بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی هدفمند سایت

طراحی هدفمند سایت

برای اینکه طراح سایت بتواند وب مستر سایت طراحی شده را به اهداف او در طراحی سایت برساند در درجه اول باید شناخت صحیحی از اهداف در طراحی سایت داشته باشد و در درجه دوم قادر باشد با توجه به اهداف که وب مستر سایت دارد به طراحی وب بپردازد. به این نوع طراحی وب سایت که بر اساس اهداف وب مستر پایه ریزی و اجرا می شود طراحی هدفمند سایت گویند.

طراحی وبسایت هدفمند کاری است که به دانش و تجربه زیادی نیازمند می باشد. یکی از معایب بزرگی که در طراحی سایت غیرحرفه ای وجود دارد این است که به دلیل تجربه و دانش طراحی وبسایت پایین طراح سایت هدف را در ساخت سایت نادیده گرفته شده و همین موضوع عامل اصلی شکست در طراحی سایت غیرحرفه ای خواهد شد. در مقاله طراحی هدفمند سایت شما را با اصول طراحی سایت هدفمند آشنا خواهیم کرد.

طراحی هدفمند سایت چگونه صورت می پذیرد

همانطوریکه گفته شد برای رسیدن به موفقیت در طراحی سایت ، وب سایت را باید بصورت هدفمند طراحی کرد. اما تعریف هدف در طراحی وب سایت چگونه صورت می پذیرد. برای تعریف هدف در طراحی هدفمند سایت باید گفت به آنچه که کارفرمایان طراحی سایت در سر می پرورانند تا با ساخت وب سایت به آن دست پیدا کنند هدف اصلی در طراحی سایت گفته می شود.

به عنوان مثال در طراحی سایت کاندیدا هدف اصلی کارفرما شناخته شدن و ممتاز شدن از سایر رقبای خود در بین مردم است. و یا در طراحی سایت فروشگاهی همین هدف به فروش محصول مورد نظر به مردم تغییر پیدا می کند. در مثال دیگر ساخت وبسایت مذهبی را در نظر بگیرید. هدف طراحی سایت مذهبی ایجاد تاثیر مثبت در مردم خواهد بود. در طراحی هدفمند سایت سنجش دقیق این هدف ها و چینش صحیح اجزای طراحی سایت از ارش بالایی برخوردار خواهد بود.

ابزارهای مهم در طراحی هدفمند سایت

در ساخت وبسایت ابزارهای وجود دارند که به کمک طراح سایت آمده و می توانند او را در هدفمند کردن وب سایت یاری کند. یکی از این ابزار های مهم و بسیار کارآمد رنگ می باشد. رنگ در طراحی قالب سایت نقش بسیار مهم و پررنگی دارد. گرافیست باید با توجه به اهداف طراحی سایت رنگ را در طراحی قالب سایت تعیین کند.

از دیگر ابزار های مهم در طراحی هدفمند سایت تصاویر می باشند. تصاویر در طراحی سایت می توانند گویای مطالبی باشند که طراح سایت حتی در چند صفحه متون هم نتواند آنها را بیان کند. از دیگر ابزار ها که در طراحی خلاقانه و هدفمند سایت می تواند به کمک تیم طراحی سایت بیاید می توان به منو و اسلاید شو و پلاگین های زبان جی کوئری اشاره کرد.

وب ساز پیشرو در طراحی هدفمند سایت

گروه طراحی سایت وب ساز چه در پکیج های طراحی سایت و چه در طراحی اختصاصی سایت با به خدمت گرفتن متخصصین حرفه ای سعی کرده است تمام اصول طراحی حرفه ای سایت را به دقت رعایت کرده و از پایه سایت را بصورت هدفمند طراحی کند. از متخصصین گرافیک در طراحی قالب سایت های که در گروه طراحی حرفه ای وب ساز تولید می شود تا متخصصین پی اچ پی همگی با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت تلاش دارند وب سایتی کاملا بهینه شده و مطابق با هدف مشتری را طراحی و تولید کنند. با وب ساز که شرکتی پیشرو در طراحی هدفمند سایت می باشد آینده خود را هدفمند طراحی کنید.