بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
سئو هوشمند وب ساز

سئو هوشمند وب ساز

بسیاری از پروژه های طراحی سایت که در ایران صورت می پذیرد به دلیل رعایت نکردن اصول سئو یا بهینه سازی در ساختارسایت پس از گذشتن مدت زمانی، بازدهی لازم را نداشته و از چرخه رقابت کنار گذاشته می شوند. اما مقصر اصلی اینگونه ناکامی ها چه کسی می باشد ؟

در نگاه اول دلیل اصلی این شکست ، شرکت طراحی سایت می باشد که به دلایلی متعددی مانند ضعف دانش طراحی سایت ویا دادن شتاب در اجرای پروژه های طراحی وب سایت به منظور کسب درآمد بیشتر،  اصول سئو را در مراحل مختلف ساخت وبسایت در نظر نگرفته ودر نتیجه زمینه ساز ناکامی درطراحی سایت می شود.

از طرف دیگرسایت های وجود دارند که تمامی استانداردهای جهانی و اصول سئو درساخت آنها رعایت شده است اما به دلیل عدم آشنایی وب مسترسایت با مقرارت سئو در طراحی محتوی سایت ، مورد توجه موتور های جستجوگر قرار نگرفته و به مرگ خاموش در طراحی وبسایت دچار می شوند. در این اینجا مقصر ناکامی، وب مستر سایت طراحی شده خواهد بود.

مقصر هر کسی باشد ، ضرراصلی متوجه کارفرمای طراحی سایت خواهد شد که نه تنها از لحاظ اقتصادی متحمل هزینه بیهوده شده است، بلکه ممکن است از حضور در فضای مجازی برای همیشه دلسرد شده و خود را ازمزایای طراحی سایت محروم کند. علاوه بر این همه ما به خوبی می دانیم که تبلیغ نکردن همیشه بهتر از یک تبلیغ بد و ناسنجیده می باشد. زیرا طراحی سایت غیرحرفه ای ممکن است باعث فراری شدن مشتریانی شود که سرمایه اصلی شرکت محسوب می شوند.

وب ساز برای حل این مشکل بزرگ و طراحی سایت موفق ، برنامه ویژه ای در نظر گرفته است تا علاوه بر اینکه با ساخت وب سایت حرفه ای باعث اعتبار کار شما در فضای مجازی شود، شناسنامه کاری موفقی از خود در زمینه طراحی حرفه ای سایت وجلب رضایت مشتریان به جا بگذارد تا زمینه ساز دریافت سفارش طراحی سایت بیشتر شود.

وجدان کاری و ارائه ماژول سئو هوشمند راه حل وب ساز در طراحی سایت موفق

وب ساز ساخت سایت موفق را به دو عامل وابسته می داند. عامل اول به وجدان و حس مسئولیت پذیری طراحان سایت  مرتبط می باشد و عامل دوم  ارائه بسته نرم افزاری ویژه برای سهولت در بهینه سازی طراحی محتوی سایت است که بر عهده وب مسترسایت قرارگرفته است. تا ضعف دانش بهینه سازی وب مسترسایت طراحی شده، تمامی تلاش متخصصین پروژه طراحی سایت را به تباهی نکشاند.از این بسته نرم افزاری ویژه در وبساز به سئو هوشمند تعبیر می شود.

برای اجرایی شدن پروژه بزرگ، گروه طراحی سایت وب ساز ، مراحل طراحی سایت را به دو قسمت مجزا تقسیم کرده اند.

در مرحله اول با تلاش و احساس مسئولیت پذیری پرسنل خود، همه اصول بهینه سازی را که باید در طراحی قالب سایت  رعایت شود به دقت اجرا کرده اند.  در مرحله دوم  با کد نویسی پیچیده و ارائه ماژول سئوهوشمند سعی کرده اند که رعایت نکات بهینه سازی را  در طراحی محتوی سایت که وظیفه وب مستر سایت می باشد به اندازه ای آسان کنند تا آنجا که وب مسترسایت طراحی شده بدون داشتن کوچکترین اطلاعاتی در زمینه بهینه سازی ، قادر به رعایت تمامی نکات سئو درمحتوی طراحی وب باشند. در ادامه توضیحات کامل تری پیرامون طرح ذکر شده ارائه خواهد شد.

بخش کد نویسی در سئو هوشمند

بخش اول سئو که مربوط به کدنویسی قالب در طراحی سایت می شود کاملا تخصصی بوده و وب مستر سایت طراحی شده هیچ نقشی در آن ندارد. همه چیز در این بخش به دانش و تخصص شرکت طراحی سایت و حس مسئولیت پذیری  متخصصین ساخت وب سایت وابسته است.

به منظور بالا بردن سطح علمی پروژه های که در مرکز طراحی سایت وب ساز تولید می شوند مدیران وبسازسعی در بکار گرفتن افرادی با تخصص های ویژه درقالب تیم های طراحی سایت کرده اند. عموما تیم های طراحی وب ساز از پنج متخصص کارکشته در زمینه های گرافیک ، اچ تی ام ال – سی اس اس ، جی کوئری ، پی اچ پی – پایگاه داده  و امنیت درطراحی سایت تشکیل یافته است که پس پایان کد نویسی پروژه ، توسط شش مدیر ویژه وب ساز کنترل و نظارت خواهند شد تا پس از تایید کیفیت در فضای مجازی قرار بگیرند.

مدیران وب ساز به خوبی به این قضیه آگاه هستند که انجام موفق یک پروژه ساخت سایت توسط هر یک از تیم های شرکت به منزله اعتبار آنها در فضای مجازی خواهد بود و می تواند زمینه ساز سفارش های بیشترگردد. بنابراین متخصصین درهیج یک از قسمت های تخصصی پروژه سهل انگاری نداشته و نهایت دقت را در آن به خرج خواهند داد.

قسمت اصلی در سئو هوشمند وب ساز

کارشناسان وب ساز با استفاده از ماژول سئو هوشمند ، وظیفه وب مستر را در وارد کردن محتوی جدید بسیارآسان کرده اند. تنها دو وظیفه ساده در این قسمت به عهده وب مسترمی باشد. وظیفه اول پر کردن فیلد های خالی در ماژول سئو هوشمند است و وظیفه دوم وارد کردن متن تازه و جدید در ویرایشگر حرفه ای سیستم خواهد بود. ماژول پیشرفته ویرایش متون موجود در سیستم مدیریت محتوی وب ساز ، با رعایت هوشمندانه کوچکترین نکات بهینه سازی، موجب تولید محتوی حرفه ای به آسان ترین شکل ممکن شده است.

طریقه کار با ماژول ویرایش متون درسئوهوشمند به اندازه ای آسان می باشد که نیاز به هیچ گونه آموزشی نخواهد داشت. اما ما به این گفته بسنده نکردیم و از جزیی ترین نکات  تا دستورات کاملا پیشرفته و حرفه ای را به صورت تصویری برای شما آموزش داده ایم.

فیلد های خالی در ماژول سئو هوشمند

آنچه در بهینه سازی یک سند ارزش فراوانی دارد مدیریت کامل تگ های عنوان ، توضیحات و کلمات کلیدی درطراحی صفحه جدید می باشد. سئو هوشمند وب ساز به شما این امکان را می دهد به طور بسیارساده برتگ های نامبرده قدرت مدیریت داشته باشید و بتوانید متناسب با متن صفحه آنرا تغییر دهید.

عناصر دیگری که در بهینه سازی دارای اهمیت ویژه هستند مدیریت برتگ های عنوان متون طراحی سایت و در اختیار گرفتن تگ هایی alt  در تصاویر و تگ title در لینک ها می باشد که سیستم ویرایش متون وب ساز این قدرت بطور کامل در اختیار شما قرار خواهد داد.

ویرایش خودکار تصاویر در سئو هوشمند

به کار بردن ماژول پیشرفته ویرایش خودکار تصاویر در سئو هوشمند این توانایی را به شما داده می شود که بدون بکار بردن هیچ ابزار گرافیکی ، بهینه سازی کامل تصاویردر طراحی سایت را که شامل  کاهش حجم تصاویر و اصلاح اندازه تصویر به منظور نمایش هرچه بهترتصاویر در طراحی قالب سایت است را انجام دهید.

با سئو هوشمند وامکانات ویژه طراحی سایت وب ساز، حضور حرفه ای را در فضای مجازی تجربه کنید.