بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
فاکتور های حرفه ای در طراحی سایت

فاکتور های حرفه ای در طراحی سایت

طراحی حرفه ای سایت دارای فاکتورهای ویژه ای است که بوسیله آن از طراحی سایت غیر حرفه ای متمایز می شود. شناختن فاکتورهای حرفه ای در طراحی سایت می تواند برای افرادی که قصد دادن سفارش طراحی سایت دارند بسیار کارگشا باشد ، زیرا همانطوری که اطلاع دارید دنیای مجازی به دلیل ویژگی های خاصی که دارد مورد حجوم افراد فرصت طلب و سودجو در طراحی وب سایت قرار گرفته است و از طرف دیگر افراد کلاهبردار در ساخت سایت از ضعف اطلاعات افراد متقاضی ساخت وبسایت نهایت استفاده را برده و به دلیل عدم آشنایی آنها با فاکتورهای حرفه ای در طراحی سایت با ارائه دادن شعارهای دروغین  ، طراحی سایت غیرحرفه ای را به آنها فروخته که نهایتا به شکست در طراحی سایت ختم خواهد شد. در حالی که اگر متقاضیان طراحی سایت با فاکتورهای حرفه ای در طراحی وب سایت آشنایی داشتند می توانستند با مراجعه به نمونه کارهای ارائه شده توسط این افراد به کیفیت طراحی سایت آنها پی برده و از افتادن در دام چنین افرادی خود را نجات دهند.

فاکتورهای حرفه ای در ساخت وب سایت متنوع هستند اما بسیاری از این فاکتورها جنبه تخصصی داشته و برای افراد متقاضی در طراحی سایت مناسب نخواهد بود. در اینجا به تعدادی از فاکتورهای حرفه ای در طراحی سایت اشاره خواهیم کرد که برای عموم داوطلبین طراحی سایت قابل استفاده باشد.

فاکتور اول در طراحی وبسایت که می تواند ممیز میان طراحی سایت پیشرفته و آماتور باشد استفاده تصاویر در طراحی سایت است. در طراحی سایت کارآمد تصاویر بصورت بهینه شده مورد استفاده قرا می گیرند تا به سرعت بارگذاری در طراحی سایت ضربه وارد نشود اما این موضوع در ساخت وب سایت های غیرحرفه ای بطور کلی زیر پا گذاشته خواهد شد. از فاکتورهای حرفه ای در طراحی وب سایت دیگری که می توان اشاره کرد استفاده از منو حرفه ای در طراحی سایت است. منو در طراحی قالب سایت حرفه ای در جایگاه مناسبی از صفحات سایت قرار می گیرد بطوری که قابل دسترسی آسان باشد همچنین در آن از پلاگین های سبک استفاده می شود تا به سرعت بارگذاری در طراحی سایت لطمه وارد نکند. اما منو در طراحی سایت آماتور دارای شرایط ذکر شده نخواهد بود.

از فاکتورهای حرفه ای در طراحی سایت دیگری که قابل اشاره می باشد اسلایدشو در طراحی وب می باشد. در طراحی وب سایت های حرفه ای اسلاید شو مناسب با سایر اجزای طراحی سایت در سایت استفاده می شود و به گونه ای مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر رساندن خبرهای مهم و تاثیرگذار سایت به مخاطب در زیبایی طراحی سایت نیز تاثیرگذار بوده و وظیفه جذب مخاطب در طراحی سایت را به درستی انجام دهد .

دسته دیگر از فاکتورهای حرفه ای در طراحی سایت که در اینجا قابل اشاره می باشد می توان به طراحی ویژه صفحه تماس با ما و همچنین بخش نظریات و پرسش و پاسخ و استفاده صحیح از رنگ در طراحی سایت و بکاربردن قواعد بهینه سازی در طراحی متون سایت را ذکر کرد.

بخش فاکتورهای حرفه ای در طراحی سایت وب ساز

گروه طراحی سایت وبساز با هدف تاثیرگذاری مخاطبین طراحی سایت و جذب مشتری و رونق بخشیدن به بازار طراحی سایت خود به سیستم مدیریت محتوا وب ساز ماژول های بی نظیری را اضافه کرده است که هرکدام از آنها می توانند دلیل بر انتخاب وبساز به عنوان گزینه اول مرکز طراحی سایت باشد. سه نمونه از سیستم های موجود در طراحی هوشمند و خلاقانه سایت وب ساز عبارتند از : ماژول سئو هوشمند ، ماژول پیشرفته ویرایش متون و ماژول ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت . با شناختن فاکتورهای حرفه ای در طراحی سایت بوسیله مقالات وب ساز از ناکامی در طراحی سایت رهایی پیدا کنید.