بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت

بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت

تصاویر یکی از مهمترین اجزای طراحی سایت و بخش جدایی ناپذیری از آن به شمار می آید. تصاویر نه تنها در طراحی قالب سایت از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است بلکه در طراحی سی ام اس هایی که در ساخت سایت بکار می روند نیز می تواند بسیار تاثیر گذار بوده و آسانی در مدیریت سایت را برای وب مستر به ارمغان بیاورد.

در استفاده از تصاویر در طراحی وب سایت به یک نکته بسیار مهم باید توجه داشت و آن نکته این است که همانقدر استفاده درست تصاویر در ساخت وب سایت می تواند موجب موفقیت در طراحی سایت شود ، نادیده گرفتن مبحث بهنیه سازی و استفاده از تصاویر در حجم بالا و اندازه های بزرگ می تواند زمینه های شکست در طراحی سایت را فراهم کند. این موضوع در طراحی وبسایت آماتور به وضوح‌دیده می شود.در طراحی سایت آماتور طراح سایت از تصاویر پرحجم در طراحی قالب سایت استفاده کرده و همین امر موجب کاهش سرعت بارگذاری در طراحی سایت می شود.

موتورهای جستجوگر در رتبه دهی به وب سایت ها به بهینه شازی تصاویر در طراحی سایت بسیار توجه می کنند. هرچند این فاکتور قویتر باشد وب سایت شما در رتبه بالاتری قرار خواهد گرفت و نهایتا در صفحه های اول موتورهای جستجوگر به نمایش در خواهد آمد.

مراحل بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت

مراحل بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت

بهنیه سازی تصاویر در طراحی وب سایت در دو مرحله انجام خواهد گرفت. مراحل اول بهینه سازی تصاویر موجود در قالب سایت می باشد. این مرحله به طراح سایت وابسته بوده و وب مستر سایت طراحی شده درآن نقشی نخواهد داشت.

مرحله دوم بهینه سازی تصاویر شامل تصاویری می شود که بعد ها توسط وب مستر به سایت انتقال می یابد. اگر وب مستر دارای دانش طراحی سایت بالایی باشد و ب. بهینه سازی تصاویر در طراحی وب سایت تسلط کافی داشته باشد ، همچنین با نرم افزار های ویرایش تصاویر کار کرده باشد و بتواند عکس های را که به وب سایت وارد می کند به شیوه اصولی ویرایش و بهینه سازی کند در این صورت مشکلی برای وب سایت او در آینده به وجود نخواهد آمد.

مرحله دوم از مراحل بهینه سازی تصاویر کاملا در اختیار وب مستر است یعنی اگر وب مستر از دانش طراحی سایت کافی برخوردار نباشد در قدم های بعدی ، پیشرفت سایت او مشکل با مواجه خواهد شد. طراح در این مرحله می تواند با طراحی ماژول های ویژه به کمک وب مستر سایت آمده و مدیریت سایت را برای او آسانتر سازد.

کمک وب ساز در بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت

وب ساز برای رعایت حال افرادی که با نرم افزارهای ویرایش تصاویر آشنایی ندارند و همچنین افرادی که می خواهند به کار خود سرعت بخشیده و زمان خود را برای ویرایش تصاویری که می خواهند وارد سایت کنند هدر ندهند ، سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت را ابداع کرده است. در این سیستم وظیفه کاربر فقط انتخاب تصویر از کامپیوتر و پر کردن فیلد های خالی مربوطه است. نرم افزار ویرایش خودکار تصاویر وب ساز به ویرایش اندازه و حجم تصویر پرداخته و تصویری با اندازه و حجم مناسب را در هاست ذخیره خواهد کرد.

کلام آخر در بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت

دوستان عزیز به عنوان کلام پایانی در بخش بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت باید گفت که هرگز نباید فریب شعارهای دروغین در حرفه طراحی سایت را خورد. افرادی که شعارهای مانند طراحی رایگان سایت و یا طراحی ارزان قیمت سایت را سرداده اند افرادی سودجو هستند که فقط و فقط به فکر پر کردن جیب خود بوده و جز طراحی سایت غیرحرفه ای چیز دیگری نصیب شما نخواهند کرد.

کانون طراحی سایت وب ساز با ارائه ماژول های قدرتمند در ساخت سایت و نرم افزار های ویژه ای مانند سئو هوشمند و یا سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت به عنوان شرکتی پیشرو در فضای مجازی به شمار می آیند که با طراحی انواع سایت حرفه ای با تعرفه طراحی سایت مختلف می توانند شما را به اهدافتان در فضای مجازی برسانند. ‌همراه بودن با وبساز به معنای بهره مندی از ماژول های ویژه بهینه سازی می باشد که کار وب مستر را تا حد بسیار زیادی آسان خواهد کرد. بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت را بصورت کاملا حرفه ای با نرم افزار های طراحی سایت وب ساز تجربه کنید.