بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
مرگ خاموش در طراحی سایت

مرگ خاموش در طراحی سایت

در بین متخصصین طراحی سایت و کاربرین فضای مجازی اصطلاحات مختلفی رایج است یکی از این اصطلاحات که در طراحی سایت بسیار کاربرد دارد مرگ خاموش در طراحی سایت است. در این مقاله سعی شده است به شرح و توضیح اصطلاح مرگ خاموش در طراحی وب سایت پرداخته شود.

تعریف مرگ خاموش در طراحی سایت

باشروع فعالیت یک وب سایت انتظار می رود رفته رفته بر تعداد بازدیدکنندگان طراحی سایت افزوده گردد و وب سایت طراحی شده با حضور این بازدیدکنندگان رونق خاصی پیدا کند. یکی از مهمترین فاکتورهای که باعث افزایش تعداد بازدیدکننده گان خواهد شد  معرفی وب سایت طراحی شده توسط موتور های جستجوگر به وب گردها می باشد.

گاهی اوقات بنا بر دلایلی وب سایت ساخته شده توسط جستجوگرها نادیده گرفته می شود. این امر موجب می شود که در روند موفقیت سایت اخلال ایجاد گردد و بازدید از سایت به مرور زمین کاهش پیدا کند تا اینکه بعد از مدتی هیچ بازدید کننده ای از سوی موتورهای جستجکگر وارد سایت نشود. همانطور که می دانید حیات یا ممات یک سایت به کاربران سایت وابسته می باشد. سایت بدون بازدیدکننده در حقیقت سایتی بی بازده خواهد بود که در دراز مدت به دلیل عدم تامین هزینه های جاری خود به سرنوشت ناکامی در طراحی دچار خواهد شد. به این روند مرگ خاموش در طراحی سایت گفته می شود.

چه سایت های دچار مرگ خاموش در طراحی سایت می شوند

شاید شما اینطور فکر کنید که در طراحی غیراصولی سایت به دلیل اینکه نکات بهینه سازی در ساخت سایت زیرپا گذاشته می شود وب سایت دچار مرگ خاموش در طراحی سایت خواهد شد. اما باید بدانید که طراحی سایت غیر اصولی به هیچ وجه مورد توجه موتورهای جستجوگر قرار نخواهند گرفت تا اینکه دستخوش مرگ خاموش در طراحی وب گردد. بلکه وب سایت های در این دام گرفتار می شوند که علارقم حرفه ای بودن ، وب مستر آنها بخواهد با شیوه ای غیر حرفه ای به فریب موتورهای جستجوگر بپردازد و یا اصول بهینه سازی را در طراحی محتوی سایت رعایت نکند. تنها در این موارد است که وب سایت علارقم داشتن بازدید کننده ، به یکباره از نتایج جستجو موتورهای جستجوگر کنار گذاشته خواهد شد و به مرگ خاموش در طراحی سایت مبتلا می شود.

راههای فرار از مرگ خاموش در طراحی سایت

اما برای اینکه دچار مرگ خاموش در طراحی سایت خودمان نشویم چه راههایی وجود دارد؟

اولین و بهترین برای رهایی از مرگ خاموش در ساخت وب سایت برای افرادی که قصد دادن سفارش طراحی سایت دارند بالا بردن اطلاعات اولیه خود در زمینه طراحی سایت و انتخاب یک شرکت طراحی حرفه ای سایت می باشد.

با افزایش اطلاعات طراحی سایت وب مستر ها این قدرت و توان در آنها به وجود می آید که میان طراحی سایت حرفه ای و طراحی غیر حرفه ای سایت تمایز داده و با شعار های فریبنده ای مانند طراحی سایت ارزان و یا طراحی سایت رایگان در دام افراد سودجو در طراحی سایت گرفتار نشوند. داوطلبین طراحی سایت هیچگاه نباید فریب ارزانی در طراحی سایت را بخورند و همواره به یاد داشته باشند که تبلیغ نکردن و عدم حضور در فضای مجازی بهتر از یک تبلیغ بد و یک وبسایت غیرحرفه ای است. دانش طراحی سایت علاوه بر اینکه علاوه بر اینکه موجب خواهد شد شما یک انتخاب خوب در مورد مرکز طراحی سایت داشته باشید ، سبب می شود که به طراحی محتوی سایت بهینه بپردازید.

گروه طراحی سایت وبساز با طراحی انواع سایت حرفه ای و با قیمت های کاملا متفاوت از بهترین شرکت ها برای طراحی سایت پیشرفته و حرفه ای شما محسوب می شود. با امکانات طلایی که در سایت های ساخته شده وب ساز ایجاد شده است وب مستر قادر به مدیریت حرفه ای وب سایت خود خواهدشد.

امکانات منحصر بفردی مانند سئو هوشمند به منظور اجرای کامل قوانین بهینه سازی در سایت و همچنین ماژول ویژه ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت با هدف ویرایش هوشمندانه تصاویر استفاده شده توسط وب مستر و یا ماژول ویرایش آسان متون در طراحی سایت می تواند هر وب مستر آماتوری را به یک مدیر حرفه ای و توانمند تبدیل کند. با امکانات منحصر بفرد وب ساز از مرگ خاموش در طراحی سایت رها شوید.