بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی صفحات سایت

طراحی صفحات سایت

یک وب سایت دارای صفحات متعددی می باشد که تعداد معدودی از این صفحات توسط طراح سایت طراحی می شود. در گذشته به علت اینکه طراحی سایت بصورت ایستا و ثابت انجام می گرفت پس از اینکه شرکت های طراحی سایت ، سایت طراحی شده را به کارفرمایان طراحی سایت تحویل می دانند دیگر کارفرما قادر به تغییر ، اضافه و یا حذف متون طراحی سایت و طراحی صفحات سایت تازه نبود و این یک عیب بزرگ در ساخت سایت به شیوه ایستا به شمار می آمد. اما با پیشرفت زبانها طراحی سایت این امکان برای وب مستر سایت طراحی شده فراهم شد که به طراحی متون سایت بدون مراجعه به مرکز طراحی سایت بپردازد. از این شیوه در طراحی صفحات سایت تعبیر به طراحی سایت پویا تعبیر می شود.

در طراحی وب به شیوه پویا شرکت طراحی سایت از طریق سیستم مدیریت محتوی این امکان را برای وب مستر ایجاد می کند که به هر اندازه که بخواهد صفحات سایت تازه ایجاد کرده و رتبه خود را نزد موتورهای جستجوگر بهبود ببخشد.

اصول طراحی صفحات سایت

هدف وب مستر از ساخت صفحات سایت جدید این است که موتورهای جستجوگر به وب سایت او علاقمند شده و سایت او را در رتبه های بالا جستجو به نمایش در بیاورند. این امر زمانی محقق خواهد شد که تمامی اصول بهینه سازی در طراحی سایت رعایت شود. رعایت اصول سئو یا بهینه سازی در ساخت سایت شامل دو مرحله می باشد مرحله اول مربوط به کانون طراحی سایت می باشد و بر عهده تیم طراحی سایت قرار دارد. مرحله دوم از بهینه سازی در طراحی صفحات سایت به وب مستر سایت و چگونگی طراحی محتوی سایت توسط او بستگی خواهد داشت.

زمانی که این دو مرحله به شیوه درست و اصولی پشت سرگذاشته شوند می توان امید وار بود که اصول سئو در طراحی صفحات سایت به شیوه درست اجرا شده است و سایت مورد توجه موتورهای جستجوگر قرار خواهد گرفت.

طراحی صفحات سایت حرفه ای با وب ساز

رعایت اصول بهینه سازی در ساخت وب سایت نیازمند به انتخاب یک شرکت طراحی حرفه ای سایت و سپس به یادگیری دانش طراحی سایت توسط وب مستر وابسته خواهد بود. یادگیری این اصول و فنون برای وب مستر نیازمند تلاش فراوان می باشد که در بسیاری از موارد از حوصله متقاضیان طراحی سایت خارج می باشد و همین امر علت اصلی شکست خواهد شد.

شرکت طراحی سایت وبساز به منظور آسان سازی طراحی صفحات سایت بهینه بوسیله وب مستر ماژول های ویژه ای را در سیستم مدیریت محتوا خود ارائه کرده است. با استفاده از این ماژول ها هر فردی می تواند مسئولیت طراحی صفحات وب سایت  به بهترین شکل ممکن بدون کوچکترین آموزشی عهده دار شود. از جمله این ماژول ها که نقش بسیار بسزایی در طراحی سایت قدرتمند دارد می توان به ماژول های ویرایش خودکار تصاویر در ساخت وبسایت با هدف قرار گیری آسان تصاویر در متون طراحی سایت ، ماژول سئو هوشمند وبساز و همچنین سیستم پیشرفته ویرایش متون در طراحی وب سایت اشاره کرد.

آنچه که بیان شد تنها گوشه ای از راه حل های وب ساز برای رعایت اصول طراحی صفحات سایت توسط وب مستر بود که نقش بسیار مهمی در رسیدن به موفقیت در طراحی سایت خواهد داشت. با وبساز تجربه و قدرت یک وب مستر حرفه ای را در طراحی صفحات سایت به دست آورید.