بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
استانداردهای جهانی طراحی سایت

استانداردهای جهانی طراحی سایت

سایت موفق به سایتی گفته می شود طراح سایت تمام استانداردهای جهانی طراحی سایت را از مرحله نخست ساخت سایت تا قرار دادن آن در هاست با دقت هرچه تمامتر رعایت کند. عدم آشنایی طراح سایت با استانداردهای جهانی طراحی وب و رعایت نکردن آنها می تواند موجب ناکامی سایت شده و وب سایت را به فرجام طراحی سایت آماتور گرفتار کند. در مقاله استانداردهای جهانی طراحی سایت سعی شده است تا مهمترین استانداردهای جهانی در طراحی وب سایت را بیان کنیم و توضیح مختصری پیرامون آنها ارائه دهیم.

استانداردهای جهانی تصاویر در طراحی سایت

تصاویر در طراحی سایت به عنوان جزئی جدایی ناپذیر قالب وب سایت محسوب شده و می توانند از ابزارهای بسیار کاربردی در جهت ایجاد زیبایی در طراحی قالب سایت باشند. از طرف دیگر استفاده از تصاویر در طراحی محتوی سایت موجب دفع خستگی مخاطبین طراحی سایت شده و می تواند زمینه ساز جذب مشتری در طراحی سایت شود. تمامی آنچه که گفته شد حاکی از اهمیت تصاویر در طراحی وبسایت می باشد اما همین فاکتور پر اهمیت با رعایت نکردن استانداردهای جهانی طراحی سایت در بخش تصاویر می تواند موجب شکست سایت شده و کارفرمایان طراحی سایت را به ورطه ناکامی بکشاند.

استانداردهای جهانی طراحی سایت در بخش متون

یکی دیگر از ابزار های کاربردی که می تواند موجب محبوبیت سایت در نزد موتورهای جستجوگر شود استفاده از متون در طراحی سایت می باشد. طراحی محتوا سایت جالب و مفید می تواند مخاطبین طراحی سایت وب سایت را تشویق به ماندگاری در طراحی سایت کرده و پهن بسیار قوی جهت نمایش سایت در صفحات اول جستجوگرها شود. اما در اینجا نیز باید استانداردهای جهانی طراحی سایت در بخش متون که از آن تعبیر به اصول بهینه سازی در طراحی سایت می شود را رعایت کرد تا زمینه ساز موفقیت در طراحی سایت گردد.

استانداردهای جهانی قالب در طراحی سایت

در طراحی سایت حرفه ای یکی دیگر از موارد بسیار پر اهمیت حجم قالب سایت می باشد. حجم بالای قالب در طراحی سایت می تواند موجب کاهش سرعت بارگذاری در طراحی شده و فاکتور حقوق کاربران در طراحی وب سایت را زیر سئوال ببرد. موتورهای جستجوگر‌ به این مورد بسیار حساس بوده و امتیاز منفی به شما خواهند داد. از دیگر استانداردهای جهانی طراحی سایت می توان به رنگ در طراحی وب سایت و اندازه و نوع فونت در طراحی و واکنش گرا بودن قالب در طراحی سایت اشاره داشت.

کلام آخر در استانداردهای جهانی طراحی سایت

آنچه که گفته شد تنها اشاره ای به استانداردهای جهانی طراحی سایت بود که در طراحی حرفه ای سایت باید رعایت شود. گروه طراحی سایت وبساز به منظور رعایت دقیق تمامی استانداردهای جهانی در طراحی سایت توسط وب مستر ماژول های قدرتمندی را طراحی کرده اند تا فعالیت های وب مستر سایت طراحی شده را در طراحی متون سایت تحت تاثیر قرار داده و متون بهینه شده را در هاست ذخیره کند. این ماژول های قدرتمند که از نقاط برتری وبساز نسبت به دیگر شرکت های طراحی سایت می باشند می توانند از وب مستر سایت آماتور مدیری قدرتمند و توانا ساخته که قادر باشد وب سایت خود را به بهترین شکل مدیریت کند. با وب ساز همراه باشید تا تمامی استانداردهای جهانی طراحی سایت شما به بهترین ممکن رعایت گردد.