بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت

از دلایل اصلی بالا بودن قیمت طراحی سایت حرفه ای که توسط شرکت های طراحی وب سایت معتبر انجام می گیرد هزینه هایی است که ساخت وب سایت حرفه ای بر گردن شرکت های طراحی حرفه ای سایت می گذارد. هزینه های طراحی سایت حرفه ای شامل موارد مختلفی می شود که مجموعه آنها هزینه طراحی وب سایت نهایی را تشکیل می دهد. در مقاله هزینه طراحی سایت قصد داریم در درجه اول به بیان هزینه های طراحی وب سایت پرداخته و سپس راه حل های گوناگون کانون طراحی سایت وب ساز را برای کاهش هزینه طراحی سایت که نهایتا منجر به کاهش تعرفه طراحی سایت می شود بیان کنیم.

در بیان هزینه های طراحی حرفه ای سایت باید گفت که ساخت سایت یک سری هزینه های روشن دارد که شامل هزینه های خرید هاست و دامنه می باشد . اینگونه هزینه های ساخت سایت بستگی به نوع دامنه و هاستی دارد که شما می خواهید برای وب سایت خود انتخاب کنید که معمولا تعرفه های ثابتی دارند و حساب کردن آنها ساده و آسان می باشد.

اما جدای از این هزینه های روشن و ثابت در ساخت وب سایت یک سری هزینه های متغییر هم وجود دارد. این هزینه های متغییر در طراحی پیشرفته سایت شامل هزینه های تخصصی است که رابطه مستقیم با زمانی که صرف طراحی وب سایت می شود دارد. معمولا در پروژه های طراحی سایت حرفه ای ، حداقل چهار کارشناس طراحی سایت حضور دارند که در مدت یک هفته تا یک ماه با یکدیگر همکاری می کنند. هرچقدر زمان طراحی وب سایت کاهش پیدا کند قیمت طراحی سایت نیز کاهش پیدا خواهد کرد. ل

ازم به ذکر است که در فضای مجازی افراد زیادی وجود دارند که شعارهای دروغینی را سرلوحه فعالیت های خود ساخته و سعی در جذب متقاضیان طراحی سایت دارند. آنها به خوبی از ضعف اطلاعات طراحی سایت افراد متقاضی در ساخت سایت سوء استفاده کرده و با پنهان نمودن برخی واقعیت ها با عبارت های مانند طراحی ارزان قیمت سایت و مانند آن سعی در جذب داوطلبین طراحی سایت دارند. اینگونه وب سایت ها نه تنها نمی تواند منشع مزایای طراحی سایت شوند بلکه فرجام بدی برای داوطلبین طراحی وبسایت به دنبال خواهند داشت.

راه حل های وبساز برای کاهش هزینه طراحی سایت

گروه طراحی سایت وب ساز همواره سعی داشته است تا جلوی افراد فرصت طلب و سودجو در طراحی سایت را بگیرد. یکی از راه حل های که مدیران وب ساز برای رسیدن به این هدف خود طراحی کرده اند ساخت انواع سایت با قیمت طراحی سایت متفاوت بوده است. لازم به یاد آوری می باشد که تمامی ساخت سایت های که توسط مرکز طراحی سایت وبساز صورت می پذیرد بصورت کاملا حرفه ای می باشد حتی اگر با قیمت طراحی سایت رایگان صورت پذیر.د‌

اما راه حل وبساز برای کاهش هزینه طراحی سایت چه بوده است و یا بهتر بگوییم طراحی انواع سایت هایی مانند پکیج های طراحی سایت با هفتاد درصد تخفیف و یا طراحی سایت رایگان چگونه امکان پذیر شده است؟

بطور مختصر در مورد طراحی رایگان سایت باید گفت که مدیران وب ساز برای طراحی وب سایت رایگان حرفه ای ، حد نصاب هایی را در نظر گرفته اند که از آن به عنوان امتیاز طراحی سایت رایگان یاد می شود. افراد متقاضی پس از مشارکت با وبساز در زمینه های گوناگون و رسیدن به این حد نصاب های که در پرفایل شخصی خود مشاهده خواهند کرد به طراحی وب سایت رایگان دست پیدا خواهند کرد. با این شیوه وبساز در فضای مجازی دارای رتبه قابل قبولی خواهد شد و در عوض به مشارکت کنندکان یکی از پکیج های طراحی سایت حرفه ای هدیه داده خواهد شد.‌

و اما درمورد پکیج های طراحی سایت وبساز باید گفت که با کد نویسی حرفه ای متخصصین وب ساز در سیستم مدیریت محتوا امکان دسترسی به تمامی اجزای سایت برای وب مستر فراهم شده است و او را قادر ساخته است تا به طراحی ساختار سایت به شکل تازه و نوین بپردازد با این روش امکان عرضه وب سایت به چندین متقاضی ساخت سایت فراهم شده است بدون اینکه قالب تکراری در فضای مجازی بوجود آید. این توانایی منحصر بفرد امکان عرضه سایت را به چندین داوطلب کاهش هفتاد در صدی در هزینه طراحی سایت حرفه ای را در پی داشته است. با وبساز هزینه های طراحی سایت خود را بصورت حرفه ای مدیریت کنید.