بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
کارفرمایان طراحی سایت

کارفرمایان طراحی سایت

کارفرمایان طراحی سایت به افرادی گفته می شود که سفارش طراحی وب سایت را به شرکت های ساخت سایت داده و به ازای مبلغی که به عنوان هزینه طراحی سایت پرداخت می کنند وبسایت طراحی شده را تحویل گرفته و سپس با استفاده از سیستم‌ مدیریت محتوا به مدیریت وب سایت می پردازند.  اما کار به همین سادگی نخواهد بود زیرا به علت رقابت فشرده و سنگین در فضای مجازی تنها کارفرمایان طراحی وب سایتی به اهداف طراحی سایت خود خواهند رسید که به شرکت های طراحی حرفه ای سایت سفارش ساخت وبسایت خود را سپرده باشند. به عبارت دیگر شکست یا موفقیت در طراحی سایت تنها در گرو انتخاب کافرمایان طراحی وبسایت می باشد که اگر به درستی انجام گیرد سرچشمه موفقیت های بعدی خواهد شد.

خطر بزرگ در سر راه کارفرمایان طراحی سایت

فضای مجازی به دلیل استعدادی که برای کلاهبرداری در آن وجود دارد پر شده است از افراد سودجو در طراحی سایت که با نداشتن دانش طراحی سایت کافی به ساخت وب سایت می پردازند و کارفرمایان طراحی وب سایت خود را به فرجام طراحی سایت آماتور گرفتار می کنند.

افراد کلاهبردار در حرفه طراحی سایت با شعارهای بی ریشه ای مانند تعرفه طراحی سایت ارزان ، طراحی وبسایت رایگان و مانند اینها متقاضیان طراحی را که از دانش و تجربه حضور در فضای مجازی بی بهره هستند در دام خود گرفتار کرده و به ورطه شکست در طراحی سایت می کشانند. گروه طراحی سایت وبساز از خطر بزرگی که بر سر راه کارفرمایان طراحی وبسایت وجود دارد هشدار داده و با انتشار مقالات مختلف در طراحی وب به روشنگری این رابطه پرداخته است.

اصول انتخاب حرفه ای برای کارفرمایان طراحی سایت

انتخاب افرادی با علم طراحی سایت بالا برای طراحی حرفه ای سایت از مهمترین کارهایی است که باید توسط کارفرمایان طراحی سایت برای رسیدن به اهداف طراحی سایت صورت گیرد. اما اصول انتخاب حرفه ای برای کارفرمایانی که قصد ساخت وبسایت را دارند کدام است؟

راههای متعددی در انتخاب شرکت حرفه ای طراحی سایت وجود دارد اما راهی که برای تمامی کارفرمایان طراحی وبسایت قابل استفاده باشد این است که به قسمت نمونه کارهای شرکت طراحی مراجعه کرده و موارد را مورد ارزیابی قرار دهند و فاکتورهای زیر را بررسی کنند امکانات ارائه شده در سایت در چه سطحی می باشد؟ آیا تصاویر در طراحی سایت از کیفیت و بهینه سازی لازم برخوردار هستند؟ آیا منو در طراحی پیشرفته سایت از قابلیت های لازم برخوردار می باشد؟ آیا حقوق کاربران در طراحی وب سایت رعایت شده است؟ آیا وب سایت از قابلیت جذب مشتری در طراحی سایت برخوردار است؟ برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه اصول انتخاب حرفه ای برای کارفرمایان طراحی سایت به مقاله فاکتورهای طراحی سایت حرفه ای مراجعه کرده که معیارهای بسیار خوبی برای انتخاب کارفرمایان طراحی سایت ارائه کرده است.

علت انتخاب وب ساز برای کارفرمایان طراحی سایت

مرکز طراحی سایت وب ساز برای سلیقه های مختلف دست به طراحی انواع سایت حرفه ای با تعرفه های مختلف زده است. در طراحی اختصاصی سایت با توجه به نیاز های فرد و امکانات خواسته شده سیستم مدیریت محتوا بصورت خصوصی طراحی خواهد شد. برای اشخاصی که توان مالی چندانی ندارند اما می خواهند در فضای مجازی موفقیت را تجربه کنند مرکز فناوری وبساز پکیج های طراحی سایت را با تخفیف ویژه هفتاد درصدی به آنها پیشنهاد می کند. دلایل این تخفیف ویژه بصورت روشن در مقاله دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت برای کارفرمایان طراحی وب سایت بیان شده است. از طرف دیگر وبساز با ایجاد طرح مشارکت با هدف بالا بردن رتبه خود در نزد موتورهای جستجوگر طراحی سایت رایگان را برای افرادی که خواستار طراحی سایت رایگان هستند پیشنهاد می کند. بدون تردید با اندکی جستجو در فضای مجازی خواهید فهمید که وبساز بهترین و مناسب ترین گزینه برای کارفرمایان طراحی سایت می باشد.