بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت رایگان

از جمله شعارهای دروغینی که در فضای مجازی برای جذب مشتری در طراحی سایت سرداده می شود شعار طراحی وب سایت رایگان می باشد. متقاضیان طراحی سایت بی‌شماری به دلیل نداشتن اطلاعات لازم در ساخت وب سایت فریب این الفاظ دروغین را خورده و جذب این گونه اشخاص کلاهبردار در طراحی سایت می شوند. این افراد سودجو در حرفه طراحی وب سایت فقط بفکر چاق کردن حساب مالی خود هستند و هیچگونه مسئولیتی را در زمینه طراحی حرفه ای سایت به عهده نخواهند گرفت. آنها با این شعارهای کذایی افراد متقاضی در طراحی سایت را به سمت خود کشیده و به بهانه های مختلف از آنها مبالغی را دریافت می کنند و سپس با تحویل دادن یک سایت غیرحرفه ای ، آنها را به ورطه ناکامی در طراحی سایت می کشانند.

اکثر اینگونه طراحی وب سایت های رایگان در حقیقت بلاگ های می باشند که وب مستر آنها هیچگونه اختیاری روی سایت خود نداشته و تمامی فعالیت های آنها در فضای مجازی به نفع افراد سودجو خواهد بود. کارشناسان طراحی سایت به افراد متقاضی در طراحی وب توسعه می کنند که با بالا بردن دانش طراحی سایت خود از دام این افراد سودجو رهایی پیدا کنند. آنها معتقدند که حضور در فضای مجازی در صورتی می تواند منافع طراحی سایت را با خود به دنبال داشته باشد که بصورت حرفه ای باشد. طراحی وب سایت رایگان که در فضای مجازی بسیاری از شرکت های غیرحرفه ای شعار آن را سر داده اند در حقیقت جز خراب کردن چهره شما نزد بازدیدکنندگان ارمغان دیگری برای شما نخواهد داشت.

طراحی وب سایت رایگان در وب ساز

اگر آشنایی مختصری با طراحی وب سایت داشته باشید به خوبی می توانید درک کنید که ساخت وب سابت حرفه ای مستلزم صرف هزینه های زیادی می باشد و ارائه رایگان آن به افراد هرگز نمی تواند به نفع شرکت های طراحی سایت باشد. با این حساب طراحی وب سایت رایگان حرفه ای چگونه توسط شرکت طراحی سایت وب ساز امکان پذیر خواهد بود؟

در جواب باید گفت که مدیران وب ساز ، متقاضیان طراحی وب سایت رایگان را دعوت به مشارکت کرده تا با شیوه های گوناگونی که در این زمینه در نظر گرفته شده است از یک طرف موجب محبوبیت وب ساز نزد موتورهای جستجوگر شوند و از طرف دیگر خود را به حد نصاب امتیاز طراحی سایت رایگان برسانند و صاحب طراحی وب سایت رایگان حرفه ای از سوی وبساز شوند. در حقیقت شما با ثبت نام در وبساز و مشارکتی که در قسمت های مختلف آن انجام می دهید آمار بازدید کنندگان سایت را افزایش داده و در نتیجه رنکینگ وب ساز بهبود پیدا خواهد کرد و متقابلا شانس او برای فروش بیشتر افزایش پیدا خواهد کرد. در مقابل این لطفی که شما انجام میدهید مدیران وب ساز طراحی وب سایت رایگان را به عنوان هدیه به شما تقدیم خواهند کرد.

از دیگر خدمات طراحی سایتی که وب ساز به شما داوطلبین گرامی ارائه می دهد طراحی ارزان قیمت سایت حرفه ای ، بهینه سازی ، طراحی لوگو ، طراحی بنر و سایر خدماتی مرتبط به طراحی سایت می باشد. با وبساز مبتکر طراحی وب سایت رایگان ، صاحب طراحی وب سایت رایگان حرفه ای شوید.