بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
گروه طراحی سایت

گروه طراحی سایت

شرکت های طراحی حرفه ای سایت برای ساخت وب سایت های حرفه ای و پیشرفته استفاده از چندین متخصص طراحی سایت را یک پروژه ساخت وب سایت ضروری می دانند. آنها دلیل استفاده از چندین کارشناس طراحی سایت در یک پروژه طراحی وب را گسترده و پرشاخه بودن دانش طراحی سایت بیان نموده اند. همین امر موجب شکل گیری گروه طراحی سایت در مرکز طراحی حرفه ای سایت شده است. گروههای طراحی وب سایت بطور معمول از چهار متخصص طراحی تشکیل شده است. که هریک در زمینه های خاصی از ساخت وبسایت مشغول به فعالیت هستند. در ادامه به معرفی اعضای گروه طراحی سایت خواهیم پرداخت.

متخصص گرافیک در گروه طراحی سایت

از جمله متخصصینی که وجود او در یک پروژه طراحی سایت ضروری می باشد متخصص گرافیک می باشد. متخصص گرافیک در گروه طراحی سایت مسئول طراحی قالب psd می باشد. این مرحله از کار مرحله فوق العاده حساسی می باشد زیرا تمامی اجزای طراحی سایت و رنگ آنها در این مرحله مشخص خواهد شد. متخصص گرافیک باید با اصول روانشناسی رنگ در طراحی سایت و اصول طراحی آشنا بوده و با توجه به تجربیات خود و اهداف طراحی سایتی که کارفرما دارد به طراحی قالب سایت بپردازد.

کدنویسی قالب در گروه طراحی سایت

یکی دیگر از کارشناسانی که باید در گروه طراحی سایت حضور داشته باشد متخصص تبدیل قالب پی اس دی به کدهای اچ تی ام ال می باشد. متخصص کدنویسی قالب در طراحی سایت در ابتدا باید قالب پی اس دی را به کدهای اچ تی ام ال تبدیل ساخته و سپس با استفاده از زبان css در طراحی سایت به طراحی قالب سایت مشغول شود. در گروه طراحی سایت فوق حرفه ای معمولا از دو کارشناس طراحی قالب سایت استفاده می شود تا قالب که تنها راه ارتباطی بازدیدکنندگان طراحی سایت با وب سایت می باشد بصورت حرفه ای طراحی گردد.

متخصص جی کوئری در گروه طراحی سایت

متخصص جی کوئری در گروه طراحی سایت مسئول آسان سازی ارتباط مخاطبین طراحی سایت با وب ساز می باشد. طراحی اسلاید شو در طراحی سایت ، ساخت منو حرفه ای و سایر پلاگین هایی که مربوط به جی کوئری می باشند برعهده متخصص جی کوئری در گروه طراحی سایت می باشد. از جمله اموری که متخصص جی کوئری در ساخت وب سایت باید رعایت کند استفاده از پلاگین های مناسب در ساخت وبسایت می باشد. پلاگین های مناسب به پلاگین های گفته می شود که دارای حجم مناسب بوده و سرعت بارگذاری در طراحی سایت را با مشکل مواجه نسازند.

متخصص پی اچ پی در گروه طراحی سایت

یکی از وظایف بسیار سنگین در گروه طراحی سایت وظیفه متخصص پی اچ پی می باشد. متخصص پی اچ پی مسئول طراحی سیستم مدیریت محتوی می باشد. وب مستر سایت طراحی شده با استفاده از سیستم مدیریت محتوی می تواند در اجزای وب سایت دخل و تصرف کرده و آنها را با توجه به خواسته های خود تغییر داده و یا صفحات سایت را ویرایش کند. ایجاد امنیت در طراحی سایت یکی از وظایف اصلی متخصص پی اچ پی در گروه طراحی وب سایت می باشد.

گروه های طراحی سایت وب ساز

علاوه بر متخصصینی که وجود آنها در گروه طراحی سایت الزامی می باشد در گروه های طراحی سایت شرکت وب ساز یک متخصص ویژه امنیت در طراحی سایت وجود دارد تا امنیت را در پروژه های طراحی وب بصورت حرفه ای فراهم کند و احتمال نفوذ هکرها در سایت را بصورت کامل از بین ببرد.

لازم به یاد آوری است که تمامی پروژه های انجام گرفته توسط گروه های طراحی سایت وب ساز توسط شش مدیر ویژه نظارت خواهد شد و سپس در هاست قرار خواهد گرفت. با انتخاب گروه طراحی سایت وبساز طراحی وب سایت پیشرفته و حرفه ای را تجربه کنید.