بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی باکیفیت سایت

طراحی باکیفیت سایت

یکی از خواسته های اصلی کارفرمایان طراحی سایت از شرکت های طراحی وب این است که با طراحی سایت باکیفیت و قدرتمند آنها را به اهداف طراحی سایت ی که مد نظر دارند برسانند. همه ما بخوبی می دانیم که طراحی باکیفیت سایت تنها زمانی محقق خواهد شد که یک شرکت طراحی حرفه ای سایت را برای ساخت وب سایت انتخاب شود. انتخاب افراد آماتور در طراحی سایت نه تنها سودی به حال داوطلبین طراحی سایت نخواهد داشت بلکه موجب خراب شدن شخصیت متقاضیان طراحی سایت در بازار طراحی سایت خواهد شد.

برای انتخاب شرکت طراحی حرفه ای سایت باید از میان نمونه کارهای ارائه شده توسط شرکت فاکتورهای طراحی با کیفیت سایت را ارزیابی کرد. در مقاله طراحی با کیفیت سایت به بیان فاکتورهای طراحی باکیفیت وب سایت پرداخته خواهد شد.

نشانه های طراحی باکیفیت سایت

یکی از نشانهای طراحی باکیفیت سایت از طراحی سایت آماتور و غیرحرفه ای دقت در فونت بکار رفته در سایت می باشد. فونت در طراحی سایت باید موجب زیبایی قالب در طراحی سایت شده و به آسانی برای بازدیدکنندگان طراحی سایت قابل خواندن باشد. استفاده از فونت نامطلوب با رنگ غیر استاندارد که موجب فشار آوردن به چشم می شود از نشانه های طراحی سایت غیرحرفه ای و بی کیفیت خواهد بود.

از دیگر راههای شناخت طراحی باکیفیت سایت از وب سایت های غیرحرفه ای طریقه استفاده از رنگ در طراحی سایت می باشد. رنگ در طراحی سایت باید بر طبق اصول روانشناسی و مطابق با هدف اصلی طراحی وبسایت در قالب سایت مورد استفاده قرار بگیرد. ترکیب بندی رنگ ها به شیوه غیر حرفه ای در طراحی قالب سایت موجب انتقال حس آشفتگی به مخاطبین طراحی سایت شده و در روند موفقیت در طراحی سایت اثر نامطلوبی خواهد داشت.

تصاویر در طراحی سایت نقش بسیار بسیار مهمی در طراحی باکیفیت سایت به عهده دارند. همه ما باید بدانیم که استفاده از تصاویر با کیفیت با حجم بالا همان اندازه در شکست طراحی سایت نقش دارد که بکاربردن تصاویر نامطلوب و بی کیفیت در محتوا طراحی سایت خواهد داشت. بمنظور استفاده حرفه ای تصاویر در طراحی باکیفیت سایت گروه طراحی سایت وب ساز ماژول حرفه ای ویرایش خودکار تصاویر در ساخت وب سایت را ارائه داده اند. با بکار بردن این ماژول وب مستر سایت طراحی شده حتی بدون داشتن کوچکترین آگاهی از ویرایش تصاویر قادر به مدیریت حرفه ای تصاویر در ساخت سایت خواهد بود.

از دیگر موارد موثر در طراحی باکیفیت سایت استفاده از اسلاید شو حرفه ای در طراحی سایت می باشد. با بکار بردن تصاویر جالب به همراه متن در اسلاید شو علاوه بر بیان اخبار مهم در سایت می تواند موجب بالا رفتن بازدید از صفحات سایت شده و فاکتور ماندگاری در طراحی سایت را تقویت کند.

آنچه که ذکر شد تنها چند نمونه از فاکتورهایی بودند که در طراحی باکیفیت سایت تاثیرگذار هستند. از دیگر مواردی که در طراحی باکیفیت سایت می توانند موثر واقع شوند می توان به صفحه تماس با ما ، بخش نظر سنجی، طراحی منو حرفه ای ، طراحی محتوا سایت بصورت استاندارد و مواردی از این قبیل اشاره کرد. طراحی باکیفیت سایت را با وبساز تجربه کنید.