بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
کارشناسان طراحی سایت

کارشناسان طراحی سایت

پروژه های طراحی سایت حرفه ای حاصل زحمات چندین متخصص در قالب یک تیم طراحی سایت می باشد که هر یک از این افراد باید در زمینه ی خاص دارای مهارت های تخصصی و به روز باشند. به این افراد که در قالب یک تیم در کنار هم فعالیت می کنند کارشناسان طراحی وب سایت گفته می شود. در توضیحات بیشتر باید گفت هر تیم یا گروه طراحی سایت برای اینکه بتواند تمامی ارکان طراحی سایت را در پروژه خود رعایت کند حداقل به چهار کارشناس طراحی وب نیازمند می باشد و علاوه بر آن باید تمامی کدهای نوشته شده توسط این کارشناسان طراحی سایت بوسیله یک مدیر ویژه نظارت گردد تا با یکدیگر هماهنگی لازم را داشته باشند در ادامه مقاله کارشناسان طراحی سایت پیرامون اعضای این تیم کارشناسانی مباحثی را ارائه خواهیم کرد.

یکی از اعضای مهم در تیم کارشناسان طراحی سایت متخصص گرافیک می باشد. طراحی قالب psd به عهده کارشناس گرافیست خواهد بود. او باید با دانش روانشناسی رنگ در طراحی آشنایی داشته باشد و رنگ ها را به شیوه درست و اصولی در جهت دستیابی به منافع طراحی سایت به خدمت بگیرد. همچنین متخصص گرافیست در ساخت سایت باید قوانین بهینه سازی تصاویر در ساخت سایت را آموخته باشد تا با بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت موجب افزایش سرعت بارگذاری در طراحی وب سایت شود. بطور کلی جذب مخاطب و تاثیرپذیری او در ساخت سایت به عهده متخصص گرافیک در گروه کارشناسان طراحی وبسایت می باشد.

یکی دیگر از اعضای مهم در میان کارشناسان طراحی سایت مسئول کدنویسی و طراحی قالب سایت می باشد طراح قالب سایت باید با زبان های اچ تی ام ال و سی اس اس در طراحی وب سایت آشنا بوده و با در نظر گرفتن ساختار پی اس دی قالب سایت که توسط متخصص گرافیست طراحی شده است به طراحی قالب وب سایت پرداخته و آنرا تحویل متخصص جی کوئری دهد.

متخصص جی کوئری که از دیگر اعضای کارشناسان طراحی سایت بوده که نقش تقویت عناصر زیبایی در طراحی سایت را به عهده دارد. یکی دیگر از وظایفی که به عهده متخصص جی کوئری در طراحی سایت می باشد رعایت حقوق کاربران در طراحی وب سایت خواهد بود که در جذب مخاطب در ساخت وبسایت تاثیر فراوانی دارد. همه آنچه که تا کنون در مراحل طراحی سایت انجام و اجرا شد زمینه ای را برای حضور متخصص پی اچ پی در طراحی سایت فراهم خواهد کرد. وجود کارشناس پی اچ پی در میان کارشناسان طراحی سایت از آن لحاظ حائز اهمیت می باشد که وب مستر سایت طراحی شده را از طریق سیستم مدیریت محتوا با پایگاه داده پیوند خواهد زد. بوسیله زبان پی اچ پی وب مستر به طراحی محتوی سایت پرداخته و یا آنها را مورد ویرایش قرار می دهد.

در پایان مقاله کارشناسان طراحی سایت اضافه خواهیم کرد که در طراحی سایت غیرحرفه ای که از آن تعبیر به طراحی سایت آماتور نیز می شود و فرجامی جز شکست در طراحی سایت را برای وب مستر به دنبال نخواهد داشت تمامی امور بوسیله یک فرد مدیریت خواهد شد. اما طراحی حرفه ای سایت تنها زمانی محقق خواهد شد که بوسیله جمعی از کارشناسان طراحی سایت که هریک دارای علم طراحی سایت ویژه ای هستند صورت پذیرد. کارشناسان طراحی سایت وبساز با کوله باری از تجربه در فضای مجازی شما را به سمت موفقیت هدایت خواهند کرد.