شعارهای دروغین در طراحی سایت فاصله بگیرد.