بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی بهینه سایت

طراحی بهینه سایت

اگر چه با طراحی سایت و حضور یافتن در فضای مجازی منفعت های زیادی نصیب شخص حقوقی یا حقیقی خواهد شد و می تواند به پیشرفت های چشم گیری دست پیدا کند اما آنچه که گفته شد محقق نخواهد شد مگر اینکه ساختار سایت دارای طراحی حرفه ای باشد و توسط یک مدیر باهوش و آشنا با مسائل سئو یا بهینه سازی مدیریت گردد. اجرای دستورات بهینه سازی نه تنها در تمامی مراحل طراحی سایت از ضروریات ساخت سایت می باشد بلکه وب مستر سایت طراحی شده نیز باید اصول بهینه سازی را در طراحی محتوی سایت به شیوه درست و اصولی اجرا سازد تا طراحی بهینه سایت عملی شود. در مقاله طراحی بهینه سایت به چگونگی مراحل طراحی بهینه سایت پرداخته خواهد شد.

مراحل طراحی بهینه سایت

همانطوریکه عنوان گردید طراحی اصولی و بهینه سایت در مرحله اول به تیم طراحی سایت مرتبط خواهد شد و مرحله دوم با وب مستر ارتباط دارد. اما آنچه که در مرحله اول باید ذکر کرد این است که به دلیل پیچیدگی و وسعت دانش طراحی وب سایت ، طراحی بهینه و با کیفیت سایت از عهده یک نفر خارج می باشد. به همین دلیل یک گروه طراحی که شامل چندین کارشناس طراحی وب می باشند عهده دار یک پروژه طراحی وبسایت خواهند شد.

بخش های طراحی بهینه سایت در مرحله اول

مرحله اول در طراحی بهینه صفحات سایت به عهده مرکز طراحی سایت می باشد که دارای بخش های زیادی می باشد از این رو در اینجا تنها به گفتن عناوین آن اکتفا خواهیم کرد لازم به ذکر است در قسمت مقالات وب ساز مقالات گوناگونی در این باب منتشر شده است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن قسمت مراجعه فرمائید. قسمت اول در مرحله اول طراحی بهینه سایت به گرافیست سایت برخواهد گشت. گرافیست باید با تسلطی که بر دانش روانشناسی رنگ در طراحی سایت دارد طراحی قالب سایت را طوری اجرا کند که متناسب با حقوق کاربران در طراحی سایت باشد او همچنین باید رعایت عوامل زیبایی و بهینه سازی تصاویر در طراحی وب سایت را بکند.

قسمت دوم از مرحله اول در طراحی بهینه سایت به تبدیل پی اس دی به کدهای اچ تی ام ال برمی گردد. متخصص html درطراحی سایت باید از کدهای صحیح و استاندارد در طراحی قالب سایت استفاده کند تا در تجزیه و تحلیل موتورهای جستجوگر نمایش مناسبی باشند. در مرحله بعدی نوبت به متخصص جی کوئری در طراحی وب سایت و بعد از آن به متخصص پی اچ پی می رسد. برای طراحی بهینه سایت در مرحله اول باید تمامی آنچه که گفته شد توسط مرکز طراحی سایت با کامل دقت طی گردد تا در اختیار وب مستر قرار گیرد.

مرحله دوم طراحی بهینه سایت

برای رسیدن به طراحی بهینه سایت که موفقیت را به دنبال داشته باشد علاوه بر انتخاب درست شرکت طراحی سایت به یک وب مستر توانمند نیز نیاز دارید.  وب مستر در طراحی محتوی سایت باید به نکات بهینه سازی توجه داشته و سعی کند مطالب مورد نیاز مخاطب خود را با شیوه جذاب در سایت انتشار دهد. گروه طراحی سایت حرفه ای وب ساز در راستای طراحی بهینه سایت و برای سبک کردن وظایف وب مستر ماژول های ویژه و قدرتمندی را طراحی کرده که قادر است در راستای بهینه سازی محتوی سایت تا حد بسیار بالایی به کمک وب مستر سایت آید. طراحی بهینه سایت را بصورت حرفه ای با شرکت ساخت سایت حرفه ای وبساز تجربه کنید.