بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
دانش طراحی سایت

دانش طراحی سایت

با پیدایش فضای مجازی در دنیای فناوری و اطلاعات دانش جدیدی به نام دانش طراحی سایت متولد شد. همگام با گسترش وسایل ارتباط جمعی و به وجود آمدن انواع گوشی های هوشمند و استفاده روز افزون مردم از اینترنت دانش طراحی وب سایت به سرعت رشد کرده و به دانشی کاملا مستقل تبدیل شد. در مقاله دانش طراحی سایت سعی شده است چگونگی طی مراحل ساخت سایت از ابتدا تا انتها توضیح داده شود تا شما با مراحل مختلف طراحی و زبانهای که برای ساخت وب سایت حرفه ای استفاده می شود آشنایی پیدا کنید.

مهم ترین اصل از دانش طراحی سایت

طراحی سایت یک رشته کاملا تخصصی می باشد و طراح سایت برای تسلط بر این دانش باید بر زبان های طراحی متعددی مسلط باشد. معمولا طراحی سایت حرفه ای که در آن همه اصول طراحی سایت به درستی رعایت شده باشد به دلیل پیچیده بودن آن به وسیله چندین متخصص صورت می پذیرد. آنچه در ابتدای مقاله  دانش طراحی سایت باید عنوان کرد این است که هرگز نباید از افراد سودجو در طراحی سایت غفلت کرد.

افراد سودجو به دلایل مختلفی استانداردهای طراحی سایت را زیر پا می گذارند از این رو ساخت وب سایت های که توسط آنها صورت می پذیرد به دلیل غیر حرفه ای بودن هرگز راه بجایی نمی برند و از همان ابتدا محکوم به شکست در طراحی سایت می باشند.

گروه طراحی سایت وبساز با بیشتر از سی وپنج متخصص که پروژه های آنها بوسیله شش مدیر ویژه نظارت می شود از دانش طراحی سایت بالایی بهره مند بوده که علاوه بر طراحی سایت حرفه ای با ارائه راه حل های مختلف تخفیف های ویژه ای برای متقاضیان در نظر گرفته است تا از دام سودجویان در فضای مجازی در امان باشند. تمامی وب سایت های ساخته شده توسط وب ساز نه تنها با تخفیف های ویژه چیزی از کیفیت طراحی سایت آنها چیزی کاسته نشده است بلکه سبب بهبود کیفیت آنها با ارائه ماژول های بی نظیر نیز شده است.

طبق آنچه که گفته شد مهمترین اصل در دانش طراحی سایت آموختن استانداردهای جهانی طراحی وبسایت و یا انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای برای پروژه خود می باشد. اما در دانش طراحی سایت چه زبان های تاثیر گذار هستند؟ در ادامه مقاله به معرفی زبان های تاثیرگذار در دانش طراحی سایت پرداخته خواهد شد.

طراحی قالب در دانش طراحی سایت

قالب در طراحی سایت به عنوان تنها قسمتی می باشد که کاربر با آن در ارتباط است. به عبارتی تمام عناصر زیبایی در طراحی سایت باید در همین قالب پیاده شود تا جذب مخاطب در طراحی سایت را بالا ببرد. کدهای طراحی قالب بوسیله زبان های اچ تی ام ال و سی اس اس نوشته خواهند شد و سپس با زبان جی کوئری به آن جلوه داده خواهد شد. با توجه به اهمیت بسیار زیاد قالب وب سایت ، طراحی قالب سایت باید با نهایت دقت و ظرافت انجام گیرد. سادگی و زیبایی و سرعت لود مناسب از ارکان اصلی در طراحی قالب می باشد.

زبان های php یا asp در دانش طراحی سایت

طراح سایت بین دو زبان php و یا asp برای طراحی سایت داینامیک یک حق انتخاب دارد. در ایران به دلایل مختلفی مانند ارزان بودن تعرفه  بیشتر از زبان پی اچ پی استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله طراحی سایت با php مراجعه فرمائید. زبان های پی اچ پی یا ای اس پی در حقیقت رابط بین قالب با پایگاه داده هستند. امنیت در طراحی سایت نیز روی همین دو زبان قابل پیاده شدن هستند .

در پایان باید اضافه کنیم که دانش طراحی سایت علمی است که زیر و بم های بسیار زیاد دارد و تنها با تسلط کامل بر این دانش می توان به موفقیت در طراحی سایت دست یافت. طراحی وب سایت حرفه ای چیزی نیست که یک نفر بتواند با دوسال کار کردن و یا صرف گرفتن یک مدرک تحصیلی از عهده آن برآید بلکه یک کار تیمی است که نیاز به مهارت های ویژه ای دارد. با تکیه به دانش طراحی سایت بالای وبساز حضور حرفه ای را در دنیای مجازی تجربه کنید.