بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
طراحی سایت استاندارد

طراحی سایت استاندارد

همه ما با طراحی سایت به دنبال اهدافی هستیم . رسیدن به این اهداف تنها زمانی میسر خواهد بود که شرکت طراحی سایت ما در ساخت وبسایت ما استاندارد های جهانی به درستی رعایت کند. به عبارت دیگر تنها طراحی وب سایت استاندارد است که می تواند ما را به اهداف طراحی سایت برساند و زمینه ساز پیروزی ما در دنیای مجازی شود. در این مقاله شما با فاکتور های مهمی که در طراحی سایت استاندارد مطرح هستند آشناخواهید شد.

فاکتور های طراحی سایت استاندارد

بدون شک اولین و مهمترین فاکتور در طراحی سایت استاندارد استفاده از یک هاست و یک دامین در ساخت وب سایت می باشد. متاسفانه حتی بعد از گذشت چندین سال  از اجرای این قانون مهم در موتورهای جستجوگر باز خیلی از سایت های ایرانی دارای این مشکل بزرگ هستند. طراحی سایت استاندارد بدون شک دارای یک هاست و یک دامین می باشد. استفاده از  چندین دامین در طراحی سایت و سپس پارک آنها آنها را روی هم نتیجه ای جز تکراری کردن محتوی سایت برای شما نخواهد داشت.
به عنوان دومین فاکتور از فاکتور ها ی ساخت سایت استاندارد باید به فونت در طراحی سایت اشاره کرد. انتخاب فونت از مهمترین مرحله از مراحل طراحی سایت محسوب می شود. عدم استفاده از فونت مناسب در ساخت سایت سبب خواهد شد که  خوانندگان هیچ علاقه ای به ماندن در وب سایت شما نداشته باشند. همیشه تلاش کنید از فونتی استفاده کنید که در توسط همه سیستم ها و مرورگرها قابل نمایش باشد تا ماندگاری مخاطب در طراحی سایت شما افزایش بیابد.

گرافیک از فاکتور های دیگر طراحی سایت استاندارد محسوب می شود. عدم استفاده از گرافیک مناسب موجب پرحجم شدن صفحات سایت و فراری شدن کاربران طراحی سایت خواهد شد. در طراحی حرفه ای سایت که بوسیله چندین متخصص طراحی سایت صورت می پذیرد حضور یک متخصص گرافیک در آنها از ضروریات می باشد.
در طراحی وب سایت استناندارد صفحات سایت قابل مشاهده در تمامی مروگر ها خواهند بود. طراح سایت حرفه ای بعد پایان پروژه طراحی سایت آنرا به دقت در تمامی مروگر ها آزمایش می کند  و پس از هماهنگی اجزای طراحی سایت در مرورگرهای مختلف آن را در هاست قرار می دهد. وب سایت های بسیاری را می توان مثال زد که در بعضی از مرورگرها مانند گوگل کروم به درستی به نمایش در نمی آیند در این گونه موارد کاربرین تنها کاری که انجام می دهند خروج از وب سایت می باشد.

از دیگر فاکتور های طراحی سایت استاندارد نمایش مطلوب پروژه های طراحی سایت در وسایل مختلف با رزولوشن های گوناگون است. بعد از به پایان رسیدن پروژه ساخت سایت، آن را در سیستم های ارتباطی مختلف یعنی در نوت بوک، تلفن های هوشمند و تبلت ها و … چک کنید و پس نمایش مطلوب در تمامی این وسایل آن را در فضای مجازی قرار دهید.

از دیگر فاکتور های طراحی وبسایت استاندارد می توان به استفاه از تصاویر بهینه در طراحی قالب وب سایت ، داشتن منو حرفه ای با کاربری آسان توسط مخاطبین طراحی سایت ، بهره مندی اسلاید شو مناسب ، سیستم مدیریت محتوی قدرتمند و سرعت بارگذاری بالا اشاره کرد.

در پایان مقاله طراحی سایت استاندارد دوباره متذکر خواهم شد که روی آوردن به مراکز طراحی سایت غیرحرفه ای نه تنها نمی تواند شما را به آرمان های طراحی وب سایت شما برساند بلکه موجب به نشان دادن مدیریت ضعیف شما در فضای مجازی خواهد بود. با انتخاب وبساز طراحی سایت استاندارد را برای خود رقم بزنید.