بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
شکست در طراحی سایت

شکست در طراحی سایت

آنچه که در طراحی سایت بسیار حائز اهمیت می باشد رعایت تمامی نکات حرفه ای در ساخت سایت می باشد. طراح سایت باید به این مسئله کاملا واقف باشد که زبان های طراحی سایت شامل نکات بروز و مهمی هستند که چشم پوشیدن از این نکات می تواند زمینه های شکست در طراحی وب سایت را فراهم کند. در این مقاله سعی شده است تمامی آنچه که نادیده گرفتن آنها می تواند زمینه های شکست در طراحی سایت را فراهم کند شرح داده شود.

رعایت نکردن اصول طراحی موجب شکست در طراحی سایت

اولین و مهمترین اصل در ساخت سایت رعایت اصول طراحی سایت بطور کامل در پروژه های ساخت وب سایت می باشد. متخصصین موفقیت در طراحی وب سایت را فهم دقیق اصول طراحی سایت و پیاده کردن این اصول در ساخت وبسایت توسط طراح و وب مستر دانسته اند. طراح سایت باید در ساخت وبسایت تمامی استانداردهای جهانی طراحی را رعایت کرده تا بتواند در فضای مجازی حرفی برای گفتن داشته باشد.

نداشتن هدف عامل شکست در طراحی سایت

طراح باید در ابتدا هدف طراحی سایت خود را مشخص کند تا بتواند اجزای مختلف وب سایت را بطور صحیح و مناسب در کنار یکدیگر قرار دهد. مشخص نبودن اهداف طراحی و نداشتن استراژی صحیح در طراحی سایت موجب می شود تا پروژه ساخت وب سایت به سوی شکست در طراحی سایت سوق پیدا کند.

انتخاب افراد آماتور از دلایل شکست در طراحی سایت

افراد سودجو در طراحی سایت به عناوین مختلف و با شعارهای گوناگون مانند طراحی رایگان سایت و یا طراحی سایت ارزان قیمت و … سعی در فریب افراد و گرفتن سفارش از متقاضیان طراحی سایت را دارند. این گونه طراحی سایت غیرحرفه ای به دلیل رعایت نکردن استانداردهای طراحی سایت راه به جایی نخواهند برد و بطور معمول دچار شکست در طراحی سایت خواهند شد. کارفرما یا وب مستر سایت ها نباید هرگز فریب ارزانی در طراحی سایت را خورده و باید بخوبی بداند که اصولا هر ارزانی بدون علت نخواهد بود.

رعایت نکردن بهینه سازی علت شکست در طراحی سایت

آنچه در طراحی سایت باید بسیار به آن توجه داشت بهینه سازی در طراحی سایت است. بهینه سازی یا سئو به معنای تنظیم کدهای وب سایت براساس الگوهای موتورهای جستجوگر می باشد. هرگاه سئو یا بهینه سازی بطور مطلوب رعایت شود این امر موجب خواهد شد که جستجوگرهای بیشتری به سمت وب سایت شما هدات شوند و در نهایت محصول یا خدمتی که شما ارائه می دهید بیشتر دیده شود و شانس انتخاب بیشتری داشته باشد.

شکست در طراحی سایت در اثراستفاده نامطلوب تصاویر

از دیگر مسائلی که می تواند زمینه سازی شکست در طراحی وب سایت شود استفاده نابجا از تصاویر بزرگ با حجم زیاد است. تصاویر سنگین موجب دیر لود شدن وب سایت طراحی شده و سبب می شود کاربرینی که آستانه تحمل پایینی دارند هنوز بارگذاری در طراحی سایت بطور کامل صورت نگرفته وب سایت را رها کنند. ترک کردن کاربرین سایت هرگز از دید موتورهای جستجوگر پنهان نخواهند ماند و نمره منفی برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

عوامل دیگر شکست در طراحی سایت

استفاده از نرم افزارهای آماده طراحی سایت یکی از دلایل اصلی ایجاد کدهای تکراری بوده و می تواند افزایش حجم صفحات سایت را در پی داشته باشد و پروژه ساخت سایت را با شکست در طراحی روبه رو کند. طراحی منوی غیرحرفه ای ، اسلاید شو نامناسب ، طراحی قالب سایت سنگین ، عدم پشتیبانی وب مستر در زمینه آموزش سئو ، طراحی سیستم مدیریت محتوی غیر استاندارد و … از عوامل دیگر شکست در طراحی سایت محسوب میشود.

شرکت طراحی سایت وبساز که مجموعه ای افراد حرفه ای و متخصص در زمینه ساخت وبسایت و خدمات مربوط به آن می باشند ، بهترین گزینه برای فرار از شکست در طراحی وب سایت محسوب می شوند. با وب ساز فرار از شکست در طراحی وبسایت را تجربه کنید.