بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
گروه طراحی سایت وب ساز

گروه طراحی سایت وب ساز

همگام با گسترش اینترنت و بوجود آمدن وسایل پیشرفته ارتباط جمعی مانند تبلت ، گوشی هوشمند و… بازار کسب و کار در فضای مجازی رونق ویژه ای یافت و هم پا با این رونق و توسعه افراد بسیاری به فکر طراحی سایت در زمینه حرفه کاری خود برای جذب مشتری بیشتر افتادند. در نتیجه مطابق با این افزایش تقاضا ساخت وبسایت ، شرکت های طراحی وب سایت بسیاری در فضای مجازی بوجود آمده اند. اما آنچه که در این میان بسیار حائز اهمیت می باشد این است که از میان شرکت های متعدد فضای مجازی حدود نود و پنج در صد آنها شرکت های طراحی وب سایت غیرحرفه ای بوده که اعتماد به آنها جز ناکامی در فضای مجازی ثمره دیگری را برای شما به دنبال نخواهد داشت. برای حضور موفق افراد متقاضی طراحی سایت باید شرکت های حرفه ای را برای ساخت وب سایت خود انتخاب کنند.

به شرکت های شرکت های حرفه ای در طراحی وبسایت گفته می شود که پروژه های آنها بوسیله گروه های طراحی سایت که شامل چندین متخصص در این زمینه می باشد اجرا شود. شرکت وب ساز که یکی از حرفه ای ترین شرکت ها در زمینه طراحی سایت در فضای مجازی محسوب می شود و شامل گروه های طراحی سایت متعددی حرفه ای می باشد که بوسیله آنها خدمات طراحی سایت را انجام می دهد. در ادامه مقاله گروه طراحی سایت وب ساز به بیان ویژگی های ممتازی که در گروه های طراحی سایت وب ساز وجود دارد پرداخته خواهد شد.

ویژگی های ممتاز گروه طراحی سایت وب ساز

علت اصلی برتری گروه طراحی سایت وب ساز دانش بالا این افراد و ارائه امکانات منحصر بفرد در پروژه ها می باشد که لازمه طراحی سایت موفق به شمار می آید. در این قسمت به تعدادی از امکانات ممتار گروه طراحی سایت وب ساز اشاره خواهد شد.

در بیان اولین مورد از امکانات طلایی ارایه شده توسط گروه طراحی سایت وب ساز می توان سئو هوشمند را نام برد. همانطوری که اطلاع دارید موفقیت یک سایت تا حد نسبتا زیادی به رعایت اصول سئو در طراحی سایت وابسته می باشد. هنگامی یک گروه طراحی سایت می تواند مدعی باشد که در ساخت سایت موفق عمل کرده است که تمامی قواعد بهینه سازی در طراحی را رعایت کرده باشد. اگر این اصول زیر پا گذاشته شود وب سایت دچار مرگ خاموش در طراحی سایت خواهد شد و از چرخه رقابت کنار زده می شود. اما با کمک سئو هوشمند وب ساز که توسط گروه طراحی سایت وب ساز ارائه شده است وب مستر دیگر نگرانی بهینه سازی را نخواهد داشت و وظیفه او به وارد کردن اطلاعات در فیلد های خالی تنزل پیدا می کند.

سیستم ویرایش حرفه ای و خودکار تصاویر در طراحی سایت از دیگر ویژگی های ممتاز وب ساز در عرصه خدمات طراحی سایت به شمار می آید. در طراحی که توسط شرکت های دیگر انجام می گیرد هنگامی که کاربری بخواهد تصویری را در هاست ذخیره سازد تصاویر با اندازه های واقعی خود درهاست ذخیره می شوند. چون اندازه تصاویر وارد شده در هاست متفاوت می باشد قالب وب ساز بهم خواهد ریخت. در اینجا طراحان از پارامترهای خود تصویر که height و width می باشند استفاده می کنند. این امر معایب فراوانی را برای وب سایت به همراه خواهد داشت که ازجمله آنها می توان به کاهش سرعت بارگذاری در طراحی سایت و استفاده از پهنای باند بیشتر اشاره کرد. برای رفع این مشکل وب ساز محل جایگزینی تصاویر در طراحی سایت را مشخص کرده و پس از انتخاب تصاویر توسط وب مستر آنها را توسط سیستم ویرایش اصلاح کرده و تصاویر اصلاح شده و بهینه شده را در هاست ذخیره می کند.

از امکانات دیگر گروه طراحی سایت وب ساز می توان به اسلاید شو ویژه با بارگذاری پس از لود کامل وب سایت ، سیستم مدیریت محتوی کاملا حرفه ای به همراه کاربری بسیار آسان ، منو حرفه ای و صفحه تماس با ما ویژه اشاره کرد. با گروه طراحی سایت وب ساز حضور حرفه ای و ویژه را در فضای مجازی تجربه کنید.