بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امکانات طلایی در طراحی سایت

امکانات طلایی در طراحی سایت

رقابت در بین شرکت های طراحی سایت به منظور جذب مشتری و گرفتن سفارش طراحی وب سایت بسیار زیاد می باشد در این میان شرکتی می تواند پیروز باشد که دارای امکانات ویژه در طراحی سایت باشدو با استفاده از این امکانات طلایی در طراحی وبسایت بتواند موجبات رضایت داوطلبین طراحی سایت خود را فراهم کند. گروه طراحی سایت وبساز برای اینکه بتوانند رضایت مشتریان خود را جلب کنند امکاناتدمنحصر بفردی را در پروژه های ساخت سایت خود ارایه کرده اند. در مقاله امکانات طلایی در طراحی سایت قصد داریم تا به امکانات طلایی که در طراحی وب سایت وبساز وجود دارد مباحثی را ارائه کنیم.

سئو هوشمند از امکانات طلایی در طراحی سایت وبساز

یکی از امکانات بسیار ویژه و طلایی در طراحی سایت وبساز وجود ماژول قدرتمند سئو هوشمند می باشد. همه ما می دانیم که دستیابی به رتبه های بالا در موتورهای جستجوگر میسر نخواهد شد مگر اینکه علاوه بر طراحی حرفه ای سایت توسط کانون طراح وب سایت ، وب مستر سایت نیز با دانش و اصول سئو یا بهینه سازی آشنایی داشته باشد و نکات بهینه سازی را در طراحی محتوی سایت به تمامه رعایت کند.

سئو هوشمند وبساز یکی از امکانات طلایی در طراحی وب سایت به شمار می آید. این ماژول ویژه به وب مستر سایت طراحی شده این قدرت را می دهد که بدون داشتن حتی کوچکترین اطلاعات راجب سئو در طراحی سایت ، موفق به رعایت تمامی دستورات آن به نحو حرفه ای شده و یک سایت حرفه ای را بصورت کاملا حرفه ای مدیریت کند. با این شرط که تنها اطلاعات خواسته شده را در فیلدهای خالی سیستم سئو هوشمند جایگزین کند.

مدیریت قدرتمند تصاویر از امکانات طلایی در طراحی سایت وبساز

تصاویر در طراحی سایت یکی از مقولاتی است که استفاده مطلوب از آن می تواند موجب افزودن زیبایی در طراحی وبسایت شده و زمینه مناسب را برای رفع خستگی کاربر فراهم کند ولی اگر درست و اصولی به خدمت گرفته نشود نتیجه کاملا معکوس داشته و ساخت وبسایت را با شکست در طراحی سایت روبه رو خواهد کرد.

گروه فناوری اطلاعات وبساز به منظور حرفه ای شدن وب مستر در کار با تصاویر ماژول ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت را کد نویسی کرده اند. با این ماژول طلایی وب مستر سایت ساخته شده دیگر نگرانی راجب بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت نخواهند داشت زیرا سیستم مدیریت محتوا حجم و اندازه تصویر را بصورت خودکار تجزیه و تحلیل کرده و مطابق با نیاز قالب در طراحی سایت ویرایش خواهد کرد. سیستم ویرایش خودکار تصاویر از امکانات طلایی در طراحی سایت وبساز به شمار می آید.

ویرایش حرفه ای از دیگر امکانات طلایی در طراحی سایت

یکی دیگر از امکانات طلایی در ساخت وب سایت که سبب برتری وبساز بر دیگر شرکت های ساخت سایت شده است سیستم ویرایش حرفه ای متون در طراحی سایت می باشد. شما به راحتی می توانید از طریق این سیستم به ویرایش حرفه ای محتوا در طراحی سایت پرداخته و متونی مطابق با استانداردهای جهانی طراحی سایت در پایگاه داده خود ذخیره کنید.

شرکت طراحی حرفه ای سایت وبساز دارای امکانات طلایی در طراحی سایت بیشماری می باشد که در مقاله امکانات طلایی در طراحی سایت به توضیح دادن سه مورد بالا اکتفا کرده ایم. از دیگر امکانات طلایی در طراحی وبسایت وبساز می توان به سیستم مدیریت محتوا پیشرفته و کاملا آسان ، آموزش رایگان ، قابلیت دسترسی به تمامی اجزای طراحی سایت ، منو حرفه ای با ویرایش آسان و کاربردی ، قابلیت اضافه نمودن صفحات سایت به اندازه دلخواه ، اسلاید شو حرفه ای در طراحی سایت با مدیریت آسان ، صفحات ویژه تماس با ما و در باره ما و … اشاره کرد. با امکانات طلایی در طراحی سایت وبساز حرفه ای بودن را در فضای مجازی تجربه کنید.