بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز

دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز

قیمت گذاری در پروژه های طراحی سایت به میزان تخصصی بودن پروژه و مدت زمانی که صرف اجزای آن می شود وابسته است. با توجه به این دو اصل مهم قیمت گذاری ، بدیهی است که پروژه های طراحی حرفه ای سایت که بوسیله یک تیم متشکل از چندین متخصص طراحی اجرا می شود به دلیل بالا رفتن هزینه طراحی ، قیمت طراحی سایت نیز افزایش پیدا می کند.

مرکز طراحی سایت وبساز که مدعی اجزای پروژه های ساخت سایت بوسیله تیم های مخصوص با  عضویت پنج کارشناس طراحی سایت ویژه می باشد در بسته های تحت عنوان پکیج طراحی سایت برای مشتریان خود هفتاد درصد تخفیف قائل شده است. در اینجا این سئوال برای دوستان مطرح می شود که با بالا بودن هزینه های طراحی سایت در اینگونه پروژها چگونه می توان برای داوطلبین طراحی سایت پکیج ها هفتاد درصد تخفیف در نظر گرفت.

برای درک درست مطلب و برطرف شدن ابهامات لازم است لازم است مقدماتی را بیان کنیم. این مقدمات در انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای برای شما بسیار راهگشا می باشد. دوستانی که وقت کافی برای خواندن مقدمات را ندارند به عنوان دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وبساز در همین مقاله مراجعه کنند.

مشکل اصلی طراحی سایت ارزان قیمت

در بازار طراحی سایت افرادی فراوانی وجود دارند که با آموختن سطوح مقدماتی دانش طراحی سایت وارد بازار کار شده اند. این دسته افراد که از آنها تعبیر به افراد آماتور در طراحی سایت می شود به دلیل اینکه با اصول طراحی سایت آشنایی ندارند در پروژه های ساخت وبسایت خود بسیاری از نکات را زیر پا گذاشته ، از این رو زمان کمتری را روی پروژه ها صرف خواهند کرد و در نتیجه هزینه های آنها کاهش پیدا کرده و نرخ طراحی سایت آنها کم می شود.

بدیهی است این گونه طراحی سایت غیر حرفه ای توسط افراد آماتور نه تنها منفعتی برای صاحبان خود به دنبال نخواهد داشت بلکه ضررهای فراوانی در پی دارد که مهمترین آنها از دست دادن اعتبارشان در فضای مجازی و سرخورده شدن آنها از حضور مجدد در بازار جهانی می باشد. در مقاله معایب طراحی سایت آماتور بطور مفصل به آن پرداخته شده است.

قیمت های کاذب در طراحی سایت

در فضای مجازی دسته دیگری از افراد را نیز می توان یافت که علاوه بر نداشتن تخصص کافی در طراحی وب برای فریب متقاضیان طراحی سایت ، ادعای حرفه ای گری کرده و قیمت های بالایی را برای پروژهای ساخت وبسایت خود اعلام می کنند.

افراد متقاضی طراحی سایت باید بدانند همانگونه که طراحی ارزان قیمت سایت نمی توانند آنها را به موفقیت در فضای مجازی برساند ، انتخاب غیر آگاهانه و روی آوردن به افراد سودجو و فرصت طلب که قیمت های کاذب را در طراحی وب سایت ارائه می دهند و آن را دلیل بر حرفه ای گری خود می دانند نمی تواند برای آنها راه گشا باشد و آنها را به پیروزی در طراحی سایت برساند. در این میان تنها انتخاب یک شرکت طراحی حرفه ای سایت است که می تواند مسیر موفقیت را برای آنها هموار کرده و آنها را از منافع طراحی سایت بهره مند کند.

انواع طراحی سایت در وبساز

شرکت طراحی سایت وب ساز با در اختیار داشتن بیشتر از سی وپنج متخصص دوره دیده یک شرکت فوق حرفه ای در زمینه طراحی انواع سایت پیشرفته به شمار می آید که به منظور جلب رضایت مشتریان اقدام به فروش سایت های حرفه ای در سه رده قیمتی کاملا متفاوت کرده است.

گرانترین رده قیمیتی مربوط به طراحی اختصاصی سایت می باشد که وب ساز برای افرادی که میخواهند به صورت کاملا متفاوت در فضای مجازی حاضر شوند در نظر گرفته است. طراحی ماژول های ویژه و امکانات طلایی در طراحی اختصاصی سایت به همراه تخفیف های سی درصدی از جمله تدابیری است که مدیران وب ساز برای جذب بازار طراحی سایت اختصاصی اتخاذ کرده اند.

طراحی رایگان سایت جزء ارزانترین رده قیمتی در وب ساز محسوب می شود که حاصل مشارکت متقاضیان در زمینه های مختلف با وب ساز می باشد. برای دانستن جزئیات بیشتر به مقاله طراحی رایگان سایت رجوع کنید.

اما دسته دیگری از طراحی در وب ساز وجود دارد که طراحی سایت ارزان قیمت حرفه ای یا پکیج نامیده می شود و مخصوص افرادی می باشد که از یک طرف بوجه کافی برای طراحی اختصاصی سایت را دارا نیستند و از طرف دیگر زمان کافی برای مشارکت با وب ساز و رسیدن به حد نصاب امتیاز طراحی سایت رایگان را ندارند. پکیج های طراحی حرفه ای سایت وب ساز با هفتاد درصد تخفیف ویژه مناسب ترین گزینه برای این دسته از افراد می باشد.

دلیل کاهش هفتاد درصدی قیمت در وب ساز

در پروژه های تخصصی یکی از اصلی ترین فاکتور های که باعث افزایش نرخ طراحی سایت می شود فاکتور مدت زمان طراحی می باشد. طراحی باکیفیت سایت نیازمند دقت و تخصص بالا می باشد که زمان زیادی را از تیم طراحی سایت خواهد گرفت. مدیران وب ساز به منظور حذف فاکتور زمان در ساخت وبسایت راه حل جالبی را ابداع کرده اند که نه تنها از کیفیت طراحی سایت کم نمی کند بلکه باعث پیشرفته تر شدن پروژه های اجرای خواهد شد.

کارشناسان طراحی سایت وب ساز با توجه به نیاز های جامعه  اقدام به طراحی سیستم مدیریت محتوی جامع برای پکیج ها کرده اند. با استفاده از این سیستم مدیریت محتوی یا سی ام اس ، وب مستر سایت می تواند تمامی اجزای طراحی سایت را با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود ، به آسانی هرچه تمامتر تغییر بدهد.

تغییر آسان قالب وب سایت این فرصت را در اختیار مدیران وب ساز قرار می دهد تا یک پکیج را بتوانند به چندین نفر داوطلب عرضه کنند بدون اینکه احتمال یکسان شدن قالب ها در فضای مجازی وجود داشته باشد. با این توصیف علت اصلی کاهش هفتاد در صدی قیمت در وب ساز نیز کدنویسی حرفه ای وب و عرضه شدن پکیج به چندین متقاضی می باشد.

لازم به یاد آوری می باشد که تخفیف های ویژه در پکیج ها از کیفیت ساخت وب سایت به هیچ وجه کم نمی کند. وجود ماژول های حرفه ای و پیشرفته ای مانند سئو هوشمند و سیستم ویرایش خودکار تصاویر در طراحی سایت و امکانات طراحی سایت گسترده دلیل محکمی بر دین ادعا می باشد. با وب ساز حضور متفاوت و ارزان را در فضای مجازی تجربه کنید.