بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
کلاهبرداران حرفه طراحی سایت

کلاهبرداران حرفه طراحی سایت

حرفه طراحی سایت ، حرفه ای نوپا و پرسود می باشد و با توجه به ویژگی های خاصی که دارد اشخاص بسیاری را به خود جلب کرده است در این میان از یک سو درآمد بالایی که خدمات طراحی سایت نصیب طراحان می کند و از طرف دیگر خصوصیت پنهان بودن طراحان سایت سبب شده است مورد سوء استفاده برخی از افراد فرصت طلب قرار بگیرد. این افراد با سر دادن شعارهای دروغین در طراحی وب سایت ، سعی در اغفال متقاضیان طراحی سایت دارند که متاسفانه به دلیل دانش پایین بسیاری از افراد متقاضی در طراحی سایت آنها را گرفتار کرده و با طراحی سایت غیرحرفه ای مبالغ سنگینی را از آنها دریافت می کنند. این اشخاص فرصت طلب به‌ کلاهبرداران حرفه طراحی سایت مشهور هستند که در ادامه مقاله بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

انواع کلاهبرداران حرفه طراحی سایت

در فضای مجازی سه گروه از افراد پیدا می شوند که به آنها کلاهبرداران حرفه طراحی سایت گفته می شود. دسته اول از این افراد به قصد کلاهبرداری و طراحی سایت ناکارآمد وارد فضای مجازی می شوند. این افراد بر علم طراحی سایت آگاهی دارند اما به دلیل به دست آوردن سود بیشتر بسیاری از استانداردهای جهانی در ساخت وب سایت را زیر پا می گذارند تا با سرعت بخشیدن به پروژه های ساخت وب سایت خود طراحی های بیشتری را انجام داده و سود بیشتری را به جیب بزنند. این افراد که به افراد سودجو در طراحی سایت شهرت دارند گاهی اوقات قیمت طراحی سایت را بسیار بالا اعلام کرده و شعار حرفه ای گری در ساخت وب سایت را سر می دهند و گاهی اوقات با شعار طراحی وب سایت ارزان قیمت سرگرم می شوند.

دسته دوم که بیشتر به افرادکلاهبردار در طراحی سایت شهرت دارند افرادی هستند که کاملا از دانش طراحی سایت بی بهره هستند و ادعای طراحی وب سایت حرفه ای را دارند آنها پس از گرفتن سفارش طراحی سایت در فضای مجازی این کار را با قیمت بسیار کمتر به شرکت های طراحی سایت دیگر سپرده و در این واسطه گری مبلغ چشم‌گیری را به جیب می زنند. کارفرمایان طراحی سایتی که فریب این اشخاص را می خورند  در حقیقت برای طراحی سایت غیرحرفه ای متحمل هزینه طراحی سایت سنگین می شوند.

اما گروه سوم از انواع کلاهبرداران حرفه طراحی سایت را آماتورها تشکیل می دهند. افراد آماتور در طراحی سایت به افرادی گفته می شود که با فراگیری مقدماتی چند زبان طراحی سایت گمان می کنند که به ساخت وب سایت حرفه ای تسلط پیدا کردند از این رو‌ برای گرفتن پروژه های طراحی سایت و وارد شدن به بازار قیمت های کاملا ارزانی را به داوطلبین طراحی سایت طراحی سایت پیشنهاد می کنند. افراد آماتور به دلیل ضعف اطلاعات طراحی سایت خود بسیاری از باید و نباید های طراحی را رعایت نمی کنند از این رو نهایت کار آنها طراحی سایت آماتوری خواهد بود که هرگز جایی در فضای مجازی نخواهد داشت.

این سه گروه افراد ، کلاهبرداران حرفه طراحی سایت هستند که پروژه های آنها به دلیل نادیده گرفتن اصول طراحی سایت و قوانین سئو محکوم به شکست در فضای مجازی می باشد. در پایان اشاره می کنیم که برای رسیدن به پیروزی در طراحی سایت باید اشخاص حرفه ای را در فضای مجازی انتخاب کرد و از کلاهبرداران حرفه طراحی سایت به شدت پرهیز کرد.