بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
قالب سایت

قالب سایت

در پروژه های طراحی سایت حرفه ای همواره یکی از حساس ترین و مهمترین قسمت های که تیم طراحی سایت به آن توجه ویژه ای نشان می دهد طراحی قالب وب سایت می باشد. به دلیل اهمیت زیادی که قالب سایت در طراحی وب سایت دارد در هر یک از گروه های طراحی سایت حرفه ای یک متخصص طراحی قالب سایت باید حضور داشته باشد تا چهارچوب های طراحی قالب سایت به درستی اجرا گردد. در بیان اهمیت طراحی قالب سایت همین بس که گفته می شود اگر قالب وب سایت مطابق با اصول طراحی وبسایت ساخته نشود موجب شکست پروژه طراحی سایت می شود.

دلایل اهمیت ویژه قالب سایت

اما چه چیزی قالب سایت را در پروژه های ساخت سایت دارای اهمیت ویژه کرده است؟ در بیان دلایل اهمیت قالب در طراحی سایت باید گفت که قالب سایت تنها بخشی می باشد ‌که در مرورگرها قابل نمایش است از همین رو تمامی فاکتورهای جذب مخاطب در طراحی سایت حرفه ای باید در همین جا پیاده شوند. از طرف دیگر باید گفت محل اعمال زیبایی در طراحی سایت قالب وب سایت می باشد و یا رعایت حقوق کاربران در ساخت وب سایت نیز با قالب سایت رابطه مستقیم دارد و همچنین جلوه رنگ در طراحی سایت و اندازه و نوع فونت در ساخت وبسایت همین قالب است. آنچه که گفته شد تنها بخش کوتاهی از دلایل اهمیت و ویژه بودن قالب در مراحل طراحی سایت می باشد که به نظر کافی رسیده و از اقامه دلایل بیشتر خود داری می کنیم.

شیوه طراحی قالب سایت حرفه ای

قالب در طراحی حرفه ای سایت باید دارای خصوصیاتی باشد تا رسیدن به هدف طراحی سایت را امکان پذیر سازد. هرگاه قالب وب سایتی تمامی استانداردهای جهانی را که لازمه ساخت وب سایت است در خود داشته باشد و بتواند وب مستر را به هدف اصلی او برساند به چنین قالبی ، قالب طراحی سایت حرفه ای گفته می شود.

شیوه طراحی قالب حرفه ای به این صورت می باشد که در ابتدا یک گرافیست ماهر و آشنا با اصول روانشناسی رنگ در طراحی سایت به طراحی قالب پی اس دی سایت می پردازد. او تمامی اجزای طراحی سایت را با توجه به نوع و هدف طراحی سایت تنظیم کرده و به آن جهت می دهد. پس از آماده سازی قالب سایت بصورت پی اس دی ، قالب در اختیار متخصص html در طراحی سایت قرار می گیرد. متخصص اچ تی ام ال ارزش هریک از عبارات و تیتر ها را ارزیابی کرده سپس آنها را به تگ های اچ تی ام ال تبدیل خواهد کرد.

در مرحله بعدی نوبت به متخصص css در طراحی سایت می رسد. متخصص سی اس اس به تگ های اچ تی ام ال شکل قالب بخشیده و رنگ و جایگاه آنها را طبق قالب پی اس دی مشخص می کند. در مرحله بعدی متخصص جی کوئری با ساختن کدهای مناسب جی کوئری باعث افزایش جذابیت در قالب سایت شده و ارتباط مناسب با کاربرین طراحی سایت برقرار خواهد کرد. آنچه که گفته شد شیوه طراحی قالب سایت حرفه ای بود که در تمامی پروژه های طراحی سایت حرفه ای به دقت رعایت خواهد شد.

در پایان مقاله قالب سایت می گوییم که اگر قالب وب سایت بصورت حرفه ای طراحی شود و یک سیستم مدیریت قدرتمند از آن حمایت کند یک سایت حرفه ای ساخته خواهد شد که می تواند در فضای مجازی حرفی برای گفته داشته باشد. گروه طراحی سایت وب ساز با ساخت قالب سایت خلاقانه و سیستم مدیریت حرفه ای به همراه ماژول های ویژه برای آسان سازی بهینه سازی در طراحی سایت از بهترین گزینه ها برای افرادی می باشد که متقاضیان طراحی وب سایت هستند. با وب ساز قالب سایت خود را با اهدافتان هماهنگ کنید.