بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای به طراحی ای گفته می شود که تمامی استانداردها و اصول جهانی طراحی سایت در آن به خوبی رعایت شده باشد و توانایی آنرا داشته باشد که وب مستر سایت طراحی شده را به اهداف طراحی سایت او برساند.

برخلاف افکار عمومی که بر این باورند که طراحی حرفه ای سایت باید با تصاویر زیبا و پرحجم آراسته شده باشد باید گفت که کاملا برعکس است. حجم زیاد صفحات سایت یکی از فاکتور های شناسایی افراد آماتور در طراحی وب سایت می باشد.طراحی وب سایت حرفه ای علاوه بر زیبا و کاربر پسند بودن باید دارای حجم کم و سرعت بارگذاری بالا باشد.

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای دارای ویژگی های است که بوسیله آن از طراحی های غیر حرفه ای متمایز می شود. مهمترین این ویژگی ها عبارتند از

استفاده صحیح از تگ های html در قسمت های مختلف طراحی وب سایت

استفاده نکردن از کدهای تکراری و بکار بردن درست class در طراحی قالب وب سایت

استفاده به جا از کتابخانه جی کوئری برای زیبا کردن قالب وب سایت

رعایت کامل تمام نکات امنیتی در سیستم مدیریت محتوی

رعایت تمامی اصول بهینه سازی در طراحی سایت حرفه ای

آشنایی کامل طراحی سایت به قوانین روانشناسی رنگ در طراحی سایت

انتخاب کلمات کلیدی مناسب در صفحات سایت

دقت در بکار بردن تصاویر با حجم مناسب در قالب وب سایت به منظور افزایش سرعت بار گذاری و ….

آنچه گفته شد تنها گوشه ای ویژگی های طراحی سایت حرفه ای بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله فاکتورهای طراحی سایت حرفه ای مراجعه کنید.

مراحل طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای دارای پنج مرحله مجزا می باشد که با طی کردن دقیق این پنج مرحله سایت حرفه ای ساخته خواهد شد. مرحله اول طراحی سایت حرفه ای ، پیاده کردن طرح اولیه سایت روی کاغذ است. در مرحله دوم طراحی وب حرفه ای ، طرح پیاده شده روی کاغذ باید با نرم افزار های حرفه ای مانند فتوشاپ بصورت PSDترسیم گردد تا اندازه ها دقیقا به دست بیاید.

بعد از این مرحله نوبت به کدنویسی قالب سایت می رسد. پس از طراحی قالب سایت توسط تیم طراحی سایت حرفه ای ، نوبت به کد نویسی سیستم مدیریت محتوی و هماهنگی آن با قالب سایت خواهد شد. در مرحله پایانی سایت طراحی شده روی هاست قرار داده خواهد شد. برای دانستن جزئیات بیشتر به مقاله مراحل طراحی سایت مراجعه کنید.

تذکر جدی در طراحی سایت حرفه ای

طراحی پیشرفته سایت دارای جزئیات فراوانی می باشد که نادیده گرفتن آنها زمینه ساز شکست در طراحی سایت خواهد شد. توسعه متخصصین طراحی سایت وبساز به دوستانی که قصد دادن سفارش طراحی سایت را دارند این است که حتما سایت خود را به دست افرادی حرفه ای بسپارند تا با طراحی وبسایت حرفه ای برای آنها ، از مزایای طراحی سایت بهره مند شوند.

در این رهگذر افراد فراوانی وجود دارند که قصد دارند با فریب متقاضیان طراحی وب جیب های خود را پر از پول کنند. افراد متقاضی طراحی سایت باید شدیدا مراقب این گونه افراد باشند و تا در دام آنها گرفتار نشوند. بهترین راه برای فرار از چنگال افراد سودجو در ساخت سایت بالا بردن دانش طراحی سایت می باشد.

شرکت طراحی سایت وب ساز با در اختیار داشتن پرسنل توانمند در زمینه ساخت وبسایت و بهینه سازی یکی از حرفه ای ترین شرکت ها برای طراحی وبسایت حرفه ای شما محسوب می شود. با طراحی سایت حرفه ای در وبساز آینده ای پر امید برای خود رقم بزنید.