بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
منو حرفه ای در طراحی سایت

منو حرفه ای در طراحی سایت

منو یکی از اجزای مهم و جدایی ناپذیر در طراحی سایت می باشد که می تواند باعث تقویت زیبایی در طراحی سایت شده و در دستیابی مخاطب به صفحه مورد نظر بسیار موثر عمل کند. استفاده از منو حرفه ای در ساخت سایت و همچنین هماهنگی آن با سایر اجزای طراحی سایت می تواند به موفقیت در طراحی سایت بسیار کمک کند.

منو در طراحی سایت به اشکال و صورت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از منو ساده گرفته تا منوهای افتان افقی یا عمودی همگی شکل های مختلفی از قرار گیری منو در طراحی قالب سایت می باشند. آنچه که در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد این است که طراح سایت در استفاده از منو در طراحی سایت بصورت حرفه ای عمل کرده و در اصطلاح از منو حرفه ای در طراحی سایت استفاده کند.

خصوصیات منو حرفه ای در طراحی سایت

در طراحی وب سایت به منویی ، منوی حرفه ای گفته می شود که فاکتورهایی در آن رعایت شده باشد. اولین فاکتوری که در طراحی منو حرفه ای باید رعایت شود سادگی استفاده از آن برای مخاطبین طراحی سایت می باشد. منو به هیچ عنوان نباید در جایی قرار بگیرد که از دید کاربر پنهان باشد و یا کاربر برای رسیدن به آن دچار سردر گمی گردد. منو حرفه ای در طراحی سایت معمولا دارای یک شکل ساده و با کاربرد آسان می باشند و در ضمن از حجم پایین نیز برخوردار می باشند.

در ساخت وب سایت های حرفه ای به هیچ وجه از منو سنگین که باعث کاهش سرعت بارگذاری در طراحی سایت می شود استفاده نمی شود. استفاده از منو سنگین در ساخت وبسایت معمولا یکی از راههای شناخت طراحی سایت حرفه ای از سایت آماتور می باشد. از دیگر خصوصیات منو حرفه ای در طراحی سایت این است که در آن لینک های اساسی و مهم سایت قرار می گیرد. یکی از اشتباهات رایج که در ساخت وب سایت غیرحرفه ای انجام می گیرد قرار دادن لینک های با درجه اهمیت پایین در منو می باشد.

از دیگر خصوصیات بارز منو حرفه ای در طراحی سایت که استفاده از آن در چند سال اخیر رایج شده است استفاده از خاصیت ریسپانسیو است. به این صورت که منو همراه با اندازه رزولوشن صفحه تغییر کرده و حالت های نمایشی مناسب به خود می گیرد تا برای انواع وسایل ارتباطی قابل استفاده مطلوب باشد. اگرچه استفاده از منو جی کوئری با حجم بالا در قالب سایت می تواند باعث جذابیت وب شود ولی موجب می شود تا از طرف موتورهای جستجوگر نمره منفی دریافت کند. آنچه که گفته شد از خصوصیات منو حرفه ای در طراحی سایت بود که می تواند باعث پیروزی در طراحی سایت شده و وب مستر سایت طراحی شده را به اهداف او در طراحی سایت نزدیک سازد.

ارائه منو حرفه ای در طراحی سایت وب ساز

یکی از ویژگی های ارزنده قالب در طراحی سایت وب ساز ، مجهز بودن به منو حرفه ای در ساخت سایت می باشد. منو حرفه ای و ساختار کاملا یکپارچه قالب باعث ایجاد محبوبیت در طراحی سایت شده و فاکتور جذابیت در طراحی سایت را افزایش خواهد داد. این امر سبب افزایش بازدیدکننده در طراحی سایت شده و حس اعتماد مخاطب را تقویت خواهد کرد.

ارائه منو حرفه ای در طراحی انواع سایت های وب ساز به همراه مدیریت آسان آن در سیستم مدیریت محتوی می تواند یکی از دلایل اصلی انتخاب وب ساز به عنوان کانون طراحی سایت حرفه ای برای شما باشد. با وب ساز از منو حرفه ای در طراحی سایت خود لذت ببرید.