بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
ساخت وب سایت

ساخت وب سایت

دانش طراحی سایت دانش نوپایی محسوب می شود که از عمر آن بیش از یک صده نمی گذرد اما با وجود این عمر کوتاه به رشد و پیشرفت بی سابقه ای دست یافته است. اگر عبارت ساخت وب سایت را در جستجوگر ها وارد کنید با شرکت های طراحی سایت زیادی مواجه خواهید شد که در زمینه ساخت وب سایت و بهینه سازی در طراحی سایت مشغول فعالیت هستند. اما سئوال اینجاست که کدام یک از شرکت ها برای طراحی وب سایت مناسب هستند؟ تفاوت های میان شرکت طراحی سایت غیرحرفه ای و حرفه ای چیست؟ چرا بعضی از شرکت ها تیترهای مانند طراحی سایت ارزان قیمت و طراحی رایگان سایت را برای تبلیغات خود انتخاب می کنند؟ علت ارزان بودن تعرفه طراحی سایت شرکت ها ناشی از چه چیزی می باشد؟

این سئوالات و سئولاتی از این قبیل اولین چیزهایی هستند که در ذهن افرادی که قصد سپردن طراحی وبسایت به شرکتی را دارند مرور می شود. در مقاله ساخت وب سایت سعی شده است به تمامی سئولات شما پاسخ شایسته ای داده شود.

ساخت وب سایت حرفه ای چیست

ساخت وب سایت دارای چهار چوب و قواعدی است که از آنها تحت عنوان استانداردهای طراحی سایت یاد می شود. هرگاه طراح سایت تمامی این استانداردها را در طراحی رعایت کند به اینگونه طراحی ها طراحی سایت حرفه ای گفته می شود.

در پروژه های ساخت وب سایت حرفه ای هدف طراحی سایت برای طراح مشخص بوده و بخوبی می داند در پایان کاربه کجا می خواهد برسد پس جزء جزء اجزای سایت را برای رسیدن به این هدف در کنار یکدیگر قرار می دهد و پله به پله جلو می رود.

چرا ساخت وب سایت ارزان مناسب نیست

این شعار از دیرباز برای همه ما آشنا بوده است که تبلیغ نکردن بهتر از یک تبلیغ بد است. ساخت سایت با اهداف گوناگونی انجام می گیرد همه این اهداف رابطه مستقیم و یا غیر مستقیم با تبلیغات دارند پس بطور کلی می توان گفت هدف اصلی از طراحی یک سایت تبلیغ است.

در طراحی سایت آماتور به دلیل اینکه استراژی صحیح طراحی سایت در آن رعایت نمی شود جلوه بد و نامناسبی از محصول یا خدمتی که می خواهید با طراحی سایت به تبلیغ آن بپردازید در ذهن کاربر ایجاد می کند. این تاثیر گاهی اوقات تا اندازه ای شدید می باشد که شخص را برای همیشه نسبت به شما بد بین کرده و از انتخاب محصول شما فراری می دهد.

طراحان سایت ارزان عموما طراحان آماتوری هستند که با تعرفه های ارزان قیمت سعی در جذب مشتری دارند اما کاری که آنها ارایه می دهند نه تنها باعث منفعت وب مستر سایت نخواهد شد بلکه کاملا به ضرر او تمام خواهد شد. پس غیر حرفه ای بودن ساخت وب سایت ارزان قیمت دلیل اصلی رد اینگونه سایت های آماتور گونه خواهد بود.

برای ساخت وب سایت حرفه ای باید یک شرکت طراحی حرفه ای سایت را برای این منظور انتخاب کرد. مطالعه مقاله فاکتورهای طراحی سایت حرفه ای می تواند به شما راه کارهای مناسبی برای یک انتخاب صحیح ارائه کند.

کلام آخر در ساخت وب سایت

ساخت وب سایت فرآیندی کاملا پیچیده و حرفه ای است که به تخصص بالایی نیاز دارد. ساخت سایت حرفه ای نه تنها باعث به هدر رفتن سرمایه نخواهد شد بلکه با ساخت وبسایت حرفه ای هزینه طراحی سایت شما ظرف مدت چند ماه به شما برگشت داده خواهد و بازدهی فراوانی در آینده نزدیک برای شما خواهد داشت.

گروه فناوری اطلاعات وبساز مجموعه ای متخصصین حرفه ای طراحی سایت می باشد که بمنظور ارائه کارهای حرفه ای در فضای مجازی گرد هم جمع شده اند و تمام تلاش خود را در رعایت حقوق مشتری انجام می دهند با ساخت وب سایت توسط وب ساز با خیال راحت به آینده روشن بیندیشید.