بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی اولیه سایت

طراحی اولیه سایت

رسیدن به اهداف طراحی سایت در یک پروژه میسر نخواهد شد مگر اینکه تمامی مراحل طراحی سایت بصورت دقیق و منظم طی شود و استانداردهای جهانی طراحی در پروژه اجرا گردد. برای دستیابی به این هدف تیم های طراحی سایت در ابتدا باید یک طرح اولیه از کل پروژه را طراحی کرده و سپس بر پایه این طرح اولیه به سمت هدف اصلی در طراحی سایت حرکت می کنند. در این راستا تمامی اعضای طراحی سایت موظفند بر پایه این طرح کلی عمل کرده و کد نویسی خود را بر چهارچوب های طراحی اولیه سایت پیاده کنند.

طراحی اولیه سایت در ابتدا بوسیله مدیران ارشد یک پروژه طراحی سایت و با توجه به اهداف پروژه صورت می پذیرد. در مقاله طراحی اولیه سایت برآنیم تا افرادی را که در طراحی اولیه سایت نقش آفرین هستند نام برده و به توضیح وظایف آنها بپردازیم.

نقش مدیر برنامه در طراحی اولیه سایت

اولین فردی که در طراحی اولیه سایت با آن روبه رو هستیم مدیر برنامه در پروژه های طراحی سایت می باشد. مدیر برنامه در ابتدا با افراد متقاضی طراحی سایت صحبت کرده و خواسته های آنها را از طراحی وب سایت روی کاغذ پیاده می کند سپس با مشاوره مدیران کدنویسی سایت و طراح گرافیک طرح قابل اجرا را روی کاغذ پیاده خواهد شد.

متخصص گرافیست در طراحی اولیه سایت

یکی از مهم ترین اعضاء در طراحی اولیه سایت متخصص گرافیست می باشد. متخصص گرافیست در پروژه های ساخت سایت با توجه به طرح کلی که مدیر برنامه روی کاغذ آورده است به طراحی قالب سایت بصورت پی اس دی می پردازد. در این مرحله تمامی ابعاد و اندازه های اجزای طراحی سایت به دقت روشن می شود تا کار برای کارشناسان کدنویسی قالب وبسایت آسان شود. آشنایی متخصص گرافیست با اصول روانشناسی رنگ در طراحی سایت از ضروریات طراحی اولیه سایت بصورت پی اس دی خواهد بود.

بعد از آن دیگر متخصصین تیم های برنامه نویسی در طراحی سایت وارد عمل شده و با توجه به مسئولیت خود ایفا نقش می کنند و در پایان متخصص پی اچ پی با توجه به امکانات طراحی سایتی که در قالب سایت وجود دارد به طراحی سیستم مدیریت محتوا خواهد پرداخت. در پایان باید گفت که مهمترین مزیت طراحی اولیه سایت این است که الگوهای درست و روشنی از سیستم مدیریت محتوی در اختیار متخصصین طراحی سایت قرار خواهد داد.

کلام آخر در طراحی اولیه سایت

رسیدن به پیروزی در طراحی وب سایت تا حد بسیار زیادی به طراحی اولیه سایت بصورت درست و اصولی وابسته خواهد بود. در این راستا تنها انتخاب یک شرکت طراحی حرفه ای سایت مناسب می تواند طراحی اولیه سایت حرفه ای را برای وب سایت شما به ارمغان آورد.

شرکت طراحی سایت وبساز با دارا بوردن پرسنلین و متخصصین توانمند در زمینه گرافیک و طراحی قالب و همچنین مدیران ویژه در زمینه ساخت وب سایت یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت ها در زمینه خدمات طراحی سایت محسوب می شود که در طراحی انواع سایت ها دارای نمونه های ارزنده ای می باشد. طراحی باکیفیت سایت در وب ساز به همراه تعرفه طراحی سایت مناسب و ارائه طراحی های اولیه سایت بصورت حرفه ای توسط کارشناسان وب ساز، این شرکت طراحی سایت را از سایر رقبای طراحی سایت او متمایز کرده است.