بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی اختصاصی سایت

طراحی اختصاصی سایت

یکی از زمینه های طراحی سایتی که وبساز در آن به فعالیت مشغول است طراحی اختصاصی سایت می باشد. طراحی اختصاصی وب سایت در کلاسی بالاتر از پکیج های طراحی سایت قرار داشته و تمامی مراحل طراحی سایت در آن بصورت اختصاصی و ویژه طی خواهد شد. خدماتی که در طراحی اختصاصی سایت وب ساز دراختیار کارفرمایان قرار خواهد گرفت با توجه به نوع بسته ای که انتخاب می کنند متفاوت خواهد بود.

طراحی اختصاصی سایت در وب ساز شامل پنج مرحله خواهد بود. در مرحله اول مدیران وبساز به شنیدن نیازهای کارفرمایان می پردازند و امکانات طراحی سایتی که او مد نظر دارد را مورد بررسی قرار می دهند. در مرحله دوم با مشاوره با متخصصین طراحی سایت پروژه و با توجه به اهداف سایت ، طراحی اولیه سایت را ترسیم می کنند و سپس طرح های اولیه ساخته شده را در اختیار کارفرمایان طراحی وبسایت قرار می دهند.

پس از تایید یکی از این طرح ها توسط کارفرما طرح نهایی توسط متخصصین گرافیست وب سایت ساخته شده و برای تایید نهایی به کارفرما عرضه می شود. پس از انجام این مرحله در طراحی اختصاصی سایت نوبت به مرحله سوم خواهد رسید. در مرحله سوم ساخت سایت اختصاصی متخصصین طراحی قالب سایت به کدنویسی قالب وب سایت با توجه به طرح پی اس دی می پردازند. در مرحله چهارم سیستم مدیریت محتوی کد نویسی شده و امکانات مخصوص طراحی سایت به آن اضافه خواهد شد. در مرحله پنجم وب سایت ساخته شده به دقت بررسی شده و باگ های احتمالی موجود درآن برطرف خواهد شد. آنچه که گفته شد مربرط به پنج مرحله طراحی اختصاصی سایت می باشد که با توجه به نوع بسته ای که کارفرما انتخاب می کند جزئیات کار متفاوت خواهد بود.

چرا طراحی اختصاصی سایت با وب ساز

وب ساز شامل متخصصین و کارشناسان طراحی سایت توانمند می باشد که تعداد آنها بالغ بر سی و پنج نفر بوده و در هیئت تیم های طراحی سایت پنج نفره به فعالیت مشغول هستند. تمامی پروژه های طراحی سایت که توسط هر یک از گروه های طراحی سایت وب ساز انجام می گیرد دارای تمامی استانداردهای جهانی در ساخت سایت بوده و دقیقا از خطوط و اصول بهینه سازی در ساخت وب سایت پیروی می کند. از طرف دیگر قالب در طراحی سایت وبساز از قوانین دقیق گرافیکی پیروی کرده و دارای ساختار کاملا یکپارچه و هدفمند می باشد. امکانات طلایی موجود در سیستم مدیریت محتوای پروژه های وبساز سبب موفقیت هرچه تمامتر سایت شده و وب مستر سایت طراحی شده را هرچند که از دانش طراحی سایت بی بهره باشد به یک وب مستر کاملا توانا تبدیل خواهد کرد.

آنچه که گفته شد تنها گوشه ای از امکانات منحصر بفرد در طراحی اختصاصی سایت وب ساز می باشد ماژول های قدرتمند و حرفه ای مانند سئو هوشمند به منظور ارائه محتوا در طراحی سایت بصورت حرفه ای و مطابق با اصول بهیپه سازی در طراحی سایت و همچنین ماژول تخصصی ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت برای به وجود آمدن زمینه ویرایش حرفه ای تصاویر برای مخاطب از دیگر امکانات موجود در پروژه های شرکت طراحی سایت وب ساز می باشد.

مدیران وبساز در طراحی اختصاصی سایت بخوبی می دانند که تنها زمانی پله های موفقیت را طی خواهند کرد که ساخت وب سایت های که توسط آنها صورت می پذیرد ، توانایی آنرا داشته باشد که صاحبان خود را به موفقیت در طراحی سایت برسانند. از این رو برای رونق بازار طراحی سایت خود و همچنین جذب مخاطبین بیشتر درآن تمامی متخصص های خود را در طراحی اختصاصی سایت به خدمت می گیرند تا کوچکترین اشکالی در کد نویسی سایت ایجاد نشود. با طراحی اختصاصی سایت وبساز آینده خود را تضمین کنید.