بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

سایت های مختلفی در دنیای مجازی در زمینه طراحی سایت و خدمات مرتبط با آن مشغول فعالیت می باشند. قیمت طراحی سایت در هر کدام از این وب سایت ها با سایتهای مشابه آن متفاوت می باشد.

شما در یک وب سایتی تعرفه طراحی سایت را رایگان مشاهده می کنید در حالی که در سایتی دیگر قیمت طراحی وب سایت بسیار گران و غیر قابل قبول می باشد. این متفاوت بودن قیمت در ساخت سایت ناشی از چه چیزی می تواند باشد؟ چرا در بازار طراحی سایت نرخ ثابتی وجود ندارد؟  چگونه قیمت های کاذب را از نرخ طراحی سایت واقعی می توان تشخیص داد؟

در ادامه این مقاله به تمامی سئوالات شما در رابطه با قیمت طراحی وبسایت پاسخ منطقی داده خواهد شد پس با ما همراه باشید.

قیمت گذاری طراحی سایت چگونه است

با مشاهده قیمت طراحی وب سایت گوناگون در فضای مجازی این سئوال در ذهن متقاضیان طراحی سایت شکل می گیرد که نحوه قیمت گذاری در طراحی سایت چگونه است ؟ در پاسخ باید گفت که مراکزطراحی سایت نحوه قیمت گذاری خود را در طراحی اختصاصی سایت بر اساس مدت زمانی انجام می دهند که کارشناسان طراحی سایت صرف ساخت پروژه می کنند.

لازم به ذکر است که مدت زمان صرف شده که ارزش طراحی سایت را مشخص می کند ، مدت زمانی می باشد که یک یا چند کارشناس روی پروژه طراحی سایت صرف می کند. بدیهی است که میزان سرعت عمل یک فرد آماتور در طراحی به دلیل نادیده گرفتن بسیاری از باید و نباید های طراحی و زیر پا گذاشتن اصول طراحی سایت بیشتر از یک متخصص طراحی سایت خواهد بود

دلایل کاهش قیمت طراحی سایت ارزان

دلایل مختلفی می تواند باعث شود تا تولید کنندگان  قیمت طراحی سایت را پایینتر از حد معمول اعلام کنند. علت اصلی کاهش قیمت طراحی ، آماتور بودن طراحان سایت است. این طراحان آماتور به دلیل عدم رعایت قوانین طراحی سایت وقت زیادی برای طراحی وب سایت صرف نکرده ، از همین رو قیمت طراحی سایت را کاهش داده تا به جذب مشتری بپردازند.

به عقیده کارشناسان طراحی سایت اگر افراد متقاضی درطراحی سایت اینگونه سایت ها را با قیمت ده هزار تومان خریداری کنند باز هم ضرر کرده اند زیرا این گونه سایت ها به حدی در کدنویسی خود ضعیف هستند که نه تنها جایگاهی در جستجوی موتور ها جسجوگر برای آنها به دست نخواهند آورد بلکه با طراحی قالب نامناسب باعث ضربه خوردن حیثیت شاندر فضای مجازی خواهند شد.

از دلایل دیگر کاهش قیمت طراحی سایت ارزان می توان به استفاده از هاست ارزان ، بهینه سازی نامطلوب ، امنیت ضعیف و امکانات محدود آن اشاره کرد.

زوایای قیمت طراحی سایت رایگان

افراد مختلفی در فضای مجازی مشغول به فعالیت هستند که شعار طراحی سایت رایگان را سرلوحه کار خود ساخته اند. در حقیقت سایتی که آنها به شما ارائه می کنند هرگز یک سایت واقعی نخواهد بود. زیرا طراحی حرفه ای سایت مستلزم هزینه های زیادی خواهد بود که عمل طراحی رایگان سایت را برای مراکز طراحی سایت غیر ممکن می سازد.

در حقیقت سایت رایگان همان وبلاگی است که دارای ظاهر کمی متفاوتر از بقیه وبلاگ ها می باشد و تنها برای افراد آماتور مناسب می باشد اما کسانی که قصد دارند به صورت حرفه ای وارد فضای مجازی شوند و از این راه به کسب در آمد بپردازند و یا به اهدافی که مد نظر دارند برسند باید یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای را برای ساخت وبسایت خود انتخاب کنند و در این راه متحمل هزینه های شوند.

با توجه به آنچه که در زوایای قیمت طراحی سایت رایگان بحث شد کارشناسان طراحی سایت رو آوردن به طراحی سایت رایگان  را  هرگز مناسب ندانسته و داوطبین طراحی سایت را از این کار بر حذر می دارند.وب ساز به منظور تولید و طراحی سایت رایگان از تمامی شما دوستان عزیز دعوت به مشارکت می کند تا پس از رسیدن به امتیاز طراحی سایت به شما یک وب سابت انتخابی در میان پکیج ها هدیه داد شود.

کاهش قیمت طراحی سایت در پکیج های وبساز

وب ساز به منظور کاهش قیمت طراحی سایت خود با هدف حضور حرفه ای تمامی افراد در فضای مجازی و خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم جامعه و همچنین بهبود بازار طراحی سایت خود اقدام به طراحی سایت با کیفیت بالا در قالب پکیج های طراحی سایت کرده است.

سیستم مدیریت محتوی در پکیج ها ی وبساز بگونه ای حرفه ای طراحی شده است که به وب مستر سایت اجازه دسترسی به تمامی اجزای طراحی سایت را می دهد تا در زمان های لازم به آسانی به ویراش قالب در طراحی سایت پرداخته و آن را مطابق یا سلیقه های خود تغییر دهد. در نتیجه مدیران وب ساز به آسانی می توانند هر یک از این پکیج های را به چندین نفر عرضه کرده و قیمت ساخت سایت پایین خود را جبران کنند.

اگر شما بخواهید هر کدام از این پکیج ها را از شرکت های طراحی سایت دیگری تهیه کنید می بایست چندین برابر هزینه کنید. در ضمن امکانات طلایی در طراحی سایت پکیج ها موجود است که به هچ وجه نظیر آن را در سایت های دیگر مشاهده نخواهید کرد. تغییر پذیری آسان پکیج ها باعث کاهش قیمت طراحی سایت در پکیج ها وبساز به یک سوم قیمت شده و زمینه بسیارمناسبی را برای حضور حرفه ای تمامی افراد در فضای مجازی فراهم کرده است.

قیمت طراحی سایت اختصاصی وب ساز

نرخ طراحی سایت اختصاصی وب ساز به تعداد روزهای کاری مفیدی وابسته است که خرج پروژه طراحی سایت می شود. این روزها به نوع قالب طراحی سایت اختصاصی و امکانات وابسته است که توسط کارفرمایان طراحی سایت از مدیران وب ساز درخواست می شود که در صفحه اصلی  طراحی اختصاصی سایت به طور کامل عنوان شده است. در پایان مقاله از شما دعوت به عمل می آید تا با وبساز قیمت باور نکردنی در طراحی سایت را تجربه کنید.