بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
قیمت وب سایت

قیمت وب سایت

یکی از موضوعاتی که در طراحی سایت بسیار مورد توجه متقاضیان ساخت سایت قرار می گیرد موضوع قیمت وب سایت می باشد. اگر نگاهی به شرکت های طراحی سایت بیندازید خواهید دید که قیمت طراحی وب سایت در بین آنها بسیار متفاوت است. بعضی از شرکت ها طراحی وبسایت را با قیمت بسیار نازل عرضه می کنند و در مقابل آنها شرکت های وجود دارند که قیمت وب سایت آنها بسیار بالاتر از نرخ رایج در بازار طراحی سایت می باشد. اما کدام یک از قیمت های ساخت سایت را باید قیمت وب سایت واقعی دانست؟ در مقاله قیمت وب سایت پیرامون هزینه طراحی سایت و قیمت وبسایت واقعی مطالبی را ارائه خواهیم کرد.

رابطه بین هزینه طراحی و قیمت وب سایت

برای فهمیدن قیمت های واقعی وب سایت کافی است که هزینه های طراحی انواع سایت را در نظر بگیرید. برای طراحی وب سایت حرفه ای که در آن تمامی استانداردهای طراحی سایت رعایت شود برای یک تیم طراحی سایت چهار نفره به مدت شش روز کاری زمان صرف خواهد شد و همین زمانبر بودن یک پروژه است که دلیل اصلی افزایش قیمت وب سایت خواهد بود. از این باید گفت که تنها مراکز طراحی سایت حرفه ای توانایی آنرا دارند که تعرفه طراحی سایت واقعی را منتشر کنند ممکن است این قیمت ها بالا به نظر برسد اما کارفرمایان طراحی سایت باید بدانند که اگر ساخت سایت آنها بصورت حرفه ای و توسط کارفرمایان طراحی وب سایت صورت پذیرد در مدت زمان کوتاهی قیمت وب سایت جبران خواهد شد. متاسفانه شرکت های ساخت وبسایت بسیاری در ایران فعالیت می کنند که قیمت وب سایت حرفه ای را دریافت می کنند ولی به دلیل نداشتن دانش طراحی سایت از عهده پروژه های طراحی برنیامده و سایت غیرحرفه ای را به کارفرمایان تحویل خواهند داد و زمینه ساز شکست در طراحی وب خواهد شد.

هشدار جدی در قیمت وب سایت

لزوما هر قیمت طراحی وب سایت بالایی به معنای طراحی سایت کارآمد و حرفه ای نخواهد بود. به همین دلیل افرادی که قصد دارند سفارش طراحی سایت بدهند باید شدیدا مراقب افراد آماتور در طراحی سایت و یا کلاهبرداران این حرفه باشند تا فریب الفاظ دروغین آنها را در ساخت سایت نخورده و به فرجام طراحی سایت آماتور گرفتار نشوند.

قیمت وب سایت مناسب و حرفه ای در وب ساز

اگر به دنبال یک طراحی پیشرفته و کارآمد سایت با تخفیف های ویژه در قیمت وب سایت هستید پکیج های وب ساز یک گزینه بسیار مناسب و حرفه ای برای شما خواهد بود. در پکیج ها وب ساز با کد نویسی حرفه ای متخصصین طراحی سایت این توانایی برای دوستان فراهم شده است که بتوانند به آسانی به تغییر قالب در طراحی سایت از داخل سیستم مدیریت محتوی پرداخته و قالب سایت خود را در کمتر از ده دقیقه دگرگون سازند با این طریقه در طراحی پکیج ها هر پکیج وب ساز قابلیت عرضه شدن به چندین نفر را دارا می باشد بدون اینکه قالب وب سایت مشابه در فضای مجازی به وجود آید و این دلیل اصلی کاهش قیمت پکیج ها وب ساز محسوب می شود.

علاوه بر پکیج ها متخصصین وب ساز در طراحی اختصاصی سایت نیز برای مشتریان خود تخفیف سی درصدی را قائل شده اند. برای دانستن دلایل بیشتر انتخاب وب ساز به عنوان شرکت طراحی حرفه ای سایت به مقاله وب ساز را انتخاب کرد" >چرا باید وب ساز را انتخاب کرد مراجعه کنید. با وب ساز قیمت وب سایت مناسب و حرفه ای را تجربه کنید.