بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امتیاز طراحی سایت

امتیاز طراحی سایت

یکی از خدمات طراحی‌ وبسایت ویژه ای که شرکت طراحی سایت وبساز به داوطلبین طراحی‌ سایت خود ارائه می دهد طراحی‌ رایگان سایت می‌باشد. برخلاف تمامی شعارهای دروغین در طراحی وب سایت که از سوی شرکت های طراحی سایت سودجو داده می شود تا به فریب متقاضیان طراحی سایت پرداخته و از آنها در رسیدن به مقاصد خود سوء استفاده کنند. ساخت سایت رایگان وبساز یک حقیقت روشن و آشکار می باشد اما با هزینه های طراحی سایت حرفه ای چگونه شرکتی می تواند ادعای طراحی وب سایت رایگان داشته باشد؟  در جواب این سئوال باید گفت شرکت طراحی سایت وب ساز از راههای گوناگون از متقاضیان طراحی سایت دعوت به مشارکت کرده و پس از رسیدن به حد نصاب امتیاز طراحی سایت رایگان ، خدمات طراحی وبسایت رایگان برای آنها انجام خواهد داد.

برای دستیابی به امتیاز طراحی وب سایت رایگان وبساز ، می توانید از راههای گوناگونی وارد عمل شوید. اما قبل از هر اقدامی باید در وبساز ثبت نام کرده و سپس وارد پروفایل خود شوید تا فعالیت های که انجام می دهید در قسمت امتیاز طراحی سایت به ثبت برسد. همچنین شما می توانید آمار تمامی مشارکت های که انجام می دهید در پروفایل خود مشاهده نمائید. در ادامه مقاله راههای کسب امتیاز طراحی سایت رایگان بیشتر توضیح داده خواهد شد اما قبل از بیان راههای رسیدن به امتیاز طراحی وب سایت باید گفت هزینه خرید دامنه و هاست که مبلغ ناچیزی خواهد شد به عهده متقاضیان طراحی سایت رایگان خواهد بود.

راههای کسب امتیاز طراحی سایت

اولین و ساده ترین راه برای کسب امتیاز طراحی سایت رایگان آمار ورود شما به سایت خواهد بود به این معنا که پس از عضویت در وب ساز ، با هر بار وارد شدن به سایت یک امتیاز به قسمت ورود به سایت پروفایل شما اضافه خواهد شد و وقتی مجموع این امتیازات به عدد دو هزار رسید شما به حد نصاب امتیاز طراحی وبسایت رایگان وب ساز رسیده و صاحب یکی از پکیج های طراحی سایت وب ساز خواهید شد.

دومین راه بسیار ساده برای کسب امتیاز ساخت وبسایت رایگان تعداد لایک هایی می باشد که به جواب سئوالات دیگران در قسمت پرسش و پاسخ می دهید. هرگاه تعداد لایک های داده شما توسط شما به پنج هزار عدد رسید به سقف امتیاز طراحی سایت رایگان خواهد رسید. از دیگر راهها دریافت امتیاز ساخت وبسایت رایگان می توان به دادن هزار جواب به سئوالات دوستان خود در قسمت پرسش و پاسخ و یا ارسال صد مقاله به وب ساز و یا دریافت پانصد لایک از طرف بازدیدکنندگان طراحی سایت اشاره کرد.

با گروه طراحی سایت وب ساز مشارکت کنید و ما را در نزد موتورهای جستجوگر محبوب کنید تا حاصل همکاری خود را که طراحی سایت حرفه ای رایگان می باشد از ما دریافت کنید. مشارکت با وب ساز و رسیدن به حدنصاب امتیاز طراحی سایت رایگان ساده ترین را برای حضور حرفه ای شما در دنیای مجازی می باشد. با رسیدن به امتیاز طراحی سایت رایگان وبساز به طرف آرزو هایتان گام بردارید.