بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
قالب در طراحی سایت

قالب در طراحی سایت

قالب به عنوان اولین و آخرین جزء از اجزای طراحی سایت می باشد که با کاربرین در ارتباط می باشد. تمامی تصاویر و متون در داخل قالب قرار می گیرند و طراح سایت باید تمامی عناصر زیبایی در طراحی سایت را در همین قالب پیاده کند. با توجه به اهمیت قالب ، طراحی قالب حرفه ای می تواند کمک بسیاری به موفقیت وب سایت در فضای مجازی کند. سئوالی که در اینجا مطرح این است که قالب حرفه ای به چه نوع قالبی گفته می شود؟ قالب حرفه ای در طراحی سایت به قالبی گفته می شود که مطابق اصول روانشناسی رنگ در طراحی سایت ساخته شده و بهینه سازی در آن به دقت پیاده شده باشد. از مشخصات طراحی قالب سایت حرفه ای می توان به سرعت بارگذاری بالا ، تاثیرگذاری در مخاطب و ارتباط قوی با کاربرین طراحی سایت اشاره کرد.

مهمترین ویژگی قالب در طراحی سایت

به اعتقاد بسیاری از متخصصین ساخت وب سایت بارزترین و‌ مهمترین ویژگی که قالب باید داشته باشد ویژگی تاثیر گذاری در مخاطبین طراحی وب سایت می باشد. اما چرا تاثیرگذاری مهمترین ویژگی قالب در طراحی سایت شناخته می شود؟ در جواب باید گفت که کارفرمایان از ساخت وب سایت هدفی دارند این هدف می تواند فروش کالا، مطرح شدن در فضای مجازی و …. باشد. رسیدن کارفرما به اهداف طراحی سایت تنها در زیر سایه تاثیر گذاری روی بازدیدکننده در طراحی سایت محقق خواهد شد. از این رو تاثیر گذاری مهمترین ویژگی قالب در طراحی وبسایت می باشد.

تاثیر رنگ در طراحی قالب سایت

یکی از اجزای وب سایت که بیشترین تاثیر گذاری را در قالب می تواند داشته باشد رنگ قالب می باشد. رنگ می تواند احساسات گوناگونی را در مخاطب ایجاد کند به عنوان مثال مخاطب را تشویق به خرید از سایت کند و یا احساس ماندگاری در سایت را به او انتقال دهد. در طراحی سایت حرفه ای متناسب با هدف طراحی سایت رنگ قالب انتخاب می شود. از ویژگی های بارزی که رنگ در طراحی قالب سایت باید داشته باشد این است که به چشم فشار نیاورده و همه رنگ ها با یکدیگر هماهنگی و همارمونی داشته باشند.

از سایر ویژگی های قالب در طراحی سایت حرفه ای می توان به داشتن اسلاید شو و منو ویژه ، صفحه تماس باما و بخش نظرات ، طراحی قالب سایت بصورت ریسپانسیو ، استفاده از فونت مناسب در طراحی سایت و… می باشد.

علت انتخاب وب ساز برای طراحی قالب سایت

گروه طراحی سایت وب ساز یک گروه فوق حرفه ای در طراحی گرافیک قالب و کدنویسی سی اس اس و سایر زبان های طراحی سایت می باشد. این شرکت دارای بیش سی پنج متخصص حرفه ای می باشد که زیر نظر شش مدیر برتر هدایت می شوند. قالب های شرکت طراحی سایت وب ساز دارای قابلیت های ویژه ای مانند طراحی چند قالبه و واکنش گرا می باشد که در موفقیت در طراحی سایت تاثیر بسیار مهمی دارند.

در پایان باید گفت تاثیر قالب در موفقیت در طراحی سایت آنقدر زیاد است که اگر بصورت حرفه ای طراحی نشود وب سایت با شکست در طراحی سایت مواجه خواهد شد. توصیه تمامی متخصصین طراحی سایت به افرادی که قصد ساخت وب سایت دارند این است که از سپردن طراحی به افراد سودجو که سطح دانش پایینی دارند جدا پرهیز کنند. انتخاب این افراد در طراحی قالب سایت چیزی جز فرجام ناگوار شکست در ساخت وب سایت چیز دیگری به همراه نخواهد داشت. با انتخاب گروه طراحی سایت وب ساز از داشتن قالب در طراحی سایت حرفه ای لذت ببرید.