بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
گروه فناوری اطلاعات وب ساز

گروه فناوری اطلاعات وب ساز

گروه فناوری اطلاعات وب ساز یکی از مناسب ترین و حرفه ای ترین شرکت های طراحی سایت در ایران محسوب می شود که با دارا بودن متخصصین توانمند در زمینه های ساخت سایت ، بهینه سازی ، طراحی لوگو و گرافیک می تواند گزینه اول انتخاب شما در میان شرکت های طراحی حرفه ای سایت باشد.

تعداد متخصصین طراحی سایتی که در شرکت وبساز مشغول به فعالیت می باشند بالغ بر سی نفر می باشد و تمامی پروژه های انجام گرفته توسط تیم های اجرایی زیر نظر مدیران ویژه ای از وب ساز نظارت شده و پس از تایید آماده قرار گیری در فضای مجازی خواهند شد.

همانطوریکه گفته شد طراحی وب توسط گروه فناوری اطلاعات وب ساز حاصل کار گروهی و تیمی می باشد و روند طراحی سایت به این صورت می باشد که در هر تیم طراحی پنج متخصص با دانش بروز در زمینه های گرافیک ، طراحی قالب سایت ، جی کوئری و پی اچ پی و متخصص امنیت در فضای مجازی وجود دارند که هر یک از آنها عهده دار بخش ویژه ای از کار می باشند تا حاصل کار طراحی ویژه و بدون نقصی باشد که بتواند وب مستر را به اهداف طراحی سایتی که مد نظر دارد برساند. در ادامه مقاله گروه فناوری اطلاعات وب ساز به معرفی خدماتی که توسط وب ساز صورت می پذیرد پرداخته خواهد شد.

پکیج ها نوآوری ویژه ای از گروه فناوری اطلاعات وب ساز

یکی از خدماتی که توسط متخصصین ساخت سایت در وب ساز انجام می گیرد و مورد استقبال گسترده ای قرار گرفته است تولید پکیج های طراحی سایت می باشد. طراحی انواع سایت در قالب پکیج با سیستم مدیریت محتوا فوق العاده قدرتمند که این امکان را برای وب مستر سایت طراحی شده محیا می کند که بر تمامی اجزای طراحی سایت مدیریت مستقیم داشته باشد به همراه تخفیف های ویژه هفتاد درصدی ، پکیج های وب ساز را به بسته های دوست داشتنی برای داوطلبین طراحی سایت تبدیل کرده است.

ایجاد توان مالی برای ساخت وب سایت حرفه ای به منظور حضور قدرتمند تمامی اقشار جامعه و سرکوب نمودن سودجویان و کلاهبرداران حرفه طراحی سایت را می توان از اهداف گروه فناوری اطلاعات وب ساز در تولید پکیج های طراحی سایت دانست.

طراحی اختصاصی از خدمات گروه فناوری اطلاعات وب ساز

از دیگر خدماتی که گروه فناوری اطلاعات وب ساز برای متقاضیان طراحی سایت ارائه کرده است طراحی اختصاصی سایت می باشد. مدیران وب ساز طراحی اختصاصی سایت را برای افرادی در نظر گرفته اند که دوست دارند متفاوت از دیگران در فضای مجازی حاضر شوند. طراحی ماژول های منحصر بفرد و طراحی قالب سایت بصورت اختصاصی و بهره مندی از سئو هوشمند پیشرفته چند نمونه از خدماتی است که در طراحی اختصاصی سایت برای مشتریان عزیز منظور شده است.

گروه فناوری اطلاعات وب ساز و بهینه سازی

ساخت وب سایت های که توسط متخصصین وب ساز صورت می پذیرد کاملا از اصول بهینه سازی پیروی می کند. ماژول های حرفه ای مانند ویرایش متون پیشرفته و یا سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت کخ در زمینه رعایت حرفه ای اصول سئو توسط وب مستر سایت طراحی شده است نمونه ای از این ماژول ها می باشد. از دیگر خدماتی که گروه فناوری اطلاعات وب ساز برای مشتریان خود در نظر گرفته است می توان به طراحی لوگو ، طراحی قالب جولما و وردپرس ، طراحی بنر و خدماتی مانند آن اشاره کرد. با گروه فناوری اطلاعات وب ساز هر آنچه که می خواهید در دستان شما قرار خواهد داشت.