بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
ارزش طراحی سایت

ارزش طراحی سایت

اگر نگاهی به شرکت های که خدمات طراحی سایت در فضای مجازی ارائه می دهند بیاندازید با تعرفه های طراحی سایت متفاوتی روبه رو خواهید شد. آیا تاکنون با خود فکر کرده اید که علت تفاوت قیمت طراحی سایت ناشی از چیست؟ در جواب این پرسش باید گفت که در شرکت های طراحی حرفه ای سایت قیمت گذاری روی وب سایت ها بر اساس ارزش طراحی سایت صورت می پذیرد. برای دانستن چگونگی تعیین ارزش طراحی وب سایت و ملاک های آن مقاله ارزش طراحی سایت معیار خوبی برای شما خواهد بود.

هشدار در باب ارزش طراحی سایت

توجه داشته باشید که ارزش طراحی سایت را تنها زمانی می توان تعیین کرد که وب سایت بوسیله یک شرکت طراحی حرفه ای سایت طراحی شده باشد. همانطوری که مطلع هستید فضای مجازی پر است از افراد سود جو یا آماتور در طراحی سایت که به منظور جذب مشتری در طراحی سایت تعرفه طراحی سایت گوناگونی را از طراحی سایت رایگان گرفته تا قیمت های نجومی ارائه می دهند.

باید دانست که برای طراحی غیرحرفه ای سایت هیچگونه ارزش گذاری نمی توان انجام داد زیرا هیچکدام از آنها قادر نخواهند بود اهداف طراحی سایت کارفرما را محقق کنند و او را به خواسته هایشان برسانند. ملاک اصلی ارزش طراحی سایت تنها زمانی قابل شناسایی می باشد که شرکت طراحی حرفه ای سایت مسئولیت آنرا به عهده بگیرد و به هیچ عنوان نمی توان برای پروژه های که توسط افراد آماتور در طراحی سایت ساخته می شود تعیین ارزش طراحی کرد.

ملاک های ارزش در طراحی سایت

ملاک های مختلفی را کارشناسان ساخت سایت برای مشخص شدن ارزش طراحی سایت در نظر می گیرند. اولین ملاکی را که متخصصین طراحی سایت برای مشخص شدن قیمت طراحی سایت مورد توجه قرار می دهند امکانات ویژه در طراحی سایت است. کارشناسان با توجه به امکاناتی که طراح وب سایت در سیستم مدیریت محتوی قرار می دهد ارزش طراحی وب سایت را تعیین می کنند. این امکانات می توانند مانند سیستم نظر سنجی ، اسلاید شو ، منو حرفه ای یا ساده ، بخش تماس با ما ، ایجاد جستجوگر در سایت و امکانات طراحی سایت دیگری که برای کارفرمایان طراحی وبسایت با توجه به نیاز آنها در نظر گرفته شده است باشد. از دیگر ملاک های تعیین ارزش طراحی سایت حرفه ای را می توان طراحی قالب سایت بصورت ریسپانسیو ، امکان چند زبانه ساختن قالب ، نوع و میزان فضای هاست درخواستی سایت بیان کرد.

یکی از خدمات ویژه ای که مدیران وبساز به افراد متقاضی طراحی سایت در فضای مجازی ارائه می دهند پکیج های طراحی سایت حرفه ای با ارزش طراحی سایت بالا و تخفیف های ویژه هفتاد در صدی می باشد. در مورد نحوه تخفیف های ویژه در ساخت پکیج ها باید گفت متخصصین وب ساز با کد نویسی حرفه ای زمینه ای را به وجود آورده اند که وب مستر سایت قادر باشد از طریق سیستم مدیریت محتوی بر کل اجزای طراحی سایت قدرت مدیریت داشته باشد. با این شیوه پکیج ها امکان عرضه شدن به چندین نفر را دارا می باشند بدون اینکه وب سایت های شبیه به هم در فضای مجازی به وجود آید. با این راه حل وب ساز ، امکان ارائه سایت های با ارزش طراحی سایت بالا و قیمت مناسب در فضای مجازی فراهم شده است. با گروه ساخت سایت وبساز ارزش طراحی سایت بالا و حرفه ای را با هر اندازه بودجه ای که دارید تجربه کنید.