بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
پروژه های طراحی سایت

پروژه های طراحی سایت

برای  شرکت های طراحی سایت که منبع اصلی کسب شان انجام پروژه های طراحی سایت می باشد، سفارش ساخت وب سایت می تواند وسوسه کننده باشد. اما یک حقیقت بسیار روشن در این میان وجود دارد که هر پروژه طراحی سایت نمی تواند برای شما مناسب باشد. زیرا موفقیت یا عدم موفقیت یک مرکز طراحی وب سایت به شناسنامه کاری او مرتبط خواهد شد. در این مقاله قصد داریم روشن کنیم تا چه پروژه های طراحی وب ای باید توسط متخصصین طراحی سایت انتخاب شوند و از قبول چه پروژه های باید سر باز زد. این مقاله برای کارشناسان طراحی سایت و افرادی که قصد دارند تا به صورت حرفه ای در فضای مجازی به فعالیت بپردازند بسیار مفید خواهد بود.

پرسش ها پیرامون پروژه های طراحی سایت

کارشناسان طراحی سایت قبل از اینکه اقدام به قبول  پروژه های ساخت وبسایت کنند باید پرسش  های پیرامون پروژه های طراحی سایت از خودشان انجام دهند. اگر جواب آنها مثبت بود به پذیرش پروژ ه ها  اقدام کنند در غیر این صورت بهتر است تا برای حفظ آبروی شرکت طراحی سایت از پذیرش آن سر باز زنند.در ادامه مقاله به این پرسش ها اشاره خواهد شد.

آیا از پس این نوع پروژه های طراحی سایت بر خواهم آمد ؟

پروژه های طراحی وبسایت های گوناگون دارای الزامات و نیازهای گوناگون می باشند ممکن است بعضی از این الزامات با توانمندی های شما سازگار نباشد و شما مهارت کافی را برای اجرای چنین پروژه های طراحی سایت نداشته باشید. دراین صورت بهتر است همانند یک طراح سایت حرفه ای عمل کرده و با قبول سفارشات طراحی که توان اجرای آنرا ندارید خود رابه زحمت نیندازید.

آیا وقت کافی برای انجام پروژه های طراحی سایت جدید را دارید ؟

یکی از پرسش های  که در باب پذیرش پروژه های طراحی سایت مطرح می شود این است که آیا شما زمان کافی برای اجرای پروژه جدید را در بازه زمانی مناسب دارید؟ یک اصل بسیار مهمی که برای حرفه ای بودن باید به آن توجه خاصی نشان بدهید این است که هیچگاه با پذیرش پروژه های طراحی سایت که زمان کافی برای اجرای آن ندارید در فضای مجازی خود را بد قول جلوه ندهید.

آیا کارفرمای شما فرد مطمئن برای اداره پروژه های طراحی سایت می باشد

کار فرمایان طراحی سایت که پروژه های طراحی به دست آنها سپرده می شوند نقش بسیار مهمی در سفارشات بعدی خواهند داشت. برای اینکه بفهمید کارفرمای شما فرد مطمئن برای بستن قرداد پروژه های طراحی سایت  می باشد یا خیر باید به سئوالات زیر توجه داشته باشید.

آیا کارفرما یا وب مستر پروژ های ساخت سایت شما ، نقش خود را در به موفقیت رساندن پروژه های طراحی سایت درک می کند؟ اگر کار فرمای شما با فضای مجازی بیگانه باشد و از قوانین سئو آگاهی نداشته باشد و حاضر نباشد برای فراگیری دانش بهینه سازی زمان بگذارد فرد مناسب برای بستن قرارد نمی باشد.

از بستن قرداد پروژه های طراحی سایت با کارفرمایانی که انتظارات و توقعات غیر واقع بینانه دارند جدا پرهیز شود. این افراد از ساخت وبسایت انتظارات نابجایی دارند که مطمئنا با حضور در فضای مجازی به آنها دست نخواهند یافت. پس با پذیرش این افراد در فضای مجازی برای خود شاکی درست نکنید.

در کلام پایانی باید گفت طراح حرفه ای به کسی گفته می شود که در برآورد هزینه پروژه های طراحی سایت بسیار دقت کند؟ در آمد شما و موفقیت تان در فضای مجازی به برآورد درست شما در بازار طراحی سایت وابسته می باشد. اگر قیمت طراحی سایت را بالاتر از نرخ رایج بدهید موجب فراری شدن کارفرما خواهد شد ، از طرف دیگراگر نتوانید نرخ طراحی سایت را درست تخمین بزنید متحمل ضرر خواهید شد.

در پایان یا آور می شویم که حرفه ای بودن و کسب درآمد شما در پروژه های طراحی سایت به اجرای دقیق قوانین بالا وابسته می باشد. با رعایت قوانین بالا در فضای مجازی خود را بیمه کنید.