بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
امنیت در طراحی وب سایت

امنیت در طراحی وب سایت

اگر گرافیست در طراحی سایت تمامی اصول زیبایی را به دقت رعایت کند و با تسلط کامل بر اصول روانشناسی رنگ اقدام به طراحی قالب سایت کند بطوری که با افزایش جذابیت در طراحی وب سایت آمار بازدیدکنندگان طراحی سایت را به طرز قابل توجهی افزایش دهد و همچنین متخصصین طراحی سایت در ادامه کار او امکانات طلایی را برای وب مستر در نظر بگیرند و در یک کلام طراحی پیشرفته سایت را به کارفرما تحویل دهند اما وب سایت ساخته شده دارای ضعف امنیتی باشد و از امنیت در طراحی وب سایت کافی برخوردار نباشد در حقیقت تمامی تلاش های تیم طراحی سایت به هدر خواهد رفت.

رعایت امنیت در طراحی وب سایت شرط اصلی ساخت وب سایت موفق می باشد که باید در تمامی مراحل طراحی به دقت لحاظ شود. در بیان اهمیت موضوع امنیت همین بس که گفته می شود طراحی سایت حرفه ای بدون امنیت مانند جواهری بی نگهبان می باشد که هر آن در معرض دستبرد سارقین قرار دارد.

پایه های امنیت در طراحی وب سایت

در طراحی وب زبان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند اما آنچه موجب ایجاد باگ و نفوذهکرها به سایت طراحی شده می شود تسلط نادرست طراح بر زبان php در طراحی می باشد. وظیفه زبان پی اچ پی مرتبط کردن سایت با پایگاه داده بوده عدم تسلط طراح سایت بر زبانهای برنامه نویسی موجب شکسته شدن دیوارهای امنیتی در طراحی وب سایت توسط هکرها شده و امنیت در طراحی وبسایت را با خطر جدی مواجه خواهد کرد. در حقیقت پایه های امنیت در طراحی سایت روی زبان پی اچ پی بیان نهاده شده است.

امنیت در طراحی وب سایت غیرحرفه ای

افراد بسیاری شعار دروغین طراحی سایت حرفه ای را سر داده اند اما حقیقت اینجاست که تسلط کامل بر علم طراحی سایت به دلیل گسترده بودن و پیشرفت های روز این دانش برای یک فرد محال خواهد بود. از این رو ساخت وبسایت حرفه ای که دارای امنیت در طراحی سایت بالایی باشد تنها بوسیله تیم های طراحی سایت که در شرکت های بزرگ طراحی قرار دارند امکان پذیر می باشد.

در طراحی سایت غیر حرفه ای که عمدتا بوسیله افراد آماتور در طراحی صورت می پذیرد به دلیل عدم تسلط این افراد بر زبانهای طراحی سایت هرگز نخواهد توانست وب مستر را به اهداف طراحی شان برساند. در این میان از کلاهبرداران حرفه طراحی نیز نباید غافل شد. آنها با عبارت های فریبنده ای مانند طراحی وب سایت ارزان قیمت یا قیمت طراحی سایت ارزان سعی بر این دارند تا افرادی که از دانش طراحی پایینی برخوردار هستند را شکار کنند.

آنچه که در اینجا بدیهی به نظر می رسد این است که طراحی غیرحرفه ای سایت که دارای امنیت در طراحی وب سایت بسیار پایین می باشد و هرگز نمی تواند جوابگوی شخصی حقیقی یا حقوقی برای حضور موفق در فضای مجازی باشد.

ایجاد امنیت در طراحی سایت وب ساز

یکی از ملزوماتی که متخصصین طراحی سایت وب ساز  در همه پروژه های خود اعم از پکیج های طراحی سایت و یا طراحی اختصاصی سایت  در نظر گرفته اند ایجاد امنیت بالا در طراحی سایت می باشد. در تمامی تیم های طراحی سایت وب ساز وجود حداقل یک متخصص امنیت در طراحی وب سایت از ضروریات می باشد.

علاوه بر مورد ذکر شده کدهای نوشته شده قبل از اینکه در هاست قرار بگیرند بوسیله مدیران ویژه امنیتی وب ساز کنترل و باگ زدایی خواهند شد تا وجود هر گونه ضعف های احتمالی که زمینه ساز نفوذ هکرها به سایت می شود از بین برود.

طراحی مطلوب سایت با رعایت تمامی فاکتورهای موفقیت  مانند بهینه سازی ، گرافیک ، زیبایی در طراحی وب و امنیت در طراحی سایت و … سبب شده است تا وبساز را به عنوان یک شرکت حرفه ای و محبوب به علاقمندان معرفی کند. با وبساز امنیت در طراحی سایت را تجربه کنید