بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امکانات منحصر بفرد در طراحی سایت

امکانات منحصر بفرد در طراحی سایت

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای وب ساز به منظور جذب داوطلبینی که قصد ساخت سایت را دارند امکانات منحصربفردی را در طراحی انواع سایت‌های خود لحاظ کرده است. این امکانات منحصربفرد در طراحی سایت باعث شده است تا وب مستر سایت طراحی شده از بابت بهینه سازی محتوا در طراحی سایت خیال آسوده و راحت داشته باشد.

امکانات منحصر بفردوبساز در طراحی وب سایت به راحتی می تواند هر وب مستر آماتوری را به یک مدیر حرفه‌ای در فضای مجازی تبدیل کند. در مقاله امکانات منحصر بفرد در طراحی سایت قصد داریم تا گوشه‌ای از امکانات منحصربفرد در پروژه های طراحی سایت وبساز را بیان‌ کنیم.

سئو هوشمند از امکانات منحصربفرد در طراحی سایت

یکی از امکانات طلایی در ساخت سایت وبساز که مهمترین دلیل برتری طراحی سایت وبساز نیز محسوب می‌شود وجود ماژول حرفه ای و قدرتمند سئو هوشمند در سیستم مدیریت محتوا می باشد. سئو هوشمند به مجموعه کدهایی گفته می‌شود که در جهت کمک به وب مستر برای طراحی محتوا سایت بصورت بهینه نوشته شده است. وب مستر با استفاده از این ماژول دیگر نیازی به یادگیری مسائل پیچیده و سنگین سئو در ساخت وبسایت نخواهد داشت و سیستم بطور هوشمند متون در طراحی سایت را مورد بهینه سازی قرار می دهد. ماژول سئو هوشمند از پیش فرض های طراحی هوشمند سایت محسوب می‌شود که مرکز طراحی سایت وبساز درآن دارای سابقه طولانی می‌باشد.

امکانات منحصربفرد ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت

تصاویر در طراحی سایت به عنوان جزء جدایی ناپذیر قالب محسوب می‌شوند. در طراحی متون سایت نیز تصاویر نقش مهمی را دارا می باشند و در رساندن مفاهیم می توانند به کمک وب مستر سایت بیایند. با توجه به اهمیت زیادی که تصاویر در طراحی وب دارند اگر از روی اصول به خدمت گرفته نشوند بطور حتم زمینه ساز شکست در طراحی سایت خواهند شد.

از اصول مهم استفاده از تصاویر در طراحی وبسایت کاهش حجم تصاویر بدون افت کیفیت و اصلاح ابعاد تصاویر برای قرار گرفتن در قالب سایت می باشد. به منظور رعایت این اصول مهم وبساز ماژول منحصربفرد ی را در طراحی سایت به نام ویرایش خودکار تصاویر طراحی کرده است. این ماژول استثنایی حجم و اندازه تصاویر را بررسی کرده و کمترین حجم و مناسب ترین سایز را برای نمایش مطلوب در طراحی قالب سایت انتخاب می کند.

از دیگر امکانات منحصربفرد در طراحی سایت وبساز می توان به منو حرفه‌ای در طراحی سایت وبساز بهمراه قابلیت کنترل آسان در طراحی سیستم مدیریت محتوا ، اسلایدشو حرفه ای ، صفحه تماس با ما ویژه ، بخش نظرات با امکانات متنوع ، ماژول های درج اخبار و سیستم وبلاگ پیشرفته ، طراحی و ساخت ماژول های اختصاصی ، ماژول گالری تصاویر را نام برد.

کلام آخر در باب امکانات منحصربفرد در طراحی سایت وبساز

یکی از ابزارهای بسیار مهم در رسیدن به موفقیت در طراحی سایت استفاده از امکانات منحصز بفرد در طراحی سایت می باشد. وبساز با بخدمت گرفتن کارشناسان طراحی سایت حرفه ای و ساخت ماژول های ویژه توانسته است بخوبی از عهده این مسئولیت برآید. امکانات منحصربفرد موجود در طراحی سایت وبساز که در جاهای دیگر نمی توان یافت شما را به کسب پیروزی در طراحی سایت خواهد رسانید.