بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی سایت چند قالبه

طراحی سایت چند قالبه

افراد مختلف دارای سلایق گوناگونی هستند ممکن است شما به رنگی بینهایت علاقه مند باشید اما فرد دیگری رنگ مورد علاقه شما را دوست نداشته باشد. مثالهای از این قبیل را بسیار می توان عنوان کرد زیرا موضوع سلیقه و متفاوت بودن امری کاملا روشن و بدیهی است. در زمینه ساخت وب سایت نیز می توان سلیقه را می توان به عنوان یک فاکتور مهم و تاثیر گذار دانست که در طراحی قالب سایت خود را نشان می دهد.

اگر قالب وب سایت طراحی شده با سلیقه یک فرد هماهنگی داشته باشد و از دید او زیبا به نظر برسد مدت زمان بیشتری را در سایت طراحی شده سپری خواهد کرد و موجب افزایش رتبه شما نزد موتورهای جستجوگر خواهد شد.به عبارت دیگر هماهنگی مخاطبین و یا زیبایی در طراحی سایت رابطه بسیار مهمی با قالب وب سایت دارد زیرا تنها در طراحی قالب سایت است که می توان زیبایی در ساخت سایت را اعمال کرد و تنها در قالب است که زیبایی خود را نشان می دهد. براینکه قالب وب سایت بتواند مورد قبول تعداد بیشتری از مخاطبین طراحی سایت واقع شود کارشناسان طراحی سایت ساخت طراحی سایت چند قالبه را ابداع کرده اند.

تعریف طراحی سایت چند قالبه

در طراحی سایت حرفه ای کدهای که باعث شکل دادن قالب می شود در یک صفحه مخصوص cssقرار خواهند گرفت بطوریکه  تمامی سایر اجزای طراحی سایت بوسیله این کدها شکل یافته و مطابق با طرح اولیه با رنگ و اندازه های مشخص در جای خود قرار می گیرند. برای اینکه بتوان قالبی طراحی کرد که با سلیقه های گوناگون سازگاری داشته باشد با استفاده از زبان جی کوئری در طراحی سایت چند صفحه استایل شیت با طرح و رنگ مختلف طراحی کرده و انتخاب آنها را به بازدیدکنندگان طراحی سایت می سپارند تا آنها رنگ و شکل قالب مورد نظر خود را انتخاب کنند. به این نوع طراحی طراحی وب سایت چند قالبه گفته می شود که می تواند منافع طراحی سایت بسیاری را نصیب صاحبان خود کند.

چرا طراحی سایت چند قالبه

همانطوری که گفته شد زیبایی یکی از عناصری می باشد که تاثیر فراوانی روی موفقیت در طراحی سایت خواهد گذاشت. زیبایی فرآیندی نسبی می باشد که رابطه مستقیم با سلیقه و نوع نگاه مخاطبین طراحی سایت دارد همچنین گفته شد که عنصر زیبایی تنها در قالب وب سایت پیاده خواهد شد با جمع بندی این گفته ها روشن می شود که طراحی سایت موفق تا حدود بسیار زیادی به قالب سایت وابسته خواهد بود. طراحی سایت چند قالبه موجب خواهد شد تا وب سایت با  سلیقه های مختلف سازگاری داشته باشد و بتواند نظر طیف وسیعی از بازدید کنندگان را به خود جلب کند.

کلام آخر در طراحی سایت چند قالبه

اگرچه طراحی وبسایت چند قالبه میانبری در مسیر موفقیت در فضای مجازی به شمار می آید اما اگر بوسیله افراد غیرحرفه ای و آماتور در طراحی سایت کد نویسی گردد موجب سنگین شدن قالب در طراحی سایت شده و نهایتا ناکامی در طراحی سایت را برای کارفرمایان خود به بار می آورد. انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای در راستای طراحی وب سایت چند قالبه بسیار می تواند در حضور مقتدرانه شما در فضای مجازی موثر باشد. طراحی سایت چند قالبه حرفه ای را با متخصصین طراحی سایت وب ساز تجربه کنید.