بسم الله الرحمن الرحیم
وب ساز
ثبت نام ورود
افراد آماتور در طراحی سایت

افراد آماتور در طراحی سایت

طراحی سایت دانشی است پیچیده و پر دامنه که آموختن تمامی ابعاد آن بصورت حرفه ای برای یک فرد کاری مشکل و طاقت فرسا خواهد بود. در این میدان افرادی را می توان یافت که با آگاهی سطحی که از چند زبان طراحی وبسایت کسب کرده اند احساس می کنند که دیگر قادر به طراحی حرفه ای سایت هستند از همین رو ادعای حرفه ای گری کرده و وارد بازار طراحی سایت می شوند. آنها چون برای پروژه هایی که به عهده می گیرند به دلیل نقص دانش خود وقت چندانی صرف نمی کنند شعار طراحی سایت ارزان قیمت را سر داده و افراد بسیاری را ناخواسته گرفتار ناکامی در طراحی سایت می کنند. از این گونه اشخاص به افراد آماتور در طراحی سایت تعبیر می شود‌.

افراد آماتور در طراحی وبسایت نه تنها برای متقاضیان طراحی سایت خطر جدی محسوب می شوند بلکه برای حرفه طراحی وب و متخصصینی که در زمینه ساخت سایت مشغول فعالیت هستند نیز یک مشکل بزرگ به شمار می آیند. زیرا افراد آماتور در طراحی سایت با ساخت سایت غیر حرفه ای ، زمینه ساز شکست کارفرمایان طراحی سایت و سرخورده شدن آنها شده در نتیجه دیگران رقبت به طراحی وب و حضور در فضای مجازی پیدا نخواهند کرد و نهایتا بازار طراحی سایت رفته رفته رو به افول خواهد رفت.

طبق آنچه که گفته شد افراد آماتور در طراحی سایت نه تنها سفارش دهندگان طراحی وبسایت را دچار چالش خواهند کرد بلکه شرکت های طراحی سایت حرفه ای را هم با خطر جدی مواجه خواهد ساخت. از همین رو گروه فناوری اطلاعات وب ساز مقالات فراوانی را در راستای شناسایی افراد آماتور در طراحی سایت  منتشر کرده است. مقالاتی مانند معایب طراحی سایت آماتور ، افراد سودجو در طراحی سایت به شما اطلاعات خوبی در این‌ زمینه ارائه خواهند کرد. همچنین در ادامه مقاله افراد آماتور در طراحی سایت به شما راهکارهای خوبی در مورد شناسایی افراد آماتور در بازار طراحی وب ارائه خواهیم داد.

شناسایی افراد آماتور در طراحی سایت

حال که از خطر بزرگ افراد آماتور در طراحی سایت آگاهی لازم‌ را پیدا کردید و دانستید که طراحی سایت غیرحرفه ای نه تنها شما را به اهداف طراحی سایت تان نخواهد رسانید بلکه می تواند چهره بدی از شما در فضای مجازی منتشر کند که منجر به فراری شدن مخاطبین طراحی وبسایت شما شود این سئوال مطرح می شود که چگونه می توان افراد آماتور در طراحی وبسایت از دیگران متمایز کرد تا از آنها دوری کرد؟

یکی از راههای شناسایی افراد آماتور در ساخت وبسایت این است که آنها معمولا بصورت انفرادی کار می کنند از همین رو اینگونه پروژه ها دارای نواقص متعدد و فراوانی می باشد در حالی که شرکت های طراحی حرفه ای سایت بصورت گروهی و در قالب تیم های طراحی سایت که شامل چندین متخصص طراحی در رشته های گوناگون می باشد فعالیت می کنند. از دیگر راههای تمایز دادن بین طراحی وب سایت حرفه ای و غیرحرفه ای دقت روی قالب در طراحی سایت می باشد. اگر قالب را با سئوالاتی که در ادامه مقاله افراد آماتور در طراحی سایت مطرح می شود موشکافی کنید به راحتی می توانید طراحان سایت غیراصولی را که شما را به فرجام طراحی سایت آماتور دچار خواهد کرد شناسایی کرده و از آنها پرهیز کنید. این سئوالات عبارتند از : آیا در ساخت سایت منو حرفه ای وجود دارد؟ آیا تصاویر در طراحی وب سایت دارای حجم و اندازه مناسب می باشند؟ آیا حقوق کاربران در طراحی سایت رعایت شده است؟ آیا اسلاید شو در طراحی سایت از نکات حرفه ای پیروی می کند؟

در پایان باید گفت انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای می تواند باعث حضور پررنگ شما در فضای مجازی شود. وبساز با ارائه ماژول های حرفه ای و برخورداری از امکانات منحصربفرد و قیمت های متنوع یکی از بهترین گزینه ها برای رهایی از افراد آماتور در طراحی سایت به شمار می آید. با وبساز طعم حرفه ای گری را مز مزه کنید.