بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
ساخت سایت رایگان

ساخت سایت رایگان

یکی از دلایل اصلی محبوبیت مرکز طراحی سایت وب ساز در بین مردم ارائه انواع خدمات طراحی سایت با قیمت های متفاوت و با روش نوین می باشد در این روش تفاوت قیمت روی کیفیت طراحی سایت هیچ گونه تاثیری منفی نخواهد گذاشت. اما چگونه چنین چیزی مکن خواهد بود؟ به عبارتی دیگر ساخت سایت رایگان چگونه با خدمات طراحی اختصاصی سایت برابری خواهد کرد؟ و چگونه تمامی خدمات طراحی وب با هر تعرفه ای که توسط وب ساز ارایه می شود بصورت کاملا حرفه ای انجام می گیرد. در ادامه مقاله ساخت سایت رایگان به تمامی سئوالات شما در این زمینه پاسخ داده خواهد شد.

ساخت سایت رایگان توسط وب ساز

طراحی سایت رایگان حرفه ای یکی از این خدمات محبوب وب ساز به شمار می آید که درخواست کنندگان فراوانی دارد اما با توجه به هزینه های که پروژه های طراحی سایت حرفه ای دارند ساخت سایت رایگان چگونه میسر خواهد بود؟

در جواب باید گفت که مدیران شرکت طراحی سایت وب ساز بخوبی می دانند که اگر ساخت سایت رایگان حرفه ای انجام دهند در آینده نزدیک به ورشکستگی در بازار طراحی سایت مبتلا خواهند شد و با علم به این مطلب بمنظور دستیابی به هدف ویژه ای که محبوبیت نزد موتورهای جستجوگر باشد پا در وادی ساخت سایت رایگان گذاشته اند.

به بیان ساده تر مدیران وب ساز بمنظور بهبود رتبه خود نزد جستجوگرها برای متقاضیان ساخت سایت رایگان زمینه ای را فراهم کرده اند تا با فعالیت در وب ساز موجبات محبوبیت گروه طراحی سایت وبساز را نزد موتورهای جستجوگر فراهم کنند و در ازای فعالیت آنها در پروفایل شان به آنها امتیازی تعلق خواهد گرفت و پس از رسیدن به حد نصاب امتیاز ساخت سایت رایگان حرفه ای به آنها یکی از پکیج های طراحی سایت وب ساز هدیه داده خواهد شد. با این شیوه آنها کمک می کنند که وب ساز به صفحات بالای موتورهای جستجوگر هدایت شود و مورد استقبال گسترده تری از سوی مردم قرار بگیرد تا کسری سرمایه خود را از این راه جبران کند. لازم به یادآوری است که هزینه خرید دامنه و هاست به عهده داوطلبین ساخت سایت رایگان می باشد.

هشدار جدی در ساخت سایت رایگان

گروهای فراوانی در فضای مجازی هستند که ادعای ساخت سایت رایگان می کنند اما تعداد بسیاری از این دسته افراد غیرقابل اعتماد هستند یکی از دلایل اصلی در غیر قابل اعتماد بودن گروه های که ادعای ساخت وب سایت رایگان دارند هزینه بر بودن پروژه های ساخت سایت حرفه ای می باشد. چگونه ممکن است شرکت طراحی سایتی برای پروژه های خود هزینه هایی انجام دهد و سپس آنرا به صورت رایگان به مردم عرضه کند. همین امر روشن می کند شعارهای مانند طراحی سایت رایگان و یا طراحی وب سایت ارزان قیمت شعارهای دروغین و بی اسایی می باشد که از سوی افراد سودجو یا کلاهبردار در طراحی سایت سر داده می شود. هشدار جدی به افراد متقاضی در طراحی سایت رایگان این می باشد که به هیچ وجه فریب این گونه افراد سودجو در طراحی سایت را نخورنند که پایانی جز شکست در طراحی وب سایت را نخواهد داشت. اما در اینجا سئوالی که مطرح می شود این است که آیا شعار کانون طراحی سایت وب ساز درباره ساخت سایت رایگان دروغی بی اساس است.

امکانات وب ساز در ساخت سایت رایگان

افرادی که به حد نصاب امتیاز برای ساخت سایت رایگان رسیدند می توانند از بین پکیج های طراحی سایت ارائه شده یکی از پکیج ها را درخواست کنند. این پکیج ها شامل تمامی امکانات طلایی در طراحی سایت ویژه می شود. ماژول های حرفه ای مانند سئو هوشمند وب ساز به منظور بهینه سازی آسان محتوی طراحی سایت برای وب مستر و یا ویرایش حرفه ای متون و یا ماژول ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت از جمله امکانات وب ساز در ساخت سایت رایگان به شمار می آیند. با ما همکاری کنید تا با حضور حرفه ای رایگان در فضای مجازی به اهداف طراحی سایت خود برسید. با ساخت سایت رایگان توسط وب ساز حضور حرفه ای در فضای مجازی را تجربه کنید.